Найбільші прогульники Київради-Архиєпископ, Чуб...

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 13:17

Секретар Київради Людмила Герега назвала поіменний список депутатів-прогульників. 

«Більше року не виконують свою роботу депутати Лавриненко, Чуб, Іванов, Лавр... Читати повністю

Комарницький вже радиться з депутатами

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 12:33

Глава фракції Блоку Черновецького Денис Комарницький після того, як його випустили з СІЗО, почав свою депутатську роботу. Це підтвердила його колега Алла Шлапак.

Вона каже, що Комарницький... Читати повністю

«За» сигарети та пиво у кіосках ще й суд

Маша Землянська, Свiдомо, 20 травня 2011р. 12:18

Окружний адміністративний суд Києва дозволив кіоскам та ларькам продавати пиво і сигарети, адже визнав рішення Київради про заборону торгувати «шкідливими звичками» незаконним, - про це... Читати повністю

Іващенка відправили в лікарню

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 12:06

Виконувача обов'язків міністра оборони в попередньому уряді Валерія Іващенка відправили до лікарні швидкої допомоги, - повідомив його адвокат Борис Нечипоренко.

"Згідно рішення суду з треть... Читати повністю

Заповіт з Австрії – 30 тисяч євро для Києва

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 11:45

Київський міський центр радіаційного захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи отримає 30 тисяч євро - такий заповіт померлої громадянки Австрії Сузанни Ізлітцер, - повідомляє прес-... Читати повністю

На Дарниці через цигарку згоріла квартира

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 11:35

Вчора ввечері, 19 травня, на вулиці Ялтинській, 5-а, що в Дарницькому районі Києва, згоріла квартира, - повідомляє прес-служба рятувальників. 

«Вже в квартирі бійці побачили чоло... Читати повністю

НУНС і БЮТ пішли з Ради через Луценка

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 11:21

Депутати від фракції Нашої України-Народної Самооборони і Блоку Юлії Тимошенко пішли з засідання Верховної Ради через екс-міністра внітрішніх справ Юрія Луценка, якого тримають під вартою вже п'ять... Читати повністю

Ларс фон Трієр: розумію Гітлера (відео)

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 11:14

Відомий данський режисер Ларс фон Трієр під час прес-конференції заявив, що він трохи розуміє нацистського лідера Гітлера. 

Пізніше він сказав, що це був жарт і вибачився, але керівниц... Читати повністю

Щеплення залишаються обов’язковими

Маша Землянська, Свiдомо, 20 травня 2011р. 10:55

15 щеплень від туберкульозу, гепатиту В, дифтерії, кашлюку, правця, поліомієліту, гемофільної інфекції, кору, краснухи та паротиту, для маленьких у... Читати повністю

Завтра перекрито рух: Дарницький і безліч вулиць

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 10:54

В суботу очікується кілька місць перекриття доріг, - повідомляє «Київ-Трафік».

Ось перелік не доступних для авто доріг:

- автомоб... Читати повністю

Газета по-київськи: знесли ринок на Кибальчича

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 10:19

Вслід за знесенням ринку на «Лісовому» без шуму знесли продуктовий базар «Десна» на вулиці Кибальчича, - п... Читати повністю

Експеримент 1+1 над депутатами: хто обманює(відео)

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 10:08

У програмі «Парламентський експеримент» на каналі «1+1» журналіст вирішив дізнатися, чи правда, що депутати не слухають запитань, а відповідають наперед підготовленими загот... Читати повністю

Спілка археологів:люди,покараємо чорних мародерів!

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 9:54

Спілка археологів України оголосила війну «чорним археологам» - тим, хто грабує нашу спадщину. 

Археологи обурені тим, що... Читати повністю

Де сьогодні перевіритися на рак шкіри

Маша Землянська, Свiдомо, 20 травня 2011р. 9:36

Сьогодні киян безкоштовно перевірятимуть на рак шкіри, - повідомляє управління з охорони здоров’я столиці.

А відтак пройти на огляд до дерматологів можна:

- у поліклініці на С... Читати повністю

На Борщагівці один трамвай догнав іншого

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 9:04

На Борщагівці старий трамвай наздогнав новий, - передає Магнолія-ТВ.

"За словами очевидців, у трамвая, що врізався у інший, повністю зім'яло водійську кабіну", - Читати повністю