Пако та його друзі

Анатолій Буравін, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 13:44

 

Він знав понад 10 іноземних мов, в колишньому СРСР був першим перекладачем Хорхе Луїса Борхеса, крім цього перекладав... Читати повністю

Справа Луценка нарешті пішла до суду

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 13:14

17 травня справу екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка направлено до Печерського районного суду для розгляду по суті.

Про це повідомила прес-служба Генеральної прокуратури.

Д... Читати повністю

Рада приховала закупівлі за наші гроші

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 12:54

Верховна Рада України прийняла закон, який спрощує порядок проведення держзакупівель. Згідно цього закону... Читати повністю

Уряд хоче поговорити з підприємцями про порушення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 12:35

Уряд відкрив «гарячу лінію» для спілкування з представниками малого бізнесу.

Така новація з’явилася на Читати повністю

Порушено справу проти екс-начальника з будівництва

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 12:24

Порушено кримінальну справу стосовно колишнього начальника Головного управління капітального будівництва міста Києва, - повідомляє прес-служба прокуратури.

Зловживання екс-чиновника виявили... Читати повністю

МОН хоче скасувати другі зміни у школах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 12:21

Міносвіти пропонує поетапно відмовитися від других змін у школах країни.

Про це йдеться у наказі МОН. 

"... Читати повністю

Суліма намагався приховати "прокол" з підручником

Максим Опанасенко, Свiдомо, 17 травня 2011р. 11:49

Після заяви "Свідомо" про те, що книга замміністра освіти Євгена Суліми цитує терориста номер один Осаму Бен Ладена і лівійського диктатора... Читати повністю

Митний контроль у поїзді до Москви спрощено

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 11:45

З 29 травня змінюється порядок проходження прикордонно-митного контролю у пасажирському поїзді № 1/2 «Столичний експрес» сполученням Москва-Київ. Зокрема, усі прикордонно-митні про... Читати повністю

Гузар,митці і лікарі просять Луценка не голодувати

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 11:33

Крім екс-прем’єрки Юлії Тимошенко, екс-міністра Юрія Луценка просять припинити голодування блаженніший Любомир Гузар, лікарі та митці,... Читати повністю

Тимошенко Луценку:Юра, припиняй голодувати!

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 11:12

Екс-прем'єрка Юлія Тимошенко від імені партії «Батьківщина» закликає екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка припинити голодування, - повідомляє її прес-служба. 

«... Читати повністю

Цієї суботи:дитяча велогонка, веловечірка...

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 10:52

В суботу, 21 травня, беріть велосипед та приєднуйтесь до велоподій у Києві, - закликає Асоціація велосипедистів Києва.

10:00

Парк Дубки, метро „Сирець”

Більше пі... Читати повністю

Сегодня:на Подолі зруйнували пам'ятник афганцям

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 10:27

Вчора вночі, 16 травня, невідомі зруйнували пам’ятник воїнам-афганцям на вулиці Іллінській, -передає Сегодня.

«У сто... Читати повністю

Ізраїльська пара назвала дочку Like

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 10:23

Сімейна пара із ізраїльського міста Од ха-Шарон назвала свою дочку Лайк на честь кнопки «Like» в соціальній мережі  Facebook, - Читати повністю

Сьогодні вночі: вшанувати пам’ять Ігоря Індила