Риб’ячий жир – борець з алкоголізмом

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 13:36

Вчені з Медичної школи індійського університету довели, що риб’ячий жир, а саме жирні кислоти омега-3, здатні пригнічувати пристрасть до алкоголю, - пише Читати повністю

На Солом’янці чоловік з ножем обікрав аптеку

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 12:53

Пізно ввечері на Солом’янці чоловік, побачивши, що в аптеці лише одна жінка-фармацевт, кинувся до каси. Жінка обороняла майно. Але він витягнув кухонний ніж. Ним і зламав касу, забрав виручку... Читати повністю

Директор музею історії зривав плакати за Десятинку

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 12:47

В суботу ввечері, 28 травня, після закінчення акції на захист Десятинної церкви від забудови біля паркану з’явились двоє людей та... Читати повністю

Активісти просять заборонити рекламу сигарет

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 12:29

Громадські активісти просять депутатів скоріше прийняти закон про повну заборону реклами сигарет. Тому вранці вони прийшли підтримати Партію Регіонів, депутати якої і ініціювали його. Про це «... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 травня 2011р. 11:57

Понеділок - Майстер-клас для викладачів, музейних працівників та всіх, кого цікавить унікальна методика навчання дітей<... Читати повністю

На Оболоні - перший пам’ятник воїнам УПА

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 11:52

На Оболоні – перший пам’ятник воїнам УПА в Києві. У дворі храму Ікони Божої Матері "Неопалима купина" УПЦ, неподалік від метро "Оболонь" священики освятили монумент "Старшинам Армі... Читати повністю

До сих пор прихожу в себя

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 11:46

До сих пор прихожу в себя после судебного заседания, состоявшегося 19.05.2011 года. До этого дня я не могла присутствовать на судебных заседаниях, так как по воле сотрудников милиции 30 июня про... Читати повністю

На Оболоні - ще один сімейний лікар

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 11:31

На вулиці Лайоша Гавро відкрилася амбулаторія, де прийматиме сімейний лікар, - про це "Свідомо" повідомили в управлінні з охорони здоров'я Києва.

Амбулаторія на Гавро - вже друга на Оболоні... Читати повністю

BBC:У Європі через огіркову епідемію вмерло вже 10

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 11:30

В Німеччині, Швеції, Данії, Нідерландах та Британії сотні людей отруїлися зараженими огірками. Щонайменше 10 німців вже померли - Читати повністю

Сегодня: Черновецького будуть питати

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 11:17

Міського голову Леонід Черновецький допитають і, якщо буде доведена вина Читати повністю

Сьогодні і завтра - пожежна небезпека!

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 10:54

30-31 травня у Києві - надзвичайна пожежна небезпека, - передає  Укргідрометцентр.

Така ситуація через вкрай високу температуру повітря - бл... Читати повністю

Лікарі: заборона куріння – втричі менше інсультів

Маша Землянська, Свiдомо, 30 травня 2011р. 10:37

Якщо кияни куритимуть менше - це допоможе на третину скоротити смертність від інфарктів, інсультів та ішемічної хвороби серця, - наголошує лікар-кардіолог Інституту кардіології Стражеско Олена Кваш... Читати повністю

Вночі горіло 1000 кв. метрів ринку на Виноградарі

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 9:55

Вночі близько першої ночі на ринку "Виноградар" згоріло 56 торгівельних павільйонів з товаром побутового вжитку, - повідомляє прес-служба рятувальників.

"Вогонь поширився на 1000 квадр... Читати повністю

90 тисяч святкували День міста

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 9:40

Святковий концерт «Київ – місто, де все починається!» на Майдані Незалежності зібрав близько 90 тисяч глядачів, - повідомляє прес-служба мерії.

Для киян виступали Зла... Читати повністю

В Києві вже три мистецькі велостоянки

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 травня 2011р. 9:27

В центрі міста біля Київської перепічки відкрилася ще одна велопарковка на 6 місць. 

Також біля кнайп-клубу Купідон, що на Пушкінській, Читати повністю