Затримання Данилюка не зупинило День гніву

Єгор Соболєв, Свiдомо, 15 травня 2011р. 10:26

Всупереч двохгодинному затриманню ввечері вчора, 14 травня, організатора Дня гніву Олександра Данилюка акція протесту триває. Про це "Свідомо" повідомив сам Олександр.

Після затримання його... Читати повністю

Як міліція на День гніву боролась з народом(відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 травня 2011р. 18:13

"Уроди! Суки! Куди ви її тягнете? Що вона зробила? Ми до вас ще доберемось!" - чоловік у джинсах і сорочці кричить з усієї сили і трясе кулаком у бік міліціонерів. Вони схопили і тягнуть в автобус... Читати повністю

Школярі провели для себе чемпіонат з футболу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 12:59

Дев'ять команд, що складалися зі школярів столичних шкіл, самоорганізувалися для проведення футбольного чемпіонату.

Читати повністю

День Гніву біля Верховної Ради (оновлюється)

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 12:12

Сьогодні, об 11-й біля будівлі Верховної Ради розпочалася безстрокова акція протесту «День Гніву».

Організатор акції, один з активістів листопадового Податкового ма... Читати повністю

Корр:Двох гірників завалило на шахті в Єнакієво

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 11:38

Двох гірників шахти в місті Єнакієво опинилися під завалом.

Про це повідо... Читати повністю

ФРІ:МОН все ж хоче більше грошей від студентів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 11:28

Міносвіти залишило норми про щорічне збільшення плати за навчання для студентів-контрактників і скасування безкоштовної заочної освіти у своєму законопроекті «Про вищу освіту».

... Читати повністю

В Голосієво знайшли знаряди і бомби

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 11:24

У п’ятницю, 13 травня, в Голосіївському районі, а конкретно – в лісництві «Кончезаспа», МНСники знайшли 35 артилерійських знарядів і 2 авіабомби часів Другої Світової.

... Читати повністю

ГПУ:Табачник не виконав плану по друку підручників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 травня 2011р. 11:21

Генпрокуратура встановила, що Міносвіти недобросовісно поставилося до видруку підручників для 10 класників у 2010-2011 роках.

За повідомленням прес-служби заступника Голови Верховної Ради М... Читати повністю

Мати "підривників" храму: хотіли посадити і мене

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 20:42

Мати двох запоріжців, яких судять за підрив храму, Ольга Дьоміна стверджує, що її діти погодились взяти провину на себе через погрози щодо неї.

Про це вона заявила "Свідомо".

На пон... Читати повністю

Майже два мільйони квітів до дня міста

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 18:42

До Дня Києва влада обіцяє висадити 1,7 мільйонів квітів. 

Про це повідомив генеральний директор комунального об’єднання «Київзеленбуд» Микола Назаренко, - передає пре... Читати повністю

СБУ: чеським шпигунам допомагали українці

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 18:33

Чеські шпигуни Кубічек та Навотна встановили та підтримували незаконні зв’язки з громадянами України, які мали допуск до відомостей, що становлять державну таємницю України, - Читати повністю

ЛІГА: Київенерго оштрафували за лічильники

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 18:19

Київське відділення Антимонопольного комітету оштрафувало ПАТ «Київенерго» на 12 тисяч гривень за зловживання монопольним становищем, - Читати повністю

8 начальників ЖЕКів звільнили через договори

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 17:53

За ненадання мешканцям будинків типових договорів звільнено вісім начальників житлово-експлуатаційних організацій. Про це повідомив перший заступник голови міської адміністрації Олександр Мазурчак.... Читати повністю

Комісія з забудов радиться-будівельники працюють

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 17:31

Сьогодні, 13 травня, вже другий день засідає комісія, яка має винести рішення щодо законності забудов у центрі Києва: над метро Театрал... Читати повністю

Завтра – на толоку в Пирогово

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 16:59

Завтра, 14 травня, о 10:00 «Рада земляцтв областей та регіонів України» запрошує всіх на загальноземляцьку толоку-суботник.

Місце проведення – етнографічний музей в Пирого... Читати повністю