В Європі заборонили неліцензовані фітопрепарати

Маша Землянська, Свiдомо, 4 травня 2011р. 10:22

Країни Євросоюзу заборонили аптекам продавати фітопрепарати та лікувальні трави, які виготовлені на основі неліцензованих рослин, - повідомляє прес-служба Єв... Читати повністю

Параду на 9 травня не буде

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 9:49

9 травня параду на Хрещатику не буде.

За повідомленням Департаменту преси та зв’язків зі ЗМІ Міноборони у восьми містах – Київ, Одеса, Севастополь, Керч, Львів, Вінниця, Дніпроп... Читати повністю

Донеччанин вигадав упаковку для молока

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 9:30

Житель Макіївки Олексій Токмаков "вигадав" упаковку для молока.

В державному реєстрі патентів його винахід має назву "спосіб виготовлення пакета для пакування молочних продуктів". Насправді... Читати повністю

У п’ятницю ветеранів вітатимуть футболом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 9:16

У п’ятницю, 6 травня на столичному стадіоні «Старт» ветеранів вітатимуть футбольним матчем.

За повідомленням ініціативної групи «Я, ти, Київ», організувати свя... Читати повністю

Генпрокуратура погрожує Тимошенко арештом

Маша Землянська, Свiдомо, 3 травня 2011р. 16:46

У Генеральній прокуратурі переконані, те що Юлія Тимошенко відмовляється від послуг адвокатів, наполягаючи дозволити захищати її нардепу Сергію Власенку, ніщо інше, як спроба уникнути відповідально... Читати повністю

Мерія обіцяє по 100 гривень ветеранам

Маша Землянська, Свiдомо, 3 травня 2011р. 16:31

На честь 66-ої річниці Перемоги, столична влада обіцяє видати по сто гривень учасникам бойових дій, - повідомляє прес-служба меріїЧитати повністю

Генпрокуратура: Луценко ситий і здоровий

Маша Землянська, Свiдомо, 3 травня 2011р. 13:15

Генеральна прокуратура спростовує інформацію про те, що Юрій Луценко голодує з 22-го квітня і про те, що в зв’язку з цим у екс-міністра внутрішніх справ погіршилося здоров’я, - Читати повністю

Мерія обіцяє метро на Виставку та дорогу до Жулян

Маша Землянська, Свiдомо, 3 травня 2011р. 12:58

До кінця року київська адміністрація планує здати станцію метро «Виставковий центр». Обіцяють також добудувати дорогу від проспекту Червонозоряного до аеропорту «Київ», що у... Читати повністю

Янукович за вільну пресу і кінець справи Гонгадзе

Маша Землянська, Свiдомо, 3 травня 2011р. 11:55

Віктор Янукович обіцяє зробити все, щоб справа вбивства Геогрія гонгадзще була доведена до кінця, а всі медіа в Україні були незалежними, - повідомляє пре-служба президента.

«Ми повин... Читати повністю

Проти екс-директорки зоопарку – кримінальна справа

Маша Землянська, Свiдомо, 3 травня 2011р. 11:43

Прокуратура міста Києва порушила кримінальну справу щодо колишнього директора Київського зоопарку, а нині директора комунального підприємства «Центр ідентифікації тварин» Світлани Берзі... Читати повністю

Китайця двічі вдарила блискавка – вижив (відео)

Маша Землянська, Свiдомо, 3 травня 2011р. 10:29

Мешканця Китаю під час зливи два рази поспіль вдарила блискавка. Розряд був настільки сильним, що на асфальті залишилися дві чорні плями, натомість чоловік як і після першого, так і другого «... Читати повністю

В Інтернеті стартувала акція "Юра, тримайся"

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 травня 2011р. 12:28

В інтернеті стартували акції в підтримку екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, що нині знаходиться під арештом.

За повідомленням Читати повністю

Ворог Америки №1 мертвий

Максим Опанасенко, Свiдомо, 2 травня 2011р. 12:22

Американці вбили свого ворога номер один - винуватця трагедій 11 вересня 2001-го афганського терориста Осаму Бен Ладена.

Про це Читати повністю

Біля СІЗО заспівали політвязням

Віра Маковій, (вiд читачiв), 1 травня 2011р. 18:08

У День міжнародної солідарності трудящих біля муру Лук’янівського СІЗО співав лідер групи “Вій” Дмитро Добрий-Вечір. Так завершився мітинг з вимогою звільнення жертв політичних п... Читати повністю