Ще восьмистам МАФам настане гаплик

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 13:45

Найближчим часом зі столиці щезнуть ще 800 МАФів.

Це пообіцяв зробити перший заступник Голови столичної адміністрації Олександр Мазурчак.

За його словами, зараз в місті близько 15&n... Читати повністю

ГПУ пригрозила Тимошенко арештом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 13:34

Генпрокуратура натякнула лідеру партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, що підписку про невиїзд їй можуть замінити іншим запобіжним заходом.

Сталося це після того, як Тимошенко зірвала слідчі... Читати повністю

Ющенко отримав від Януковича посаду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 12:35

Віктор Ющенко призначений співголовою Ради з питань розвитку Національного культурно-мистецького та музейного комплексу «Мистецький арсенал».

Читати повністю

Ввечері в центрі стояли тролейбуси - через мерс

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 12:23

У середу, 27 квітня о близько шостої вечора на виїзді з вулиці Софіївської на вулицю Малу Житомирську рух тролейбусів № 16 і 18 був заблокований.

За інформацією "Київпастрансу", причиною ст... Читати повністю

Через горіле сміття згорів гараж

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 11:46

У середу, 27 квітня, на вулиці Червонопільська в Подільському районі зайнялось сміття. За лічені хвилини вогонь розповсюдився на площу 10 квадратних метрів і перекинувся на поруч розташований метал... Читати повністю

17 депутатів вийшли з блоку Черновецького

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 11:12

Під час чергової сесії Київради 17 депутатів заявили про свій вихід з «Блоку Черновецького».

Відповідні заяви зачитала секретар Київради Галина Герега.

Хто вийшов з блок... Читати повністю

До 4 травня подайте декларацію про доходи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 10:44

4 травня – останній день подання декларації про доходи у державну Податкову адміністрацію.

Податкові декларації на отримання податкового кредиту, які будуть подані громадянами після 4... Читати повністю

У поминальні дні - додатковий транспорт

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 10:27

Для організації роботи пасажирського транспорту міського та приміського сполучення у поминальні дні 1, 2, 3, 4, та 9 травня «Київпастранс» додатково задіє 245 автобусів, 46 тролейбусів,... Читати повністю

ГПУ:Тимошенко зірвала слідчі дії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 9:57

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко зірвала слідчі дії по своїх справах.

За повідомленням Генпрокуратури, замість приходу у прокуратуру на 11-у ранку вчора, 27 квітня, для... Читати повністю

Київводоканал просить карати «забруднювачів» води

Маша Землянська, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 9:46

Київводоканал просить прокуратуру штрафувати підприємства, що скидають шкідливі викиди у воду, - повідомляє прес-служба підприємства.

Зараз Київводоканал постійно контролю концентрацію забр... Читати повністю

Сегодня:Луценко не починав голодування

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 9:23

Екс-міністр внутрішніх справ, що нині перебуває під арештом у Лук’янівському СІЗО, не починав обіцяне голодування.

Про це пише газе... Читати повністю

Интервью с Игорем Гаркавенко (видео)

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 28 квітня 2011р. 8:38

Читати повністю

У п'ятницю прийдіть на суд над майданівцями

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 28 квітня 2011р. 8:24

В пятницу, 29 апреля, в Шевченковском районном суде, города Киева, в 9 00 утра, пройдет первое слушание, по делу Налогового Майдана.
Все подсудимые, многие из которых, познакомились только б... Читати повністю

Гогольfest - свято відміняється

Віра Маковій, (вiд читачiв), 27 квітня 2011р. 19:57

Гогольfest, який чотири роки поспіль проходив у вересні, більше не буде. Про це «Свідомо» розказав президент Міжнародного фестивалю Влад Троїцький.

«У мен... Читати повністю

Симоненко планує референдум по СОТ і російській

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 квітня 2011р. 18:16

Комуністична партія України з першого травня оголошує про всенародний протест і готує референдум.

Н... Читати повністю