Де сьогодні перевіритися на рак шкіри

Маша Землянська, Свiдомо, 20 травня 2011р. 9:36

Сьогодні киян безкоштовно перевірятимуть на рак шкіри, - повідомляє управління з охорони здоров’я столиці.

А відтак пройти на огляд до дерматологів можна:

- у поліклініці на С... Читати повністю

На Борщагівці один трамвай догнав іншого

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 9:04

На Борщагівці старий трамвай наздогнав новий, - передає Магнолія-ТВ.

"За словами очевидців, у трамвая, що врізався у інший, повністю зім'яло водійську кабіну", - Читати повністю

Укрзалізниця + Бориспіль = таксі

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 8:39

Віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков заявив про те, що цього тижня вирішуватиметься питання про створення Укрзалізницею спільно з аеропортом «Бориспіль» власної служби т... Читати повністю

Лукашенко пробачив Україні

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 8:30

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час зустрічі з прем'єром Миколою Азаровим у Мінську заявив, що Білорусь була і залишається надійним партнером України, - Читати повністю

В київській міліції знов померла людина

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 травня 2011р. 18:32

Чоловікові стало зле в ізоляторі тимчасового тримання в Броварах і за дві години він помер в реанімації з діагнозом "мозкова кома".

Про це повідомляє прес-служба київської обласної міліції.... Читати повністю

УП оприлюднила список мешканців Кончі-Заспи і Пущі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 травня 2011р. 18:25

Українці отримали змогу дізнатися, хто конкретно живе у Кончі-Заспі та Пущі Водиці.

Таку інформацію отримала «Українськ... Читати повністю

Рада сказала «ні» інтерактивним клубам

Маша Землянська, Свiдомо, 19 травня 2011р. 18:23

Верховна Рада проголосувала за зміни до закону про заборону грального бізнесу, тим самим заборонивши інтеракти... Читати повністю

Зіткнулися з корупцією - дзвоніть Януковичу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 травня 2011р. 17:24

Президент Віктор Янукович порадив звертатися до нього, якщо Ви зіткнулися з корупцією.

Про це він сказав під час робочої поїздки до Закарпаття.

«Я попереджаю: якщо тут у... Читати повністю

Герб на Московському мосту почистили і закріпили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 травня 2011р. 17:10

Герб, символ Києва, що висів на пілоні Московського мосту і був у аварійному стані, відреставрували.


... Читати повністю

Потерпілі "Еліта-центр" ночують під мерією

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 травня 2011р. 17:04

Потерпілі від будівельної афери "Еліта-центр" вже тиждень ночують під мерією, бо не вірять в обіцянки влади передати їм квартири на наступному тижні.

Про це "Свідомо" повідомили активісти.<... Читати повністю

Бригінець:влада залишила на Десятинці місце храму

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 травня 2011р. 17:04

- Таким рішенням, підтримавши дві кардинально різні пропозиції, влада дає люфт, аби на місці фундаменту Десятинної церкви побудувати споруду.

Голова комісії з питань культури і туризму&... Читати повністю

Ввечері Жадана і Собак у космосі покажуть он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 травня 2011р. 16:18

Виступ відомого харківського письменника Сергія Жадана і гурту "Собаки у космосі" покажуть он-лайн в рамках фестивалю "Останньої барикади"

Трансляцію вестиме Читати повністю

Українці футболом цікавляться, але не українським

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 травня 2011р. 15:59

31% українців цікавляться футболом. 19% - не цікавляться зовсім.

Такі дані досліджень Київського міжнародного інституту соціології.

З них – 71% чоловіків і аж 29% представниць... Читати повністю

Українським чоловікам-секс, жінкам-кохання і гроші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 травня 2011р. 15:36

Для українських чоловіків важливий секс, а для жінок – кохання і гроші.

Такі результати дослідження провело бюро досліджень iVOX&nbs... Читати повністю

Комісія по Десятинці: "за" і "проти" храму

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 травня 2011р. 15:25

Щойно журі бліц-конкурсу на визначення кращої містобудівної концепції для залишків Десятинної церкви обрало переможців скандального конкурсу. Перше місце посіло одразу два зовсі різні проекти. Один... Читати повністю