У МОЗі не знають чи чекати на нового міністра

Маша Землянська, Свiдомо, 16 травня 2011р. 10:52

У Міністерстві охорони здоров'я інформацію про заяву про звільнення за власним бажанням міністра Іллі Ємця не підтверджують, але й не спростовують.Читати повністю

ДТ:Контрольні для 5-8 класів незаконні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 травня 2011р. 10:44

Контрольні роботи для учнів 5-8 класів, які у лютому наказав проводити міністр освіти Дмитро Табачник, і які мають розпочатися вже за 4 дні, незаконні.

Читати повністю

Українці використовують соцмережі для пошуку новин

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 травня 2011р. 10:13

Українці використовують соціальні мережі для того, щоб бути у курсі всіх подій з життя знайомих.

Таких, за дослідженням кадрового порталу HeadHunter.ua аж 86,4%.... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 травня 2011р. 10:02

Понеділок - обід з парламентарем

Вас запрошують на обід… З депутатом Верховної Ради від Партії регіонів Ан... Читати повністю

Замміністра освіти цитує Каддафі і Бен Ладена

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 травня 2011р. 9:41

Заступник міністра освіти Євген Суліма у своєму підручнику для вишів "Глобалістика" цитує терориста номер один Осаму Бен Ладена і лівійського диктатора Муамара Каддафі.

Читати повністю

На Столичному шосе Хонда влетіла у підземку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 травня 2011р. 8:55

 У суботу ввечері на Столичному шосе Хонда Пілот влетіла у автобусну зупинку і звалилася у підземний перехід.

За повідомленням Другої смуги, машина рухалася до проспект Науки. З невідо... Читати повністю

КУПР:Міліція знесла ринок "Лісовий"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 травня 2011р. 8:51

О 5-й ранку міліція разом з працівниками комунального підприємства "Благоустрій! взялися за демонтаж торгових наметів на ринку "Лісовий".

Читати повністю

Акція «День гніву» переноситься на 19 травня

Катерина Медовник, (вiд читачiв), 15 травня 2011р. 19:10

Сьогодні, 15 травня, біля будівлі Верховної Ради, в 11.00 зібралося ще менше людей, ніж було вчора (навіть міліціонерів менше). Олександр Данилюк, ініціатор і координатор всеукраїнської акції &laqu... Читати повністю

Затримання Данилюка не зупинило День гніву

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 травня 2011р. 10:26

Всупереч двохгодинному затриманню ввечері вчора, 14 травня, організатора Дня гніву Олександра Данилюка акція протесту триває. Про це "Свідомо" повідомив сам Олександр.

Після затримання його... Читати повністю

Як міліція на День гніву боролась з народом(відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 травня 2011р. 18:13

"Уроди! Суки! Куди ви її тягнете? Що вона зробила? Ми до вас ще доберемось!" - чоловік у джинсах і сорочці кричить з усієї сили і трясе кулаком у бік міліціонерів. Вони схопили і тягнуть в автобус... Читати повністю

Школярі провели для себе чемпіонат з футболу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 12:59

Дев'ять команд, що складалися зі школярів столичних шкіл, самоорганізувалися для проведення футбольного чемпіонату.

Читати повністю

День Гніву біля Верховної Ради (оновлюється)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 12:12

Сьогодні, об 11-й біля будівлі Верховної Ради розпочалася безстрокова акція протесту «День Гніву».

Організатор акції, один з активістів листопадового Податкового ма... Читати повністю

Корр:Двох гірників завалило на шахті в Єнакієво

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 11:38

Двох гірників шахти в місті Єнакієво опинилися під завалом.

Про це повідо... Читати повністю

ФРІ:МОН все ж хоче більше грошей від студентів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 11:28

Міносвіти залишило норми про щорічне збільшення плати за навчання для студентів-контрактників і скасування безкоштовної заочної освіти у своєму законопроекті «Про вищу освіту».

... Читати повністю

В Голосієво знайшли знаряди і бомби

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 11:24

У п’ятницю, 13 травня, в Голосіївському районі, а конкретно – в лісництві «Кончезаспа», МНСники знайшли 35 артилерійських знарядів і 2 авіабомби часів Другої Світової.

... Читати повністю