Нові поїзди до 9 травня

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 15:24

Станом на 4 травня залізниці України призначили 30 додаткових поїздів. Зокрема, 6 поїздів призначила Південно-Західна залізниця; 9 – Придніпровська; 5 - Одеська, 3 - Південна; 3 - Львівська т... Читати повністю

Генпрокуратура: Луценко обманює - він не в карцері

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 15:06

Генеральна прокуратура спростовує інформацію, оприлюднену прес-службою "Народної Самооборони" про те, що екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луце... Читати повністю

Мерія завтра вітатиме ветеранів

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 14:57

Завтра, 5 травня, о 9:00 міська влада вітатиме ветеранів, - повідомляє прес-служба мерії.

Святкова зустріч з Героями Радянського Союзу, героями Соціалістичної праці, представниками громадсь... Читати повністю

Жінка потрапила під машину - бігала дорогою

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 14:22

На проспекті Бажана під колеса «Шевроле» потрапила жінка, яка перебігала дорогу, - Читати повністю

Аномальної спеки цього літа не очікується

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 13:48

Аномальної, як минулоріч, спеки в Україні цьогоріч не буде.

За повідомленням прес-служби Гідрометцентру, літо-2011 буде жарким, але не критично – до 29 градусів тепла.

Літечко... Читати повністю

Янукович:Де ви бачите утиски журналістів?

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 13:36

Президент Віктор Янукович «за» вільних журналістів і відсутність цензури.

«Я прихильник того, що журналісти повинні виконувати свої обов’язки вільно. Я за те, щоб кі... Читати повністю

Янукович "за" червоні прапори на 9 травня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 13:14

Президент Віктор Янукович висловився за вивішування червоних прапорів поруч з державним під час урочистостей на 9 травня. Він підпише його,... Читати повністю

Динамо «зробило» Шахтар в рейтингу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 13:02

Столичне Динамо випередило донецький Шахтар у світовому рейтингу футбольних клубів.

За дослідже... Читати повністю

Засновник Вконтакте-адмін антибандерівської групи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 12:42

Засновник популярної соціальної мережі Вконтакті Павло Дуров став одним з адміністраторів спільноти в своїй мережі, що має назву Антибандеровский фронт.Читати повністю

Мерія:Київ вже не Донецьк, але далеко й не Прага

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 12:34

Київ за рівнем життя кращий в Україні, але в порівнянні з європейськими столицями один з найгірших.

Такого висновку дійшли експерти, які разом з мерією розробляють Стратегію розвитку міста... Читати повністю

У четвер прийдіть на суд майданівця

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 11:52

Адвокат Микола Бірюк:

Справа Костакова – перевірка українського правосуддя на людську та професійну гідність

5-го травня у Печерсько... Читати повністю

Пластик шкодить диханню немовлят

Маша Землянська, Свiдомо, 4 травня 2011р. 11:48

Майбутні матері, на ранніх строках вагітності в крові який підвищений рівень бісфенолу А, мають в два рази більше шансів народили дитину з проблемами органів дихання – пошкодженням легенів, а... Читати повністю

Луценко доголодувався до карцера

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 11:42

Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, що нині знаходиться під арештом, перевели в карцер.

За повідомленням прес-служби "Народної Самооборони", в одномісну камеру Луценко потрапив ще у... Читати повністю

ГПУ взялася за колишніх керівників Арсеналу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 10:58

Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти колишньої адміністрації «Мистецького арсеналу».

За повідомленням прес-служби прокуратури, під час реконструкції музею, що почала... Читати повністю

Суд над учасником Податкового майдану

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 10:33

 

АНОНС

 

5-го травня, о 14.00, у Печерському районному суді м. Києва, (вул. М. Гайцана, 4)  відбуд... Читати повністю