Хворих на холеру вже четверо

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 16:03

У Маріуполі побільшало хворих на холеру. Офіційно діагноз підтвердили вже чотирьом маріупольцям, - повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров'я.

Спалах... Читати повністю

У середу пікетуватимуть Попова і Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 15:08

У середу, 1 червня, громадський рух "Відсіч" пікетуватиме столичну мерію.

Вимоги у співорганізаторів недавніх студентських мітингів стосуються обіцянки міністра освіти Дмитра Табачника відк... Читати повністю

У Києві сигарети міняли на жвачки та книги Карра

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 15:07

На Хрещатику активісти громадської організації «Молоді регіони» пропонували обміняти сигарети на жувальні гумки, пластир чи книги Алана Карра «Легкий спосіб кинути палити».... Читати повністю

На тести-з паспортом,запрошенням і Сертифікатом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 15:01

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє - в день тестування кожен абітурієнт повинен мати при собі документи, які необхідно пред’явити на вході до пункту тестування.

Це:... Читати повністю

Вагітна FEMEN'ка намагалася продати своє дитя

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 14:48

Вагітна активстка жіночого руху Фемен на столичному вокзалі намагалися продати своє ще ненароджене дитя.

Таким чином рух протестував проти сурогатної індустрії.

Читати повністю

Чиновник знімав арешт з майна за 350 тисяч гривень

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 14:43

Управління Служби безпеки України в Києві затримало «на гарячому»працівника виконавчої служби, який організував схему вимагання коштів, - повідомляє прес-служба управління.

Як с... Читати повністю

Рада повернула пенсійну реформу на доопрацювання

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 14:32

Рада повернула на доопрацювання уряду проект пенсійної реформи, який передбачав поступове збільшення пенсійного віку для українців.

За відповідне рішення проголосували 257 депутатів.

<... Читати повністю

Екс-міністр ЖКГ: тарифи завищені

Світлана Плавська, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 14:26

Тарифи на комунпослуги завищені.

Про це сьогодні, 31 травня, заявив Олексій Кучеренко, екс-міністра ЖКГ.  

За словами екс-міністра, доказом є київський експеримент із наданням... Читати повністю

Рада пропонує нарешті карати за підробні ліки

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 14:23

Верховна Рада пропонує дописати в Кримінальний кодекс як карати підробників ліків, адже поки терміну «фальсифіковані лікарські засоби» у нас в законодавстві немає.

Проект закону... Читати повністю

Рада хоче змусити міліцію рятувати наркоманів

Маша Землянська, Свiдомо, 31 травня 2011р. 14:05

Верховна Рада вирішуватиме – чи змушувати міліціонерів допомагати, а фактично надавати невідкладну медичну допомогу п’яним та наркоманам, а потім везти їх до лікарень - відповідні зміни... Читати повністю

Рада зробила перший крок до відміни техогляду авто

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 14:00

Верховна Рада проголосувала в першому читанні за законопроект президента про відміну техогляду - за висловились 253... Читати повністю

Табачник: Посол США дебілізує українські виші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 31 травня 2011р. 13:36

Міністр освіти Дмитро Табачник звинуватив посла США в Україні Джона Теффта у намаганні «дебілізувати» українські університети.

Про це міністр заявив в інтерв’ю Еху Москви.... Читати повністю

ДАІ перевірить автобуси

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 12:55

З 31 травня по 30 червня ДАІ перевірятиме автобуси, бо через відпустки зростає кількість поїздок цим транспортом, - Читати повністю

Суддя Луценка сам був під слідством

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 12:48

Суддя Печерського суду Сергій Вовк у 2009 сам був підозрюваним у кримінальній справі за підробку та використання підробленого рішення суду, викрадення цивільної справи та шахрайське заволодіння 70... Читати повністю

На вихідних найбільше засмітили Майдан і Поділ

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 травня 2011р. 12:28

Під час святкування дня Києва найбільше засмітили Майдан Незалежності, Європейська площа, Контрактова площа та вулиця Хрещатик, - повідомляє прес-служба мерії.

До прибирання задіяли вс... Читати повністю