Мешканці біля скандальних забудов:всюди будують

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 18:12

Активісти, що проживають поблизу скандальних забудов, - над метро Театральна, під Софією на Гончара, 17-23 та по вулиці Пирогова, 2/37 «Б», повідомили «Свідомо», що на кожно... Читати повністю

Депутати зібрали мільйон для Луценка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 травня 2011р. 17:35

Група народних депутатів зібрала 970 тисяч гривень для викупу екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка під заставу.

За повідомленням прес-служби "Фронту змін", зараз юристи працюють над т... Читати повністю

СЕС: вітрянка є, але це нормально

Маша Землянська, Свiдомо, 20 травня 2011р. 16:55

За перші чотири місяці 2011-го року у Києві побільшало випадків захворювання на вітряну віспу. Так, з початку року діагноз вітрянки встановили більш як 10-ом тисячам дітей, тоді як торік було чи не... Читати повністю

Остання барикада все ж буде

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 травня 2011р. 16:44

Великий музичний концерт на Софійській площі за участю гуртів "Тартак", "Скай", "Танок На Майдані Конго" у п'ятницю, 20 травня, таки відбудеться - але на меншій за розміром сцені.

Про це, <... Читати повністю

До вересня - заборона на біг-борди в центрі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 травня 2011р. 16:34

До 1 вересня 2011 року встановлено мораторій на розміщення зовнішньої реклами в центрі Києва.

За повідомленням прес-служби мерії, відсьогодні, 20 травня набуло чинності розпорядження мер... Читати повністю

На два дні обмежать рух по Наддніпрянському шосе

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 травня 2011р. 16:07

З 22:00 21 травня до 07:00 22 травня і у такий же час з 23 на 24 травня буде закрито рух автотранспорту на проїзній частині транспортної розв’язки через Наддніпрянське шосе на Південному мост... Читати повністю

Українські виші випускатимуть охоронців-магістрів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 травня 2011р. 15:38

Уряд додав до списку спеціальностей, за якими здійснюється підготовка фахівців у вишах за рівнями бакалавр і магістр, спеціальність "охоронна діяльність і безпека".

Відтепер у випускників ш... Читати повністю

Москаль не показав свою декларацію про доходи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 травня 2011р. 15:32

Депутат від "Нашої України-Народної Самооборони" Генадій Москаль відмовився показувати свою декларацію про доходи.

У відповідь на запит організації "Новий Громадянин", яка розіслала всім на... Читати повністю

БЮТ у Київраді залишили ще 5 депутатів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 травня 2011р. 15:27

Депутат Київради Анатолій Семинога, виключений за голосування за внесення змін до Конституції щодо термінів повноважень Президента, парламенту та органів місцевого самоврядування ще 1 лютого, та ще... Читати повністю

Рада ввела хвилину мовчання 22 червня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 травня 2011р. 14:39

Верховна Рада ввела всеукраїнську хвилину пам’яті по загиблим у роки Великої Вітчизняної війни 22 червня.

За законопроект депутата-регыонала Олега Нардоші проголосувало 250 депутатів... Читати повністю

УНІАН:Міліція зірвала Останню Барикаду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 травня 2011р. 14:26

За повідомленням УНІАН, у Києві міліція зірвала великий музичний концерт на Софійській площі за участю гуртів «ТАРТАК», &laq... Читати повністю

Суд не дає "ніжинським робінгудам" довести алібі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 14:21

Чернігівський суд відмовив звинуваченим у бандитизмі "ніжинським робінгудам" у всіх клопотаннях щодо підтвердження їх алібі.

Таке рішення прийняв під час засідань 17-19 травня суддя Андрій... Читати повністю

Новий Chrome дозволив сховати адресну панель

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 травня 2011р. 14:18

Нова версія популярного Інтернет-браузера Chrome дозволяє сховати адресну панель.

Для того, щоб побачити спрощену версію адресного рядк... Читати повністю

Травень фінішує хмарами і теплим дощем

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 травня 2011р. 14:12

Травень закінчиться похмурою, але теплою, зрідка дощовою погодою.

Такий прогноз робить портал http://sinoptik.ua.

Дощу варто чекати вже відзав... Читати повністю

В центрі з машини вкрали 110 тис.доларів

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 14:03

На вулиці Червоноармійській з машини викрали близько 110 тисяч доларів, - повідомляє прес-служба міліції.

Жінка середнього віку зупинилася, щоб купити щось поїсти, вийшла з машини. Кейс, що... Читати повністю