У столиці пройшов велопробіг

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2011р. 11:53

Сьогодні, 28 травня в столиці пройшов масовий велопробіг.

Організований асоціацією велосипедистів, він почався на Європейській площі. Звідти – до Льва... Читати повністю

У неділю - пробіг під каштанами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2011р. 11:46

У неділю, 29 травня на Хрещатику відбудеться «Пробіг під каштанами» та ролер-марафон

Міжнародний традиційний легкоатлетичний благодійний «Пробіг під каштанами»... Читати повністю

Пшонка: Тіло Чорновола ексгумують

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2011р. 10:54

Генеральний прокурор Віктор Пшонка заявив, що тіло екс-лідера Народного Руху В'ячеслава Чорновола, який за неоднозначних обставин загинув у автокатастрофі у 1999 році, ексгумують.

"Найближч... Читати повністю

Мін'юст прибрав "проти всіх" і 3% для нардепів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2011р. 10:51

Міністерство юстиції пропонує при виборах народних депутатів не голосувати "проти всіх" і збільшити бар'єр для проходу в Раду з 3% до 5%.

Про ц... Читати повністю

Через ремонт залізниці відмінять приміські поїзди

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 травня 2011р. 10:40

Через ремонт залізничних колій на ділянці Баришівка – Бориспіль з 29 травня до 26 червня Укрзалізниця змушена відмінити деякі приміські електрички.

А саме:

№6580 Борщагівка-те... Читати повністю

Сексу з коханим хочеться більше і довше

Маша Землянська, Свiдомо, 27 травня 2011р. 18:36

«І що мені робити? Просто не хочеться сексу і все. Перелякався, думав може я гей! Нє, пробувати не став, сама собою думка відпала. Але Доктор, я так більше не-мо-жу!», - крізь закри... Читати повністю

На Дарниці побилися випускники шкіл

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 18:20

У п'ятницю - день останнього дзвоника - у Дарницькому районі Києва сталася масова бійка за участю близько 20 школярів.

За даними правоохоронців, близько 14.30 по лінії "102" надійшло повідо... Читати повністю

На Рибальському півострові - сімейний лікар

Маша Землянська, Свiдомо, 27 травня 2011р. 17:52

На Рибальському півострові відкрилась амбулаторія, де прийматиме сімейний лікар, - повідомляє прес-служба мерії.

"Це перша амбулаторія в Подільському районі, згодом в цьому районі відкриєть... Читати повністю

На Русанівці затопили дебаркадер

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 17:42

Корабель-дебаркадер, який мав бути прибраний з Русанівської набережної  на вимогу мешканців, затоплений під  водою Дніпра.

Про це повідомив депутат фракції «Республіка Київ&... Читати повністю

Нові правила ДАІ: нема талону-не привід для штрафу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 17:15

Були опубліковані і вступили в силу зміни до інструкції патрульної служби ДАІ, - відповідний наказ Міністерства внутрішні... Читати повністю

Фокус: Ресторан Лорак затопило трубою Київенерго

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 16:59

За повідомленням Фокусу, київський ресторан співачки Ані Лорак «Angel launge» по вулиці Шота Руставелі затопило в результаті аварії на теплотрасі.
Читати повністю

Мерія: Володимирський ринок працюватиме

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 15:55

Володимирський ринок працюватиме.

Таку заяву зробив заступник голови Київської міськдержадміністрації Руслан Крамаренко, який пообіцяв, що рішення екологічної служби, за яким ринок тре... Читати повністю

Лише 53% українців хочуть йти на вибори

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 травня 2011р. 15:42

Кількість громадян України, які бажають брати участь у виборах, зменшилась до рекордного показника - 53%.

Про це свідчить соціологічне опитування, проведене фондом "Демократичні ініціативи"... Читати повністю

Біля театра Франка відкрили пам’ятник Гнату Юрі

Світлана Плавська, (вiд читачiв), 27 травня 2011р. 15:09

Біля театру Франка відкрито пам’ятник Гнату Юрі - видатному режисеру, який очолював театр.


...
Читати повністю