8 начальників ЖЕКів звільнили через договори

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 17:53

За ненадання мешканцям будинків типових договорів звільнено вісім начальників житлово-експлуатаційних організацій. Про це повідомив перший заступник голови міської адміністрації Олександр Мазурчак.... Читати повністю

Комісія з забудов радиться-будівельники працюють

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 17:31

Сьогодні, 13 травня, вже другий день засідає комісія, яка має винести рішення щодо законності забудов у центрі Києва: над метро Театрал... Читати повністю

Завтра – на толоку в Пирогово

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 16:59

Завтра, 14 травня, о 10:00 «Рада земляцтв областей та регіонів України» запрошує всіх на загальноземляцьку толоку-суботник.

Місце проведення – етнографічний музей в Пирого... Читати повністю

Забудовники:розробляйте правила будівництва з нами

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 15:48

Представники компаній-забудовників запрошують громадськість та експертів долучитися до розробки правил, що регулюють будівництво у місті. Про це вони повідомлили під час зустрічі з журналістами кер... Читати повністю

Україна вигнала двох чеських дипломатів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 травня 2011р. 15:14

Україна оголосила про виселення двох чеських дипломатів військового аташату Чехії з території України і оголошення їх персонами нон-грата.

Згідно повідомленню прес-служби Міністерства зовні... Читати повністю

У суботу на акціях протесту чекають 130 000 людей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 травня 2011р. 14:48

В акціях протесту в Києві на 14 травня організаторами заявлена участь 130 тисяч чоловік.

За повідомленням прес-служби столичної міліції, таку кількість людей зареєстрували 7 організацій, що... Читати повністю

КПІ – знову кращий виш країни

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 травня 2011р. 14:14

Київський політехнічний університет знову визнано кращим університетом країни.

Такі дані оприлюднив щорічний рейтинг вишів України «Компас».

Друга позиція, як і минулорі... Читати повністю

Зампрокурор:Голодування Луценка-тиск на слідство

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 травня 2011р. 13:21

Голодування екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко обрав собі сам і цим тисне на слідство.

Про це, доповідаючи перед Верховною Радою, заявив заступник Ген прокурора Анатолій Пришко.

... Читати повністю

Новим лікарям у селі обіцяють 4,8 тис. грн доплати

Маша Землянська, Свiдомо, 13 травня 2011р. 13:02

Кабінет міністрів пообіцяв виплачувати медикам, які після вишів поїдуть працювати лікарями у село одноразову допомогу – 4 тисячі 800 гривень, - повідомляє прес-служба уряду.

Платини п... Читати повністю

Янукович: Політики, думайте перед зіткненням людей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 травня 2011р. 12:49

Президент Віктор Янукович заявив, що політики мають думати, перед тим як провокувати людей на зіткнення.

Про це він заявив під час робочої поїздки до Київщини, коментуючи події у Львові 9 т... Читати повністю

У столиці з'являться 9 нових меморіальних дощок

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 травня 2011р. 12:40

Мерія обіцяє - у Києві встановлять 9 меморіальних дощок для вшанування пам’яті видатних діячів і подій.

За інформацією прес-служби мерії, за зверненням Інституту травматології та... Читати повністю

Студенти Шеви відстояли ціни на гуртожитки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 травня 2011р. 12:36

Студенти університету Шевченка відстояли плату за гуртожитки.

За повідомленням одного з активістів студпрофспілки "Пряма дія", що наймасштабніше працює саме в Червоному корпусі, адміністрац... Читати повністю

Як змусити владу відкрити інформацію (відео)

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 12:18

Партнерство "Новий Громадянин" створило та оприлюднило відеоролик про те, як змушувати владу відкривати інформацію та писати інформаційні запити до чиновникі... Читати повністю

На Солом’янці горів Пежо: заважав

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 11:41

Вчора ввечері, 12 травня, о пів на шосту годину вечора у дворі 16-поверхового житлового будинку горів автомобіль «Пежо-Ж5», - повідомляє прес-служба рятувальників.

Через вогонь... Читати повністю

Завтра – в сукні на велопарад

Христина Заник, (вiд читачiв), 13 травня 2011р. 11:29

Завтра, 14 травня, 12:00 навпроти метро Хрещатик всіх дівчат у сукнях на великах чекатимуть для велопараду. Центральними вулицями Києва, Львова, Донецька, Одеси та Херсона проїдуть велосипедистки у... Читати повністю