З 27 травня киян возитиме фотопотяг метро

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 9:10

З 27 травня на «зеленій», Сирецько-Печерській лінії метро поїде фотопотяг.

За повідомленням прес-служби метрополітену, це є подарунком киянам до Дня міста.

Вагони потяги... Читати повністю

Шахтар забрав Кубок України у Києва (відео)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 9:02

Донецький «Шахтар» здобув Кубок України у матчі зі столичним «Динамо».

Два сухі м’ячі Едуардо і Адріано наприкінці матчу дозволили гірникам цьогоріч стати абсо... Читати повністю

ЗамТабачника:"Не розумію,навіщо посилання в книзі"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 26 травня 2011р. 8:38

Заступник міністра освіти Євген Суліма використав у своєму підручнику «Глобалістика» цитати російських журналістів без посилання... Читати повністю

Кличко - Черновецький - 1:0

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 18:10

Голова фракції «УДАР» у Київраді Віталій Кличко виграв суд проти міського голови Леоніда Черновецького, що є підставою для призначення позачергових виборів, - повідомляє прес-служб... Читати повністю

Табачник про студмітинг: Їх фінансують з закордону

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 17:28

Акції протесту проти ухвалення закону про вищу освіту провокують іноземні фонди.

Про це заявив міністр науки і освіти, молоді та спо... Читати повністю

Тепер всі "елітівці" можуть подаватись на квартири

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 17:26

Київська міська рада відмінила власні рішення, через які не всі постраждалі від афери "Еліта-центр" встигли подати заяви на отримання квартир в компенсацію, - повідомляє прес-служба мерії.

... Читати повністю

УНІАН:В ліцеї Богуна "взяли" двох хабарників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 17:17

Військовою прокуратурою Київського гарнізону Центрального регіону України порушено кримінальні справи відносно двох працівників Збройних сил України Київського військового ліцею імені Івана Богуна.... Читати повністю

Підтоплений готель обіцяють вийняти з Дніпра

Маша Землянська, Свiдомо, 25 травня 2011р. 16:36

Підтоплений торік плавучий ресторан-готель «Адмірал» обіцяють прибрати з берегів Дніпра, що як раз біля Наводницького парку, - повідомляє прес-служба мерії.

«У результаті... Читати повністю

Як студенти вимагали не підіймати ціни на навчання

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 16:30

«Студенти всього світу – за вільну освіту!»

Вже традиційні чотири-п’ять сотень студентів зібралися сьогодні на акцію протесту проти законопроекту Міносвіти Читати повністю

Київрада вирішила брати $300 млн кредиту на Київ

Маша Землянська, Свiдомо, 25 травня 2011р. 16:13

Депутати Київради підтримали рішення про взяття в борг трьохсот мільйонів доларів США для потреб міста. Кредит на п'ять років під 7,8% щорічно.

«За рахунок цього джерела ми маємо змог... Читати повністю

Кабмін дав ще мільярд на Олімпійський

Маша Землянська, Свiдомо, 25 травня 2011р. 15:39

Кабінет міністрів збільшив вартість будівництва стадіону "Олімпійський" майже на мільярд гривень, - про відповідне рішення урядовців "Свідомо" повідомила прес-служба стадіону.

Відтак, якщо... Читати повністю

Хворого екс-міністра оборони Іващенка вернули СІЗО

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 15:34

Екс-виконувача обов'язків міністра оборони Валерія Іващенка вчора, 24 травня ввечері без пояснень повернули з Київської лікарні швидкої допомоги до слідчого ізолятору. Про це "Свідомо" повідомив... Читати повністю

Попов дав по 25 тисяч митцям