Мерія обіцяє метро на Виставку та дорогу до Жулян

Маша Землянська, Свiдомо, 3 травня 2011р. 12:58

До кінця року київська адміністрація планує здати станцію метро «Виставковий центр». Обіцяють також добудувати дорогу від проспекту Червонозоряного до аеропорту «Київ», що у... Читати повністю

Янукович за вільну пресу і кінець справи Гонгадзе

Маша Землянська, Свiдомо, 3 травня 2011р. 11:55

Віктор Янукович обіцяє зробити все, щоб справа вбивства Геогрія гонгадзще була доведена до кінця, а всі медіа в Україні були незалежними, - повідомляє пре-служба президента.

«Ми повин... Читати повністю

Проти екс-директорки зоопарку – кримінальна справа

Маша Землянська, Свiдомо, 3 травня 2011р. 11:43

Прокуратура міста Києва порушила кримінальну справу щодо колишнього директора Київського зоопарку, а нині директора комунального підприємства «Центр ідентифікації тварин» Світлани Берзі... Читати повністю

Китайця двічі вдарила блискавка – вижив (відео)

Маша Землянська, Свiдомо, 3 травня 2011р. 10:29

Мешканця Китаю під час зливи два рази поспіль вдарила блискавка. Розряд був настільки сильним, що на асфальті залишилися дві чорні плями, натомість чоловік як і після першого, так і другого «... Читати повністю

В Інтернеті стартувала акція "Юра, тримайся"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 травня 2011р. 12:28

В інтернеті стартували акції в підтримку екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, що нині знаходиться під арештом.

За повідомленням Читати повністю

Ворог Америки №1 мертвий

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 травня 2011р. 12:22

Американці вбили свого ворога номер один - винуватця трагедій 11 вересня 2001-го афганського терориста Осаму Бен Ладена.

Про це Читати повністю

Біля СІЗО заспівали політвязням

Віра Маковій, (вiд читачiв), 1 травня 2011р. 18:08

У День міжнародної солідарності трудящих біля муру Лук’янівського СІЗО співав лідер групи “Вій” Дмитро Добрий-Вечір. Так завершився мітинг з вимогою звільнення жертв політичних п... Читати повністю

На Борщагівці горів ресторан

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 квітня 2011р. 19:19

Близько п'ятої ранку на Петропавлівській Борщагівці горів ресторан. Ніхто з людей не постраждав. Пожежу загасили за годину, - Читати повністю

За пожежі в лісах штрафуватимуть

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 квітня 2011р. 18:43

До порушників правил пожежної безпеки у лісах відповідно до законодавства можуть застосовуватись штрафи від 17 до 204 гривень. У разі, коли відпочиваючі не реагують на зауваження лісничих, останні,... Читати повністю

Влада оголосила переможців архітектурного конкурсу

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 квітня 2011р. 18:20

Сьогодні, 30 квітня, оголошено підсумки відкритого міжнародного конкурсу «Благоустрій центральної частини Києва до Євро 2012 та на перспективу». Ним стала команда з Колумбії – Джу... Читати повністю

Лідер гурту "Вій" заспіває для політв'язнів

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 квітня 2011р. 11:44

Лідер гурту «Вій » Дмитро Добрий-Вечір виступатиме у мітингу-концерті завтра, 1 травня, під стінами Лук’янівського СІЗО для українських політв’язнів. Про це повідомив коорди... Читати повністю

Сьогодні і завтра – стережіться пожежі

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 квітня 2011р. 10:35

Сьогодні і завтра, 30 квітня - 1 травня – надзвичайна пожежна небезпека, - повідомляє прес-служба Укргадрометцентру.

Таке саме штормове поп... Читати повністю

Що мусить робити кожен ЖЕК

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 квітня 2011р. 10:17

Кожен ЖЕК зобов’язаний виконувати перелік послуг, затверджений постановою Кабінету Міністрів, а їх вимоги, періодичність і строки їх надання – розпорядженням міської адміністрації.

... Читати повністю

Як суд захистив податкових майданівців (+відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 19:57

- Знаєте, які там свідки - бомжі, чи хто вони... Кажуть: "Я приїхав в Київ 21 листопада на мітинг, бо там давали гроші... Було багато людей і я запам'ятав цих п'ятьох, що це саме вони забивали кі... Читати повністю