Янукович з горілкою: "Показую!" (відео)

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 19:07

Президент Віктор Янукович продемонстрував, як він п'є горілку на зустрічі з ветеранами на Київщині. Відео розмістив в мережі Youtube канал СТБ. 

Піднімаючи бокал за ветенанів, Янукович... Читати повністю

Адвокат Луценка: його примусово годують сумішами

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 18:40

Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка примусово годують спецзасобами. Це можна розцінювати як катування, - повідомляє його адвокат Ігор Фомін.

"Якщо людина має бажання їсти, чи буде во... Читати повністю

На сигаретах просять писати про миш’як та бензол

Анатолій Буравін, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 17:28

Робоча група Всесвітньої організації охорони здоров’я з дослідження тютюну (Tobacco Laboratory Network) просять українських виробників сигарет разом з вмістом нікотину та смол, на пачках писа... Читати повністю

Як МОН придумало чергову схему заробітку на вишах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 17:23

«Щоб твій університет з’явився на цьому сайті, треба віддати кілька тисяч гривень на рік. Якщо взяти загальну кількість університетів, то можна тільки уявити, які гроші за цим стоять&ra... Читати повністю

Прокуратура підтвердила справу проти зоодиректора

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 15:58

Прокуратурою міста Києва порушено кримінальну справу відносно колишнього директора Київського зоопарку за фактом зловживання службовим становищем та розтрати коштів на суму 375 тисяч гривень, - Читати повністю

Генпрокуратура: Тимошенко пишуть на відео

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 15:34

Після того як екс-прем'єрка Юлія Тимошенко постійно перекручує те, що відбувалося на слідстві, усі дії з нею фіксуються на відео, - повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Слідчий в особливо... Читати повністю

Нові поїзди до 9 травня

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 15:24

Станом на 4 травня залізниці України призначили 30 додаткових поїздів. Зокрема, 6 поїздів призначила Південно-Західна залізниця; 9 – Придніпровська; 5 - Одеська, 3 - Південна; 3 - Львівська т... Читати повністю

Генпрокуратура: Луценко обманює - він не в карцері

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 15:06

Генеральна прокуратура спростовує інформацію, оприлюднену прес-службою "Народної Самооборони" про те, що екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луце... Читати повністю

Мерія завтра вітатиме ветеранів

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 14:57

Завтра, 5 травня, о 9:00 міська влада вітатиме ветеранів, - повідомляє прес-служба мерії.

Святкова зустріч з Героями Радянського Союзу, героями Соціалістичної праці, представниками громадсь... Читати повністю

Жінка потрапила під машину - бігала дорогою

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 14:22

На проспекті Бажана під колеса «Шевроле» потрапила жінка, яка перебігала дорогу, - Читати повністю

Аномальної спеки цього літа не очікується

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 13:48

Аномальної, як минулоріч, спеки в Україні цьогоріч не буде.

За повідомленням прес-служби Гідрометцентру, літо-2011 буде жарким, але не критично – до 29 градусів тепла.

Літечко... Читати повністю

Янукович:Де ви бачите утиски журналістів?

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 13:36

Президент Віктор Янукович «за» вільних журналістів і відсутність цензури.

«Я прихильник того, що журналісти повинні виконувати свої обов’язки вільно. Я за те, щоб кі... Читати повністю

Янукович "за" червоні прапори на 9 травня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 13:14

Президент Віктор Янукович висловився за вивішування червоних прапорів поруч з державним під час урочистостей на 9 травня. Він підпише його,... Читати повністю

Динамо «зробило» Шахтар в рейтингу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 13:02

Столичне Динамо випередило донецький Шахтар у світовому рейтингу футбольних клубів.

За дослідже... Читати повністю

Засновник Вконтакте-адмін антибандерівської групи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 12:42