Сяйво не хочуть бачити на «Книжковому арсеналі»

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 14:32

Книгарня «Сяйво» подала заявку на участь в Події «Книжкового арсеналу» та повідомила про бажання зробити прес-конференцію, але отримала відмову, - повідомляє прес-служба кни... Читати повністю

Російські депутати збираються до Львова 22 червня

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 14:03

Депутати Державної Думи Росії мають намір відвідати Львів 22 червня для вшанування пам'яті загиблих у Великій Вітчизняній війні. Про це повідомив депутат Верховної Ради комуніст Олександр Голу... Читати повністю

Фома пише запит про комуналку (відео)

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 13:38

Лідер гурту "Мандри" Сергій Фоменко (він же Фома), відомий своєю непохитною громадянською позицією, долучився до акції написання запитів до влади. Відеоролик про це зняла ... Читати повністю

Голубченко: скоро заберемо землю Жовтневої

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 13:21

Заступник голови міської адміністрації Анатолій Голубченко пообіцяв, що питання про відмову "Житлобуду" від ділянки поблизу Жовтневої (Олександрівської) лікарні таки буде винесене на сесію Київради... Читати повністю

Міністром охорони здоров'я став "донецький"

Маша Землянська, Свiдомо, 24 травня 2011р. 13:09

Віктор Янукович призначив Олександра Аніщенка міністром охорони здоров'я України, - наказ з'явився на сайті президента.

Останн... Читати повністю

Тимошенко-таки збираються посадити

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 13:04

Генеральна прокуратура уточнила, яке рішення щодо Тимошенко вчора, 23 травня прийняв Печерський суд - це постанова про затримання та доставку Юлії Тимошенко до суду для вирішення питання про її взя... Читати повністю

Мерія обіцяє ремонт 500 будинків-які підуть в ОСББ

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 13:00

В 2011 році на ремонт будинків, які захочуть окремо від ЖЕКів розпоряджатись своєю квартплатою, мерія виділить 400 мільйонів гривень - має вистачити на 500 будинків.

Про це під час он-лай... Читати повністю

УНІАН: замгенпрокурора пообіцяв Тимошенко волю

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 12:47

Перший заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін заявив, що екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко після проведення слідчих дій не буде затримана.

Про це повідомляє Читати повністю

Кожен 12-ий з перевірених має підозру на рак шкіри

Маша Землянська, Свiдомо, 24 травня 2011р. 12:42

Кожен 12-ий кияни, який прийшов на безкоштовну перевірку шкіри, має підозру на рак, - про це «Свідомо» повідомило управління з о... Читати повністю

Європа думає чи заборони мобілки та WiFi школярам

Маша Землянська, Свiдомо, 24 травня 2011р. 12:31

Рада Європи до кінця червня має вирішити чи забороняти мобільні телефони, а також WiFi в школах через їхню шкоду для здоров’ю. Заклик до євроу... Читати повністю

Тимошенко затримали в ГПУ для свідчень по справі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 12:20

Екс-прем'єр-міністра, лідера партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко затримано в Генеральній прокуратурі для дачі свідчень, які вона і так прийшла давати на 10:00, - повідомляє її прес-служ... Читати повністю

На Оболоні – сімейний лікар

Маша Землянська, Свiдомо, 24 травня 2011р. 12:04

Вранці на вулиці Вишгородській, що на Оболоні, запрацювала амбулаторія, де прийматиме сімейний лікар, - про це «Свідомо» повідомила прес-служба мерії.

Окрім оглядової, приймальн... Читати повністю

Новинка від мерії - "мобільні двірники"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 11:59

Газони та зелені зони в районах Києва прибирають "мобільні бригади двірників".

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Двірників забезпечує головне управління контролю за благоустроєм... Читати повністю

У 16 будинках проект "чесних платіжок" за тепло

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 11:32

З наступного тижня у 16 обраних київською мерією будинках почне діяти проект по прямому укладанню договорів між мешканцями та "Київенерго" в обхід ЖЕКів.

Про це під час Читати повністю

FEMEN: міліція переслідує активісток через Попова

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 травня 2011р. 11:15

Вчора ввечері, 23 травня і сьогодні вранці міліція з'явилась за трьома адресами активісток FEMEN, опитувала сусідів і залякувала власників орендованих ними квартир.

Про це повідомляє прес-с... Читати повністю