Газета по-київськи: знесли ринок на Кибальчича

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 10:19

Вслід за знесенням ринку на «Лісовому» без шуму знесли продуктовий базар «Десна» на вулиці Кибальчича, - п... Читати повністю

Експеримент 1+1 над депутатами: хто обманює(відео)

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 10:08

У програмі «Парламентський експеримент» на каналі «1+1» журналіст вирішив дізнатися, чи правда, що депутати не слухають запитань, а відповідають наперед підготовленими загот... Читати повністю

Спілка археологів:люди,покараємо чорних мародерів!

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 9:54

Спілка археологів України оголосила війну «чорним археологам» - тим, хто грабує нашу спадщину. 

Археологи обурені тим, що... Читати повністю

Де сьогодні перевіритися на рак шкіри

Маша Землянська, Свiдомо, 20 травня 2011р. 9:36

Сьогодні киян безкоштовно перевірятимуть на рак шкіри, - повідомляє управління з охорони здоров’я столиці.

А відтак пройти на огляд до дерматологів можна:

- у поліклініці на С... Читати повністю

На Борщагівці один трамвай догнав іншого

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 9:04

На Борщагівці старий трамвай наздогнав новий, - передає Магнолія-ТВ.

"За словами очевидців, у трамвая, що врізався у інший, повністю зім'яло водійську кабіну", - Читати повністю

Укрзалізниця + Бориспіль = таксі

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 8:39

Віце-прем'єр-міністр Борис Колесніков заявив про те, що цього тижня вирішуватиметься питання про створення Укрзалізницею спільно з аеропортом «Бориспіль» власної служби т... Читати повністю

Лукашенко пробачив Україні

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 травня 2011р. 8:30

Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час зустрічі з прем'єром Миколою Азаровим у Мінську заявив, що Білорусь була і залишається надійним партнером України, - Читати повністю

В київській міліції знов померла людина

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 травня 2011р. 18:32

Чоловікові стало зле в ізоляторі тимчасового тримання в Броварах і за дві години він помер в реанімації з діагнозом "мозкова кома".

Про це повідомляє прес-служба київської обласної міліції.... Читати повністю

УП оприлюднила список мешканців Кончі-Заспи і Пущі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 травня 2011р. 18:25

Українці отримали змогу дізнатися, хто конкретно живе у Кончі-Заспі та Пущі Водиці.

Таку інформацію отримала «Українськ... Читати повністю

Рада сказала «ні» інтерактивним клубам

Маша Землянська, Свiдомо, 19 травня 2011р. 18:23

Верховна Рада проголосувала за зміни до закону про заборону грального бізнесу, тим самим заборонивши інтеракти... Читати повністю

Зіткнулися з корупцією - дзвоніть Януковичу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 травня 2011р. 17:24

Президент Віктор Янукович порадив звертатися до нього, якщо Ви зіткнулися з корупцією.

Про це він сказав під час робочої поїздки до Закарпаття.

«Я попереджаю: якщо тут у... Читати повністю

Герб на Московському мосту почистили і закріпили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 травня 2011р. 17:10

Герб, символ Києва, що висів на пілоні Московського мосту і був у аварійному стані, відреставрували.


... Читати повністю

Потерпілі "Еліта-центр" ночують під мерією

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 травня 2011р. 17:04

Потерпілі від будівельної афери "Еліта-центр" вже тиждень ночують під мерією, бо не вірять в обіцянки влади передати їм квартири на наступному тижні.

Про це "Свідомо" повідомили активісти.<... Читати повністю

Бригінець:влада залишила на Десятинці місце храму

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 травня 2011р. 17:04

- Таким рішенням, підтримавши дві кардинально різні пропозиції, влада дає люфт, аби на місці фундаменту Десятинної церкви побудувати споруду.

Голова комісії з питань культури і туризму&... Читати повністю

Ввечері Жадана і Собак у космосі покажуть он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 травня 2011р. 16:18

Виступ відомого харківського письменника Сергія Жадана і гурту "Собаки у космосі" покажуть он-лайн в рамках фестивалю "Останньої барикади"

Трансляцію вестиме Читати повністю