На "Гідропарку" стане вільніше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 квітня 2011р. 15:39

На станції метро "Гідропарк" відкриється другий вихід.

Вільніше на курортній станції метро стане з 1 травня, а працюватиме другий вихід з 10-ї до 21-ї.

 

Читати повністю

Лише 25% випускників-комп'ютерщиків мають роботу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 квітня 2011р. 15:26

Лише чверть випускників IT-спеціальностей знаходять роботу.

За даними Державного агентства з питань науки, іннов... Читати повністю

За шаровим інтернетом - в Бориспіль

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 квітня 2011р. 15:20

У аеропорту Бориспіль з 1 травня всі зможуть користуватися безкоштовним вай-ваєм.

За повідомленням прес-служби, сигнал є в усіх терміналах аеропорту.

До цього година Інтернету у літ... Читати повністю

Столичний зоопарк заманює подарунками

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 квітня 2011р. 15:16

У суботу, 30 квітня, у столичному зоопарку відкриється літеій сезон.

За повідомленням, на центральній алеї для відвідувачів організують розважальний квест. Також чекатимуть жираф Космікс, л... Читати повністю

Крадії побили жертву прямо у маршрутці

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 квітня 2011р. 15:11

У четвер, 28 квітня, близько шостої вечора у 45-й маршрутці хулігани побили молодого чоловіка.

За повідомленням прес-служби столичної міліції, двоє незнайомих намагалися залізти до молодика... Читати повністю

Більшість українців вважають 9 травня великим днем

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 квітня 2011р. 15:08

Більшість українців вважають 9 травня великим святом і переконані, що святкуватимуть перемогу у Великій Вітчизняній війні.

Про це свідчать результати дослідження Центру Разумкова.

В... Читати повністю

Законність забудов перевірять до кінця травня

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 14:13

Міська адміністрація видала розпорядження про створення комісії, що має перевірити законність будівництва у центральній частині міста, серед яких будова над метро Театральною, під Софією Київською... Читати повністю

Окультурюємося ввечері

Віра Маковій, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 13:58


Сьогоднішній вечір о 19. 00 год., 29 квітня, раджу всім закоханим провести на фестивалі візуального мистецтва "Love is!" у... Читати повністю

2/3 даху над Театральною вже звели

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 13:43

Дві третини конструкції куполу над будовою на Театральній вже завершили, - повідомила «Свідомо» місцева мешканка Наталія Мусієнко. «Але цю коробку не важко знести», - д... Читати повністю

Суд визнав порушення прав майданівців

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 13:28

Шевченківський суд повернув справу майданівців до прокуратури. Причина – порушення їх прав під час досудового слідства. Таке рішення оголосив суддя Євген Сидоров.

Суд погодився з вимо... Читати повністю

Водій наїхав на п'ятьох дітей на тротуарі

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 11:59

Вчора, 28 квітня, на вулиці Нижній Вал (село Бортничі) 26-річний водій "DAEWOO LANOS" наїхав на п’ятьох дітей, що йшли по тротуару, - Читати повністю

Комерсант: Могильов визнав катування в міліції

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 11:51

Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов визнав факти застосування катувань співробітниками міліції стосовно затриманих громадян, аби краще розкривати злочини, - Читати повністю

Міністр хоче Центр для дітей-інвалідів як у німців

Маша Землянська, Свiдомо, 29 квітня 2011р. 11:37

Міністерство охорони здоров’я хоче створити Центр соціальної педіатрії, де займатимуться розвитком дітей, підлітків і дорослих з церебральним паралічем. Допомагатимуть нам його створювати нім... Читати повністю

Янукович привітав принца з весіллям

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 11:25

Президент віктор Янукович привітав принца Вільяма і Кетрін Міддлтон з одруженням, - повідомляє його прес-служба.

"Ваша Королів... Читати повністю

Сьогодні – весілля року

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 10:38

Сьогодні, 29 квітня - день весілля принца Уїльяма і Кейт Міддлтон – найбільша світська подія року. У Британії навіть оголошено вихідний, - Читати повністю