З Русанівської набережної прибрали МАФи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 травня 2011р. 10:27

За інформацією Головного управління контролю за благоустроєм, у Дніпровському районі міста тривають роботи з відновлення благоустрою Русанівської набережної.

Зокрема, за повідомленням комун... Читати повністю

Біля Києва "злетяться" юні туристи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 травня 2011р. 9:47

Неподалік від Києва, у Козинському лісництві, з 19 до 21 травня відбудеться туристський та краєзнавчий зльоти юних туристів столиці.

За повідомленням Головного управління освіти столиці про... Читати повністю

Піратство в Україні за рік зросло вдвічі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 травня 2011р. 9:06

Загальна вартість піратських програм, встановлених на українських комп’ютерах, за минулий рік зросла більше як у два рази.

Такого висновку дійшли експерти з Business Software Alliance... Читати повністю

Мерія: З підприємцями "Лісового" вже домовились

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 травня 2011р. 8:53

Мерія заявляє про те, що досягла компромісу з підприємцями ринку "Лісового", навколо котрого вже другий день точаться баталії - загони Беркуту і працівники КП "Благоустрою" намагаються демонтувати... Читати повністю

Що влада хоче побудувати на місці Десятинки

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 20:27

«Сергій Анатолійович (Целовальник – Свідомо) не хоче розказувати, але я скажу. Я вважаю, що конкурс відбувся, і голосування також. І згідно цього голосування... Читати повністю

Концепцію для Десятинки влада не змогла обрати

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 19:15

Проект кращої пропозиції реставрації на місці Десятинної церкви не прийняли. Впродовж п’яти годин комісія міської державної адміністрації обговорювала проектні пропозиції бліц-конкурсу на виз... Читати повністю

КУПР:Осада "Лісового" триває

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 17:58

Осада ринку "Лісовий", павільйони на котрому вчора намагалися демонтувати загони Беркуту і працівники КП "Благоустрій", поновилася.

... Читати повністю

Мінюст хоче відмінити обов’язкові щеплення

Маша Землянська, Свiдомо, 17 травня 2011р. 16:51

Міністр юстиції Олександр Лавринович підписав наказ, який скасовує календар щеплень. А відтак у Міністерства охорони здоров’я є десять днів, що... Читати повністю

Ар'єва викликає на допит прокуратура

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 16:32

Депутата-нунсівця Володимира Ар'єва викликають на допит у Генпрокуратуру.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуку.

З нардепом хочуть поговорити про факт побиття його колег у... Читати повністю

"Сяйво" повернули киянам

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 16:18

Книгарня «Сяйво», яку ще у вересні 2009 року Шевченківська райрада продала з молотка приватній фірмі "Абріль-студіо", повернута громаді.

За повідомленням прес-служби мерії, ріше... Читати повністю

Янукович: Роздержавимо усе, що ще лишилося

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 16:09

Президент Віктор Януковис заявив, що продовження процесу приватизації сприятиме переходу державної власності до ефективних господарів.

Про це президент заявив на розширеному засіданні регіо... Читати повністю

Азаров:Стадіон "Старт" має жити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 16:06

Прем’єр-міністр України Микола Азаров вважає, що історичний стадіон «Старт» у Києві, де у 1942 році відбувся легендарний «Матч смерті», під час якого київська футбольн... Читати повністю

Янукович обіцяє добудувати довгобуди

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 15:37

Президент Віктор Янукович заявив про наміри вже у 2012 році значно скоротити кількість довгобудів по країні.

Про це Янукович сказав сьогодні, 17 травня під час церемонії закладки універсаль... Читати повністю