Герб на Московському мосту почистили і закріпили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 травня 2011р. 17:10

Герб, символ Києва, що висів на пілоні Московського мосту і був у аварійному стані, відреставрували.


... Читати повністю

Потерпілі "Еліта-центр" ночують під мерією

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 травня 2011р. 17:04

Потерпілі від будівельної афери "Еліта-центр" вже тиждень ночують під мерією, бо не вірять в обіцянки влади передати їм квартири на наступному тижні.

Про це "Свідомо" повідомили активісти.<... Читати повністю

Бригінець:влада залишила на Десятинці місце храму

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 травня 2011р. 17:04

- Таким рішенням, підтримавши дві кардинально різні пропозиції, влада дає люфт, аби на місці фундаменту Десятинної церкви побудувати споруду.

Голова комісії з питань культури і туризму&... Читати повністю

Ввечері Жадана і Собак у космосі покажуть он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 травня 2011р. 16:18

Виступ відомого харківського письменника Сергія Жадана і гурту "Собаки у космосі" покажуть он-лайн в рамках фестивалю "Останньої барикади"

Трансляцію вестиме Читати повністю

Українці футболом цікавляться, але не українським

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 травня 2011р. 15:59

31% українців цікавляться футболом. 19% - не цікавляться зовсім.

Такі дані досліджень Київського міжнародного інституту соціології.

З них – 71% чоловіків і аж 29% представниць... Читати повністю

Українським чоловікам-секс, жінкам-кохання і гроші

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 травня 2011р. 15:36

Для українських чоловіків важливий секс, а для жінок – кохання і гроші.

Такі результати дослідження провело бюро досліджень iVOX&nbs... Читати повністю

Комісія по Десятинці: "за" і "проти" храму

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 травня 2011р. 15:25

Щойно журі бліц-конкурсу на визначення кращої містобудівної концепції для залишків Десятинної церкви обрало переможців скандального конкурсу. Перше місце посіло одразу два зовсі різні проекти. Один... Читати повністю

УЗ пустила більше поїздів до Львова і Криму

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 травня 2011р. 14:50

Укрзалізниця вирішила пустити додаткові поїзди до Львова та Сімферополя на 20 травня.

Так, залізницею додатково поїдуть:

- №269 Київ – Львів, з відправленням із Києва о 22 год... Читати повністю

Інтелігенція просить Європейський суд за Луценка

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 травня 2011р. 14:08

Відомі українські науковці, письменники, літератори звернулися до Європейського суду з прав людини у Страсбурзі із публічним клопотанням, в якому звертають увагу суду на резонансну справу екс-мініс... Читати повністю

Уряд погодив проект про зміни в медицині

Маша Землянська, Свiдомо, 19 травня 2011р. 14:04

Після зауважень президента, що очільники Міністерства охорони здоров’я просто тупцюють на місці, Кабінет міністрів ухвалив проект закону про реформування медицини, - повідомляє прес-служба МО... Читати повністю

Хто сьогодні має вирішити долю Десятинки

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 травня 2011р. 13:15

 

Сьогодні о 12:00 розпочалося засідання журі конкурсу на кращу концепцію музеєфікації залишків Десятинної церкви на якому очікують нарешті результатів конкурсу, - повідомила прес-служ... Читати повністю

В суботу закриють проїзд Кловським узвозом

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 травня 2011р. 13:04

Цієї суботи, 21 травня, з 9:00 до 17:00 буде закрито рух автомобільного транспорту Кловським узвозом від вулиці Мечникова до Московської, - повідомляє комунальна корпорація«Київавтодор»... Читати повністю

Рада ухвалила Повітряний кодекс

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 травня 2011р. 13:02

Верховна Рада прийняла Повітряний кодекс України. Він регулюватиме діяльність авіації, використання професійного пр... Читати повністю

Довідки про судимість тепер безкоштовні

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 травня 2011р. 12:36

Довідки про відсутність чи наявність судимості у МВС тепер видають безкоштовно, - повідомляє прес-служба міліції.

"Безоплатні послуги стали можливими на  підставі Законів України &laqu... Читати повністю

Міліція спіймала продавця неіснуючих машин

Маша Землянська, Свiдомо, 19 травня 2011р. 12:29

Працівники київської міліції спіймали шахрая, який продавав киянам неіснуючі машин. «Торгував» крадій переважно Лексусами та Маздами, - повідомляє прес-служба міліції.

Розводив... Читати повністю