Тимошенко Луценку:Юра, припиняй голодувати!

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 11:12

Екс-прем'єрка Юлія Тимошенко від імені партії «Батьківщина» закликає екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка припинити голодування, - повідомляє її прес-служба. 

«... Читати повністю

Цієї суботи:дитяча велогонка, веловечірка...

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 10:52

В суботу, 21 травня, беріть велосипед та приєднуйтесь до велоподій у Києві, - закликає Асоціація велосипедистів Києва.

10:00

Парк Дубки, метро „Сирець”

Більше пі... Читати повністю

Сегодня:на Подолі зруйнували пам'ятник афганцям

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 10:27

Вчора вночі, 16 травня, невідомі зруйнували пам’ятник воїнам-афганцям на вулиці Іллінській, -передає Сегодня.

«У сто... Читати повністю

Ізраїльська пара назвала дочку Like

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 10:23

Сімейна пара із ізраїльського міста Од ха-Шарон назвала свою дочку Лайк на честь кнопки «Like» в соціальній мережі  Facebook, - Читати повністю

Сьогодні вночі: вшанувати пам’ять Ігоря Індила

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 9:31

Сьогодні вночі відбудеться акція, присвячена вшануванню пам’яті студента Ігоря Індила, який загинув рівно рік тому на свій день народження... Читати повністю

Бі-маркет у березні могли підірвати через шум

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 9:11

Встановлено, що у “Бі-маркеті" по вулиці Лебедєва-Кумача 22 березня вибухнув саморобний пристрій у шафці для зберігання речей. Є підоз... Читати повністю

Адвокат Луценка просить закрити справу

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 8:36

Адвокат екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ігор Фомін заявив, що подав до Генпрокуратури клопотання з проханням закрити справу у зв'язку з відсутністю в діях екс-міністра складу злочин... Читати повністю

Пенсіонер випав з балкону

Христина Заник, (вiд читачiв), 17 травня 2011р. 8:22

Вчора, 16 травня, в другій половині дня на вулиці Празькій на траві під будинком люди знайшли тіло непритомного чоловіка. Одразу ж викликали швидку, але вона вже не врятувала чоловіка, він помер -... Читати повністю

Організатора Дня гніву почали судити і розгубились

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 травня 2011р. 19:39

Справу голови громадської організації "Спільна справа", лідера акції "День гніву" Олександра Данилюка ввечері розглянув Печерський районний суд і переніс засідання на середу, 18 травня.

Про... Читати повністю

Активіст: Беркут на Лісовій нагло бив людей

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 16 травня 2011р. 19:06

Сьогодні, 16 травня, вранці, недалеко від станції метро Лісова, «Благоустрій» розпочав знос продуктового ринку.

Після сутички правоохоронців з підприємцями, останні стомлено чек... Читати повністю

Проти голови Свободи у Львівській обраді-справа

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 травня 2011р. 19:05

Проти голови фракції ВО «Свобода» у Львівській обласній раді, голови обласної «Свободи» Ірини Сех порушено кримінальну справу, - Читати повністю

Заборона "Дня гніву" - а судді хто

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 травня 2011р. 18:58

Ідея встановлення наметів біля Верховної ради 14 травня обернулась для активістів сутичками з міліцією, побоями та порушенням проти них Читати повністю

МЗС:Чехія неадекватно вислала українського диплома

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 травня 2011р. 18:50

Чехія прийняла рішення про висилку одного з співробітників Посольства України в Чеській Республіці. Про це повідомила прес-служба МЗС України.

«Рішення чеської сторони щодо висилки од... Читати повністю

ГПУ порушила справу проти екс-заступника міністра

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 травня 2011р. 18:32

Генеральна прокуратура України 11 травня порушила кримінальну справу щодо колишнього заступника Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської к... Читати повністю

На Бойченка зіткнулись 4 машини: 5 постраждалих

Христина Заник, (вiд читачiв), 16 травня 2011р. 18:08

На вулиці Бойченка зіткнулись 4 машини, - передає Магнолія-ТВ.

"Св... Читати повністю