На Столичному шосе Хонда влетіла у підземку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 травня 2011р. 8:55

 У суботу ввечері на Столичному шосе Хонда Пілот влетіла у автобусну зупинку і звалилася у підземний перехід.

За повідомленням Другої смуги, машина рухалася до проспект Науки. З невідо... Читати повністю

КУПР:Міліція знесла ринок "Лісовий"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 16 травня 2011р. 8:51

О 5-й ранку міліція разом з працівниками комунального підприємства "Благоустрій! взялися за демонтаж торгових наметів на ринку "Лісовий".

Читати повністю

Акція «День гніву» переноситься на 19 травня

Катерина Медовник, (вiд читачiв), 15 травня 2011р. 19:10

Сьогодні, 15 травня, біля будівлі Верховної Ради, в 11.00 зібралося ще менше людей, ніж було вчора (навіть міліціонерів менше). Олександр Данилюк, ініціатор і координатор всеукраїнської акції &laqu... Читати повністю

Затримання Данилюка не зупинило День гніву

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 травня 2011р. 10:26

Всупереч двохгодинному затриманню ввечері вчора, 14 травня, організатора Дня гніву Олександра Данилюка акція протесту триває. Про це "Свідомо" повідомив сам Олександр.

Після затримання його... Читати повністю

Як міліція на День гніву боролась з народом(відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 травня 2011р. 18:13

"Уроди! Суки! Куди ви її тягнете? Що вона зробила? Ми до вас ще доберемось!" - чоловік у джинсах і сорочці кричить з усієї сили і трясе кулаком у бік міліціонерів. Вони схопили і тягнуть в автобус... Читати повністю

Школярі провели для себе чемпіонат з футболу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 12:59

Дев'ять команд, що складалися зі школярів столичних шкіл, самоорганізувалися для проведення футбольного чемпіонату.

Читати повністю

День Гніву біля Верховної Ради (оновлюється)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 12:12

Сьогодні, об 11-й біля будівлі Верховної Ради розпочалася безстрокова акція протесту «День Гніву».

Організатор акції, один з активістів листопадового Податкового ма... Читати повністю

Корр:Двох гірників завалило на шахті в Єнакієво

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 11:38

Двох гірників шахти в місті Єнакієво опинилися під завалом.

Про це повідо... Читати повністю

ФРІ:МОН все ж хоче більше грошей від студентів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 11:28

Міносвіти залишило норми про щорічне збільшення плати за навчання для студентів-контрактників і скасування безкоштовної заочної освіти у своєму законопроекті «Про вищу освіту».

... Читати повністю

В Голосієво знайшли знаряди і бомби

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 11:24

У п’ятницю, 13 травня, в Голосіївському районі, а конкретно – в лісництві «Кончезаспа», МНСники знайшли 35 артилерійських знарядів і 2 авіабомби часів Другої Світової.

... Читати повністю

ГПУ:Табачник не виконав плану по друку підручників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 11:21

Генпрокуратура встановила, що Міносвіти недобросовісно поставилося до видруку підручників для 10 класників у 2010-2011 роках.

За повідомленням прес-служби заступника Голови Верховної Ради М... Читати повністю

Мати "підривників" храму: хотіли посадити і мене

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 20:42

Мати двох запоріжців, яких судять за підрив храму, Ольга Дьоміна стверджує, що її діти погодились взяти провину на себе через погрози щодо неї.

Про це вона заявила "Свідомо".

На пон... Читати повністю

Майже два мільйони квітів до дня міста

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 18:42

До Дня Києва влада обіцяє висадити 1,7 мільйонів квітів. 

Про це повідомив генеральний директор комунального об’єднання «Київзеленбуд» Микола Назаренко, - передає пре... Читати повністю

СБУ: чеським шпигунам допомагали українці

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 18:33

Чеські шпигуни Кубічек та Навотна встановили та підтримували незаконні зв’язки з громадянами України, які мали допуск до відомостей, що становлять державну таємницю України, - Читати повністю

ЛІГА: Київенерго оштрафували за лічильники