На Борщагівці горів ресторан

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 квітня 2011р. 19:19

Близько п'ятої ранку на Петропавлівській Борщагівці горів ресторан. Ніхто з людей не постраждав. Пожежу загасили за годину, - Читати повністю

За пожежі в лісах штрафуватимуть

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 квітня 2011р. 18:43

До порушників правил пожежної безпеки у лісах відповідно до законодавства можуть застосовуватись штрафи від 17 до 204 гривень. У разі, коли відпочиваючі не реагують на зауваження лісничих, останні,... Читати повністю

Влада оголосила переможців архітектурного конкурсу

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 квітня 2011р. 18:20

Сьогодні, 30 квітня, оголошено підсумки відкритого міжнародного конкурсу «Благоустрій центральної частини Києва до Євро 2012 та на перспективу». Ним стала команда з Колумбії – Джу... Читати повністю

Лідер гурту "Вій" заспіває для політв'язнів

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 квітня 2011р. 11:44

Лідер гурту «Вій » Дмитро Добрий-Вечір виступатиме у мітингу-концерті завтра, 1 травня, під стінами Лук’янівського СІЗО для українських політв’язнів. Про це повідомив коорди... Читати повністю

Сьогодні і завтра – стережіться пожежі

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 квітня 2011р. 10:35

Сьогодні і завтра, 30 квітня - 1 травня – надзвичайна пожежна небезпека, - повідомляє прес-служба Укргадрометцентру.

Таке саме штормове поп... Читати повністю

Що мусить робити кожен ЖЕК

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 квітня 2011р. 10:17

Кожен ЖЕК зобов’язаний виконувати перелік послуг, затверджений постановою Кабінету Міністрів, а їх вимоги, періодичність і строки їх надання – розпорядженням міської адміністрації.

... Читати повністю

Як суд захистив податкових майданівців (+відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 19:57

- Знаєте, які там свідки - бомжі, чи хто вони... Кажуть: "Я приїхав в Київ 21 листопада на мітинг, бо там давали гроші... Було багато людей і я запам'ятав цих п'ятьох, що це саме вони забивали кі... Читати повністю

"Биківнянські могили" згоріли вщент

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 квітня 2011р. 18:44

У Національному історико-меморіальному заповіднику "Биківнянські могили" горить музей.

Про це повідомляє прес-служба голови Комісії з питань культури та туризму Олександра Бригинця.

Читати повністю

Суд:Мешканці Гончара нічого не винні забудовнику

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 квітня 2011р. 18:41

Апеляційний суд столиці відмовився стягувати з мешканців вулиці Гончара 560 тисяч за перешкоджання забудові на їхній вулиці.

Таке рішення прийняв суддя Чобіток.

Гроші мешканці Гонча... Читати повністю

Обережно - кліщі вже прокинулися

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 квітня 2011р. 17:15

Головне управління охорони здоров’я Києва та Державна санітарно-епідеміологічна служба МОЗ України попереджають: з початком весни в лісах і парках активізувалися кліщі, чиїх укусів людині слі... Читати повністю

Тепер можна стати магістром теології

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 квітня 2011р. 17:09

В Україні тепер зареєстрована ще одна спеціальність для університетів - теологія.

За повідомленням Міносвіти, здобувати освіту Богознавця можна на рівні бакалавра і магістра.

«... Читати повністю

Тимошенко випустили на 2 дні до Сум

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 квітня 2011р. 17:00

Генпрокуратура дозволила Юлії Тимошенко поїхати в Сумську область для зустрічі з жителями.

За повідомленням прес-служби ГПУ, Тимошенко, попри підписку про невиїзд, поїде з Києва на 5-6 трав... Читати повністю

Відпочиваємо завтра

Віра Маковій, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 16:42

30 квітня Парк Київська Русь розпочне фестивальний сезон. Сотні байкерів зберуться у столиці на дніпровській набережній біля пам`... Читати повністю

МОН нарешті розіслало завдання до контрольних

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 квітня 2011р. 16:15

Міносвіти нарешті розіслало варіанти завдань до контрольних робіт для 5-8 класів в усі районні і міські управління освіти.

За повідомленням МОНу, вони розіслали завдання в 695 управлінь осв... Читати повністю

Укразалізниця змінила рух деяких поїздів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 квітня 2011р. 16:00

Укразалізниця змінила рух деяких поїздів у зв'язку з травневими святами.

Так, 9 травня пасажири зможуть скористатися додатковим поїздом підвищеного комфорту  №836 Коростень &ndash... Читати повністю