Концепцію для Десятинки влада не змогла обрати

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 19:15

Проект кращої пропозиції реставрації на місці Десятинної церкви не прийняли. Впродовж п’яти годин комісія міської державної адміністрації обговорювала проектні пропозиції бліц-конкурсу на виз... Читати повністю

КУПР:Осада "Лісового" триває

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 17:58

Осада ринку "Лісовий", павільйони на котрому вчора намагалися демонтувати загони Беркуту і працівники КП "Благоустрій", поновилася.

... Читати повністю

Мінюст хоче відмінити обов’язкові щеплення

Маша Землянська, Свiдомо, 17 травня 2011р. 16:51

Міністр юстиції Олександр Лавринович підписав наказ, який скасовує календар щеплень. А відтак у Міністерства охорони здоров’я є десять днів, що... Читати повністю

Ар'єва викликає на допит прокуратура

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 16:32

Депутата-нунсівця Володимира Ар'єва викликають на допит у Генпрокуратуру.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуку.

З нардепом хочуть поговорити про факт побиття його колег у... Читати повністю

"Сяйво" повернули киянам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 16:18

Книгарня «Сяйво», яку ще у вересні 2009 року Шевченківська райрада продала з молотка приватній фірмі "Абріль-студіо", повернута громаді.

За повідомленням прес-служби мерії, ріше... Читати повністю

Янукович: Роздержавимо усе, що ще лишилося

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 16:09

Президент Віктор Януковис заявив, що продовження процесу приватизації сприятиме переходу державної власності до ефективних господарів.

Про це президент заявив на розширеному засіданні регіо... Читати повністю

Азаров:Стадіон "Старт" має жити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 16:06

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вважає, що історичний стадіон «Старт» у Києві, де у 1942 році відбувся легендарний «Матч смерті», під час якого київська футбольн... Читати повністю

Янукович обіцяє добудувати довгобуди

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 15:37

Президент Віктор Янукович заявив про наміри вже у 2012 році значно скоротити кількість довгобудів по країні.

Про це Янукович сказав сьогодні, 17 травня під час церемонії закладки універсаль... Читати повністю

Сулима вкрав тези підручника у росіян-журналістів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 15:29

Заступник міністра освіти Євген Суліма взяв за основу свого підручника «Глобалістика», в якому цитує лівійського диктатора Муамара Каддафі і терориста Осаму Бен Ладена, вже існуючі у Ро... Читати повністю

За Бортницьку станцію звинуватили Віктора Чернія

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 14:52

Прокуратура Києва порушила кримінальну справу за гроші на Бортницьку станцію проти замначальника Управління капітального будівництва, його екс-керівника Віктора Чернія.

Про порушення справи... Читати повністю

Вантажівка переламала дитині пальці на ногах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 14:28

У столиці вантажівка переламала дитині пальці на ногах.

За повідомленням прес-служби столичного ДАІ, сталося це у понеділок, о 3-й дня на вулиці Окипної.

"11-річна дівчинка гуляла н... Читати повністю

Погоди в прямому ефірі не буде: критикували владу

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 14:11

Національне радіо відмовилось від прямих включень з Укргідрометцентру через те, що начальник відділу метеорологічних прогнозів разом з розповіддю про погодні умови розкритикувала ситуацію в країні... Читати повністю

Здоров'ям "керуватиме" новий міністр