Вчора відбулася «Ніч літератури»

Анатолій Буравін, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 16:16

В книгарні «Є» під егідою Чеського культурного центру відбулося щорічне читання творів класичної європейської літератури відомими українськими письменниками. Взагалі, організація цього... Читати повністю

Суд відклав справу майданівця: не було свідків

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 16:00

Печерський районний суд вже всьоме переніс засідання по справі одного з податкових майданівців. Таке рішення суддя прийняла через неявку свідків зі сторони обвинувачення – це мали бути м... Читати повністю

КП: знову полюють на собак - розстрілюють

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 15:01

У Києві знову почали знаходити трупи безпритульних тварин, причому собак, за словами зоозахисників, не тільки труять, але і розстрілюють серед білого дня, - Читати повністю

Три додаткові поїзди на 13 травня з Києва

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 14:53

Південно-Західна залізниця на 13 травня призначила курсування трьох додаткових пасажирських поїздів, - повідомляє прес-служба залізниці. Потяги:

- №269 Київ – Івано-Франківськ, з відп... Читати повністю

На Перемоги пограбували банк

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 14:49

На проспекті Перемоги, після обіду пограбували «Кредобанк», - повідомляє Магнолія-ТВ.

... Читати повністю

Оболонь у квітні зробила рекорд по угонах (+карта)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 14:18

Найбільше угонів авто в квітні цього року було в Оболонському районі - 19 випадків проти 8, 9 в Дніпровському і Голосіївському районах, по 2 - в Шевченківському, Солом'янському, Печерському.

<... Читати повністю

Янукович до МОЗу: де реформи, де хоча б план

Маша Землянська, Свiдомо, 12 травня 2011р. 13:49

Віктор Янукович не задоволений роботою Міністерства охорони здоров’я. Президент переконує, його очільники просто тупцюють на місці, - повідомляє прес-служба глави держави.

«На ж... Читати повністю

ГПУ заборонила Тимошенко їхати в Харків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 13:16

Генеральна прокуратура заборонила екс-прем'єру Юлії Тимошенко, що перебуває під підпискою про невиїзд, їхати в Харків 17-18 травня, про що Тимошенко просила раніше.

"У зв’язку з систе... Читати повністю

Мерія обіцяє рекламні щити не більше 8 кв.м

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 13:10

Мерія обіцяє - максимальна площа наземної реклами не буде перевищувати 8 квадратних метрів.

За повідомленням мерії, Головне управління з питань реклами буде займатися розмовами з рекламодав... Читати повністю

Чоловічі секрети у «Чорному квадраті»

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 12:57

«Я чекаю на месседж. Увечері, у понеділок, у березні. Коли йому ще прийти, як не у березні? Потім у травні. Потім наступного року. Мені вже 35, а месседжу нема…»

Читати повністю

Янукович розкритикував законопроект Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 12:51

Президенту Віктору Януковичу не подобається міністерський законопроект «Про вищу освіту».

За повідомленням прес-служби Адміністрації президента, державний... Читати повністю

В п'ятницю відкриється Дитяча залізниця

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 12:26

В п`ятницю в Сирецькому парку відкриється Дитяча залізниця.

За повідомленням прес-служби мерії, покататися можна буде по неділях з 11.00 до 15.30. Але вже з 10 червня поїзда будуть ходити і... Читати повністю

Брат Кузьміна пішов на підвищення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 11:55

Брат заступника Генерального Прокурора Рината Кузьміна Рафаель став Першим заступником голови Антимонопольного комітету.

Такий указ пі... Читати повністю

Пилипишину краще - готовий давати свідчення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 11:33

Екс-голова Шевченківського району Віктор Пилипишин, який перебуває під підпискою про невиїзд, почуває себе вже краще і готовий працювати зі слідством.

Щоправда, за повідомленням пресс-служб... Читати повністю

О 12-й в КПІ перевіртесь на СНІД

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 10:54

У четвер, 12 травня на території КПІ Ви можете безкоштовно перевіритись на ВІЛ та СНІД.

Організатором такої акції стали Студентська соціальна служба НТУУ «КПІ», Держслужба Украї... Читати повністю