Як студенти вимагали не підіймати ціни на навчання

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 16:30

«Студенти всього світу – за вільну освіту!»

Вже традиційні чотири-п’ять сотень студентів зібралися сьогодні на акцію протесту проти законопроекту Міносвіти Читати повністю

Київрада вирішила брати $300 млн кредиту на Київ

Маша Землянська, Свiдомо, 25 травня 2011р. 16:13

Депутати Київради підтримали рішення про взяття в борг трьохсот мільйонів доларів США для потреб міста. Кредит на п'ять років під 7,8% щорічно.

«За рахунок цього джерела ми маємо змог... Читати повністю

Кабмін дав ще мільярд на Олімпійський

Маша Землянська, Свiдомо, 25 травня 2011р. 15:39

Кабінет міністрів збільшив вартість будівництва стадіону "Олімпійський" майже на мільярд гривень, - про відповідне рішення урядовців "Свідомо" повідомила прес-служба стадіону.

Відтак, якщо... Читати повністю

Хворого екс-міністра оборони Іващенка вернули СІЗО

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 15:34

Екс-виконувача обов'язків міністра оборони Валерія Іващенка вчора, 24 травня ввечері без пояснень повернули з Київської лікарні швидкої допомоги до слідчого ізолятору. Про це "Свідомо" повідомив... Читати повністю

Попов дав по 25 тисяч митцям

Маша Землянська, Свiдомо, 25 травня 2011р. 14:40

Голова Київської міськадміністрації Олександр Попов роздавав мистецьку премію "Київ". По 25 тисяч гривень одержали композитор Михайло Чембержі, художник Олександр Ольхов, народна майстриня Олена С... Читати повністю

Землі "Жулян" не віддали фірмі регіонала

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 14:39

Депутати Київради відмовились передати 15 гектар землі міжнародного аеропорту "Київ-Жуляни" в оренду товариству з обмеженою відповідальністю "Мастер-авіа". Фірма просила ділянку в Солом'янському ра... Читати повністю

Замдиректора по київським пляжам попався на хабарі

Маша Землянська, Свiдомо, 25 травня 2011р. 14:24

Заступника гендиректора з питань безпеки на воді КП «Плесо», якому належать усі київські пляжі, Дениса Рудника спіймали на хабарі. 27-ми річний чоловік погодився дати дозвіл на тимчасов... Читати повністю

Автомати з водою повертаються

Світлана Плавська, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 13:39

Біля станції метро Республіканський стадіон встановлено автомати з водою.

Склянка звичайної газованої води киянам обійдеться в одну гривню, якщо ж захочеться випити дюшес, тархун, крем-соду... Читати повністю

Кияни знову заплатять за труби

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 13:25

Депутати Київради затвердили цільову програму «Гаряча вода у місті Києві» на 2011-2015 роки.

За словами заступника Голови міської адміністрації Олександра Мазурчака саме створен... Читати повністю

Італія не підтвердила арешту Супруненка

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 12:37

Італійське бюро "Інтерполу" спростувало інформацію про затримання зятя мера Леоніда Черновецького В'ячеслава Супруненка.

Про це "Свідомо" повідомили в прес-службі Міністерства внутрішніх сп... Читати повністю

На шумоізоляції для "швидкісного" вкрали 500 тисяч

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 12:28

У Києві СБУ викрила привласнення 500 тисяч гривень на установку шумозахисних огорож вздовж лінії швидкісного трамваю, - повідомляє прес-служба.

Схемою займалась одна зі столичних будівельни... Читати повністю

Ісландія - наймиролюбніша країна світу

Світлана Плавська, (вiд читачiв), 25 травня 2011р. 11:53

За результатами міжнародного дослідження аналітичної організації Institute for Economics and Peace найбільш миролюбною країною виявилася Ісландія.

Раніше лідером цього рейтингу була Нова Зе... Читати повністю

Тимошенко дали тиждень на справи і відпустили

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 11:48

Генеральна прокуратура дала лідеру «Батьківщина» Юлії Тимошенко тиждень на ознайомлення з матеріалами справи і відпустили.

За інформацією захисника Тимошенко Сергія Власенка, в... Читати повністю

У столиці з'явиться школа боротьби для дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 11:43

Депутати київради проголосували за створення дитячо-юнацької спортивної школи боротьби.

Школярі зможуть навчатися там безкоштовно на секціях з греко-римської, вільної боротьби, дзюдо тв інш... Читати повністю

"Республіканський стадіон" тепер "Олімпійська"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 травня 2011р. 11:40

Київрада перейменувала станцію метро "Республіканський стадіон" на "Олімпійську".

"Це дозволить уникнути плутанини серед туристів та гостей міста та приведе у відповідність назви Національн... Читати повністю