Від завтра реєструвати авто можна по інтернету

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 травня 2011р. 13:01

Від завтра, з 11 травня, заяву на реєстрацію нового авто можна подати через Інтернет, - повідомляє прес-служба київської ДАІ.

«Для цього автовласник... Читати повністю

Кияни платять за комуналку на всі 100

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 травня 2011р. 12:24

Загальний рівень оплати за житлово-комунальні послуги упродовж чотирьох місяців 2011 року досягнув 101,6% та перевищив показник 2010 року, який складав 99,93%, - повідомляє прес-служба КП «Го... Читати повністю

Сьогодні суд розгляне справу Тимошенко

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 травня 2011р. 12:03

Екс-прем’єрка Юлія Тимошенко заявляє через свою прес-службу, що сьогодні Печерський районний суд міста Києва о 15:00 розгляне її скаргу про... Читати повністю

Голова Львівської ОДА подав у відставку

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 травня 2011р. 11:44

"Голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк написав заяву про відставку ", - повідомила агентству "Інтерфакс-Україна" прес-секре... Читати повністю

Сьогодні ввечері в центрі закінчиться гаряча вода

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 травня 2011р. 11:36

«Київенерго» готується до опалювального сезону – випробовує труби. Через це з 11 травня по 7 червня не буде гарячої води у кількох центральних районах міста, - повідомляє прес-слу... Читати повністю

На сайті Януковича - розділ про доступ інформації

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 травня 2011р. 11:10

На сайті президента Віктора Януковича з’явився розділ «Доступ до публічної інформації». Таке нововведення пов&rsquo... Читати повністю

З Борисполя нові рейси - Єкатеринбург та Краснодар

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 травня 2011р. 9:57

З 18 травня з аеропорту «Бориспіль» авіакомпанія «Уральські авіалінії» почне здійснювати регулярний міжнародний рейс за напрямком Єкатеринбург-Київ- Єкатеринбург, - Читати повністю

Завтра – ніч літератури

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 травня 2011р. 9:26

Завтра, 11 травня, книгарня «Є» та Чеський Культурний Центр запрошують всіх на „Ніч літератури”, яка пройде по вулиці Лисенка, 3 поблизу Золотих Воріт. Почнеться подія о 18:... Читати повністю

На Борщагівській з'явилась вода

Христина Заник, (вiд читачiв), 10 травня 2011р. 9:09

Ремонтні роботи на вулиці Борщагівській, 14 та 124 закінчили, і подача води відновлена, - повідомили у аварійній службі КП "Київводоканал".

"Станом на 9 травня о 19:57 трубу зачеканили... Читати повністю

Завтра обіцяють дощі

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 травня 2011р. 14:08

Завтра, 10 травня, вночі та зранку в Києві та області метеорологи обіцяють дощі, 15-20° тепла та північно-східний вітер 5-10м/с. Такий прогроз У... Читати повністю

Корпуси КПІ без води до вечора

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 9 травня 2011р. 13:59

Через порив труб водопостачання 8 травня досі не подали воду до корпусів КПІ. На щастя, житлові будинки в цьому районі всі забезпечені водою.

Про це "Свідомо" повідомили в аварійній службі... Читати повністю

МОН визнало:контрольні для 5-8 класів-з помилками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 9 травня 2011р. 13:00

Міносвіти суттєво скоротило кількість варіантів із завдання для контрольних робіт у 5-8 класів через велику кількість помилок при їх укладанні.

Так, кількість варіантів завдань контрольних... Читати повністю

Сьогодні відкривається доступ до інформації влади

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 травня 2011р. 11:58

Сьогодні, 9 травня, набувають чинності два закони, які мають відкрити доступ до інформації про витрачання усіх бюджетних коштів та обмежити схильність чиновників засекречувати документи. 

... Читати повністю

На Хрещатику першим проїхав червоний прапор

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 травня 2011р. 11:44

Під час урочистої ходи Хрещатиком до 66-ї річниці Перемоги у Другій світовій війні на БТР, який їхав першим, був встановлений червоний прапор, - Читати повністю

Сьогодні перекритий рух в центрі міста

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 травня 2011р. 11:19

Сьогодні, 9 травня, через проведення урочистостей в центрі перекрито рух транспорту, - повідомляє прес-служба ДАІ.

- До 23:00 на вулиці Хрещатик від Б... Читати повністю