"Дельта банк" підкопали і обікрали

Маша Землянська, Свiдомо, 23 травня 2011р. 16:14

Відділення одного з київських банків "Дельта банк", що на Повітрянофлотському проспекті спочатку підкопали, а потім обікрали, - про це "Свідомо" дізналося на місці інциденту.

"Виклик поступ... Читати повністю

Влітку вантажівки не пустять до Києва

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 15:54

Цього літа вантажівки не будуть пускати вдень до Києва, щоб уникнути пошкодження асфальту, який розм'якшується від спеки, - повідомл... Читати повністю

Завтра елітівцям обіцяють давати перші квартири

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 15:45

Завтра, 24 травня, влада відкриє житловий будинок на проспекті Правди, 5-Б, - передає прес-служба мерії.

"31 квартира у цьому будинку передбачена для потерпілих від діяльності інвестиц... Читати повністю

ГПУ: за події у Львові винні п’ять "свободівців"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 15:40

За підсумками розслідування робочої групи Генпрокуратури по подіям у Львові 9 травня порушено п’ять кримінальних справ проти представн... Читати повністю

На день Києва - Скай, Тартак і феєрверки

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 15:39

Святкування Дня Києва та Дня столиці завершиться грандіозним шоу  феєрверків, яке відбудеться у неділю, 29 травня, на Поштовій площі, - повідомляє прес-служба мерії.

Концерт на Набереж... Читати повністю

УП: Суд вирішив не відпускати Луценка з-під арешту

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 15:22

Печерський суд залишив незмінним запобіжний захід щодо екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, - передає УП.

"Наступне за... Читати повністю

Бульвар Шевченка капітально відремонтують

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 15:13

У 2011 році бульвар Тараса Шевченка капітально відремонтують, - розпорядження про це розміщене на сайті міської адміністрації.

Згі... Читати повністю

УП: Луценко буде їсти

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 15:01

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко вважає недоцільним продовження голодування, - передає його заяву з суду Українська Правда.<... Читати повністю

Ввечері - літвітальня Андрія Куркова

Маша Землянська, Свiдомо, 23 травня 2011р. 14:41

В понеділок 23 травня в Будинку Кіно пройде "Літературна вітальня" письменника Андрія Куркова.

В гостях у письменника будуть Вікторія Горбунова та Віталій Климчук - подружжя психологів та "... Читати повністю

ГПК:На "зеленій" лінії метро стоять поїзди

Маша Землянська, Свiдомо, 23 травня 2011р. 14:39

На "зеленій", Сирецько-Печерській лінії метро зупинилися поїзди.

За повідомленням Газети по-київськи, лінія знеструмлена - на перегоні Видубичі-Славутич зламався поїзд - прямо на Південному... Читати повністю

Прокуратура: а для чого відпускати Луценка?

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 14:32

Прокуратура заявляє про відсутність підстав для закриття справи проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, - про заяву прокурора під час суду пов... Читати повністю

"Хрещатик" заявляє про цензуру

Христина Заник, (вiд читачiв), 23 травня 2011р. 14:22

Редакція київської муніципальної газети «Хрещатик» заявляє про спробу встановити цензуру та готує акт непокори, - таке повідомл... Читати повністю

"Сегодня" назвала найширші і найкоротші вулиці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 травня 2011р. 14:03

Найкоротша вулиця столиці – Станіславського, найдовша – Броварський проспект.

Це порахувала газета «Сегодня». Вулиця Станіславс... Читати повністю

На Троєщині дівчина зірвалася з 20-го поверху

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 травня 2011р. 13:58

У Києві в мікрорайоні Троєщина з 20 поверху висотки впала 20-річна дівчина.

За повідомленням Магнолії-ТБ, лікарі не змогли врятувати її життя. Дівчина... Читати повністю

На ведмежат Потапа і Настю вже можна поглянути

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 травня 2011р. 13:43

Комунальне підприємство "Київський зоопарк" відкрило вольєр "Тропічні ведмеді".

За повідомленням прес-служби мерії, у вольєрі живуть два ведмедика - Потап і Настя. Загальна площа во... Читати повністю