Дружина Луценка вимагає незалежного обстеження

Христина Заник, (вiд читачiв), 9 травня 2011р. 9:13

Дружина екс-міністра внутрішніх справ Юрій Луценко Ірина вимагатиме незалежного обстеження свого чоловіка у цивільній лікарні. Про це вона заявила ч... Читати повністю

Луценко не отримує нічого крім води і йому зле

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 травня 2011р. 18:12

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не отримує в СІЗО зараз нічого крім води і його стан вкрай важкий.

Про це заявила його дружина Ірина через прес-службу "Народної самооборони".

... Читати повністю

На 9 травня має розвиднітись - сонце +14-19

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 травня 2011р. 17:45

Український гідрометцентр в офіційному прогнозі обіцяє на 9 травня в Києві вдень +14-19 градусів тепла, вночі +3-8, без опадів.

Завтра,... Читати повністю

Депутат Ар'єв: закупка китайської гречки-махінація

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 травня 2011р. 17:06

Депутат від "Народної самооборони" Володимир Ар'єв отримав документи щодо закупівельної ціни гречаної крупи в Китаї.

Ар'єв Читати повністю

У Борщагівки води може не бути до завтра(оновлено)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 травня 2011р. 16:04

На Борщагівку в районі КПІ виїхали аварійні бригади двох районів "Київводоканалу" для усунення пориву водоводу.

Про це "Свідомо" повідомив диспетчер "Водоканалу" (15-81).

Відновити... Читати повністю

Бригинець: в "Київській фортеці" зрізали 50 дерев

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 травня 2011р. 15:53

За його інформацією, минулого року через нестачу фінансування КМДА припинила охорону цієї території. Це формально, на думку О.БРИГИНЦЯ, дало можливість безкарно проникнути на територію і проводи... Читати повністю

Олігархів та чиновників посадили біля озера

Єгор Соболєв, Свiдомо, 7 травня 2011р. 14:58

На місці знищеного задля забудови гаю у Видубецького озера активісти висадили сто дубків, трьом з яких дали імена Віктора Пінчука, Нестора Шуфрича та Леоніда Черновецького.

З першими двома... Читати повністю

Де 9 травня перекриють рух транспорту

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 травня 2011р. 14:35

9 травня буде перекритим рух автотранспорту у центральній частині Києва, - повідомляє прес-служба КМДА.

А саме:

з 08:00 до завершення заходів з покладання квітів на території Парку... Читати повністю

Прихильники червоного прапора співатимуть караоке

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 травня 2011р. 13:58

"Загальновоїнська спілка України" проведе святкування Дня перемоги з червоними прапорами та караоке військових пісень біля метро "Арсенальна", - повідомляє прес-служба спілки.

"Ми - громадя... Читати повністю

Ірина Луценко: прокуратура лукавить,йому все гірше

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 травня 2011р. 13:07

Дружина екс-міністра МВС Юрія Луценка відвідала його на 16 день голодування вчора, 6 травня і розповіла, що насправді сказали лікарі комісії прокуратури.

Про це повідомляє прес-служба "Наро... Читати повністю

Міліція: депутат Шкіль влаштував ДТП і в лікарні

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 травня 2011р. 12:28

Народний депутат, заступник голови фракції БЮТ Андрій Шкіль потрапив в ДТП в ніч з п'ятниці на суботу 7 травня, бо виїхав на зустрічну смугу.

Про це Читати повністю

Прокуратура: Луценко здоровий аж до крепатури

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 6 травня 2011р. 22:09

Юрія Луценка, який голодує вже 15 днів з 22 квітня, не будуть годувати через трубку, бо його здоров'я в нормі. Такий висновок зробив комісійний огляд екс-міністра в його камері в СІЗО, - повідомляє... Читати повністю

Адвокат Луценка:йому хочуть заливати суміш шлангом

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 6 травня 2011р. 15:27

З сьогоднішнього дня Юрій Луценко відмовився від вживання поживної суміші для голодуючих, яка хоч якось підтримувала його слабке здоров'я в СІЗО.

Про це "Свідомо" заявив його... Читати повністю

Киянин натрапив на авіабомбу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 15:06

У п'ятницю, 6 травня киянин на будмайданчику в Солом'янському районі знайшов бомбу часів Другої Світової.

Скоро територію оточили міліція, пожежні і сапери і приступили до роботи. Читати повністю

Укрзалізниця:На травневі є вільні квитки у Крим

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 15:03

Укрзалізниця інформує - є купа вільних місць на кримські поїзди на 9-10 травня.

Зокрема, 6 травня 2011 станом на 13.15 року за даними автоматизованої системи продажу квитків у вільному прод... Читати повністю