Черновецький погодився контролювати дерибан землі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 14:11

Мер Леонід Чернівецький підписав рішення Київради про створення комісії, що слідкуватиме за дотриманням порядку в питаннях ор... Читати повністю

В "Є" розповіли про те, що любив Йоан Павло II

Анатолій Буравін, (вiд читачiв), 6 травня 2011р. 14:03

                В книгарні «Є» відбулася презентація українського видання книги «Вівторки він любив найб... Читати повністю

Мерія підмарафетила фасади будинків до Євро-2012

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 13:57

Мерія звітує - завершено роботи з капітального ремонту фасадів по вулиці Червоноармійській, 12, Костьольній, 3, Малій Житомирській, 3/4.

Також у цьому ж, Шевченківському... Читати повністю

Янукович хоче форум газет в Україні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 12:55

Президент України Віктор Янукович пропонує керівництву Всесвітньої асоціації видавців газет та новин провести Всесвітній газетний конгрес і Всесвітній форум редакторів у 2012 році в Києві.

... Читати повністю

Тимошенко хоче потрапити в кожну квартиру

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 11:54

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що її політична сила планує поквартирний обхід для об'єднання людей.

За повідомленням прес-служби політика, про це вона заявила сього... Читати повністю

У суботу приходьте саджати чиновників біля озера

Єгор Соболєв, Свiдомо, 6 травня 2011р. 11:27

В суботу, 7 травня, об 11:00 активісти громадських організацій «Видибай», «Зелена варта» та «Громадянська служба «Свідомо» саджатимуть дуби навколо Видубец... Читати повністю

Табачник напряму причетний до сайту osvita.com

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 11:17

Міністр освіти Дмитро Табачник, попри його ж заперечення з цього приводу, має пряме відношення до створення і функціонування сайту www.osvit... Читати повністю

9 травня "Майдан Незалежності" закриють

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 11:04

В День Перемоги метро "Майдан Незалежності" не працюватиме.

За повідомленням прес-служби столичного метрополітену, станція метро буде працювати тільки як пересадочний вузол з лінії на лінію... Читати повністю

Оболонь-кращий район 2010 року

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 11:01

Мерія визнала Оболонський район найкраще облаштованим і найкращим за громадським порядком.

Район вже вдруге поспіль визнають кращим. Всім тим, хто облаштовував благоустрій району - місцевим... Читати повністю

Обіцяна виставка квітів поки відміняється - дощ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 10:09

Обіцяне мерією відкриття фестивалю квітів на Співочому полі переноситься.

За повідомленням прес-служби мерії, сталося це через погану погоду.

Коли відбудеться відкриття поки невідом... Читати повністю

Пшонка вирішив розібратися з годуванням Луценка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 9:56

Генеральний прокурор Віктор Пшонка доручив розглянути заяву арештованого екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, про те, що він готовий застосовувати силу, якщо його будуть продовжувати примусо... Читати повністю

Центр інфекцій у Жовтневій обіцяють до кінця року

Маша Землянська, Свiдомо, 6 травня 2011р. 9:33

Добудувати Центр інфекцій у Жовтневій лікарні київська влада обіцяє вже до кінця року, - повідомляє управління з охорони здоров’я.

Зараз на місці майбутьнього центру тільки зводиться... Читати повністю

Міліціонери фальшували рапорти і свідчення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 9:25

Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти патрульних Подільського відділу міліції.

За... Читати повністю

В Лівії загинув ще один українець

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 9:03

В Лівійському місті Тобрук помер ще один українець – лікар терапевт Олександр Кулик.

За повідомленням прес-служби Міністерства зовнішніх справ, українець помер від серцевого нападу.Читати повністю

Учасника податкового майдану знов не відпустили

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 5 травня 2011р. 21:02

Учасника протестів проти Податкового кодексу на Майдані восени 2010 року Сергія Костакова суд знову не відпустив на поруки.

Таке рішення прийняла суддя Кристина Тарасюк 5 травня.

Ко... Читати повністю