Українка підкорила Канський кінофестиваль

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 травня 2011р. 9:02

Українка Марина Врода отримала Золоту пальмову гілку Канського кінофестивалю за короткометражний документальний фільм "Крос".

В основу фільму "Крос", за словами режисера, лягли дитячі спога... Читати повністю

Луценка доставили до суду з Беркутом і "мигалками"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 23 травня 2011р. 8:54

Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка доставлено з лікарні швидкої допомоги в Печерський суд.

За повідомленням прес-служби "Народної самооборони", Луценка вивезли з лікарні швидко... Читати повністю

На день Європи Femen показали груди Попову

Єгор Соболєв, Свiдомо, 21 травня 2011р. 15:22

Дві топлес-активістки FEMEN на очах у керівника Києва Олександра Попова та європейських послів розгорнули на відкритті Дня Європи плакат «Дни до жопы, берите в Европу!». Міліція затрима... Читати повністю

Газета по киевски: ГПУ заманила Лозінського

Єгор Соболєв, Свiдомо, 21 травня 2011р. 13:59

Засуджений за вбиство селянина депутат Верховної Ради від Блоку Юлії Тимошенко Віктор Лозінський здався Генеральній прокуратурі після того, як вона передала йому дезінформацію, що начебто вбивств... Читати повністю

Тролейбус задавив пенсіонера

Єгор Соболєв, Свiдомо, 21 травня 2011р. 13:35

Міліція затримала водія тролейбуса, який о 15:30 вчора, задавив пішохода. Про це повідомляє київська ДАІ.

"Неподалік від зупинки громадського транспорту «Житловий масив Мостицький&raq... Читати повністю

Червоний прапор треба вивішувати кожного 9 травня

Єгор Соболєв, Свiдомо, 21 травня 2011р. 12:31

Віктор Янукович підписав ухвалений Верховною Радою Читати повністю

Книгарні та бібліотеки продавати тепер не можна

Єгор Соболєв, Свiдомо, 21 травня 2011р. 12:17

Президент Віктор Янукович підписав ухвалений Верховною Радою Читати повністю

У Пилипишина взламують сейфи

Єгор Соболєв, Свiдомо, 21 травня 2011р. 12:03

Обшук у громадській організації "Кияни передусім", який вчора, 20 травня, тривав до 24:00, сьогодні відновився ще до 09:00 ранку. Про це "Свідомо" повідомила Ганна Денисенко, помічниця Віктора Пили... Читати повністю

Винуватець жіночої ревнощі – чоловічий гормон

Маша Землянська, Свiдомо, 20 травня 2011р. 21:07

Рітка і уявити не могла, що зазвичай напружений четвер цього тижня виявився таким вдалим. Ще напередодні Професор К. попросив її скасувати усі заплановані на сьогодні сеанси та зустрічі. У секс... Читати повністю

В офісі Пилипишина проводять обшук

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 травня 2011р. 18:46

В офісі очільника "Кияни передусім" Віктора Пилипишина, якого підозрюють в незаконному продажі будівель в Шевченківському районі, проходить обшук.

За словами керівниці організаційного відді... Читати повністю

Мешканці біля скандальних забудов:всюди будують

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 18:12

Активісти, що проживають поблизу скандальних забудов, - над метро Театральна, під Софією на Гончара, 17-23 та по вулиці Пирогова, 2/37 «Б», повідомили «Свідомо», що на кожно... Читати повністю

Депутати зібрали мільйон для Луценка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 травня 2011р. 17:35

Група народних депутатів зібрала 970 тисяч гривень для викупу екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка під заставу.

За повідомленням прес-служби "Фронту змін", зараз юристи працюють над т... Читати повністю

СЕС: вітрянка є, але це нормально

Маша Землянська, Свiдомо, 20 травня 2011р. 16:55

За перші чотири місяці 2011-го року у Києві побільшало випадків захворювання на вітряну віспу. Так, з початку року діагноз вітрянки встановили більш як 10-ом тисячам дітей, тоді як торік було чи не... Читати повністю

Остання барикада все ж буде

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 травня 2011р. 16:44

Великий музичний концерт на Софійській площі за участю гуртів "Тартак", "Скай", "Танок На Майдані Конго" у п'ятницю, 20 травня, таки відбудеться - але на меншій за розміром сцені.

Про це, <... Читати повністю

До вересня - заборона на біг-борди в центрі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 травня 2011р. 16:34

До 1 вересня 2011 року встановлено мораторій на розміщення зовнішньої реклами в центрі Києва.

За повідомленням прес-служби мерії, відсьогодні, 20 травня набуло чинності розпорядження мер... Читати повністю