Оболонь у квітні зробила рекорд по угонах (+карта)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 14:18

Найбільше угонів авто в квітні цього року було в Оболонському районі - 19 випадків проти 8, 9 в Дніпровському і Голосіївському районах, по 2 - в Шевченківському, Солом'янському, Печерському.

<... Читати повністю

Янукович до МОЗу: де реформи, де хоча б план

Маша Землянська, Свiдомо, 12 травня 2011р. 13:49

Віктор Янукович не задоволений роботою Міністерства охорони здоров’я. Президент переконує, його очільники просто тупцюють на місці, - повідомляє прес-служба глави держави.

«На ж... Читати повністю

ГПУ заборонила Тимошенко їхати в Харків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 13:16

Генеральна прокуратура заборонила екс-прем'єру Юлії Тимошенко, що перебуває під підпискою про невиїзд, їхати в Харків 17-18 травня, про що Тимошенко просила раніше.

"У зв’язку з систе... Читати повністю

Мерія обіцяє рекламні щити не більше 8 кв.м

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 13:10

Мерія обіцяє - максимальна площа наземної реклами не буде перевищувати 8 квадратних метрів.

За повідомленням мерії, Головне управління з питань реклами буде займатися розмовами з рекламодав... Читати повністю

Чоловічі секрети у «Чорному квадраті»

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 12:57

«Я чекаю на месседж. Увечері, у понеділок, у березні. Коли йому ще прийти, як не у березні? Потім у травні. Потім наступного року. Мені вже 35, а месседжу нема…»

Читати повністю

Янукович розкритикував законопроект Табачника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 12:51

Президенту Віктору Януковичу не подобається міністерський законопроект «Про вищу освіту».

За повідомленням прес-служби Адміністрації президента, державний... Читати повністю

В п'ятницю відкриється Дитяча залізниця

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 12:26

В п`ятницю в Сирецькому парку відкриється Дитяча залізниця.

За повідомленням прес-служби мерії, покататися можна буде по неділях з 11.00 до 15.30. Але вже з 10 червня поїзда будуть ходити і... Читати повністю

Брат Кузьміна пішов на підвищення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 11:55

Брат заступника Генерального Прокурора Рината Кузьміна Рафаель став Першим заступником голови Антимонопольного комітету.

Такий указ пі... Читати повністю

Пилипишину краще - готовий давати свідчення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 11:33

Екс-голова Шевченківського району Віктор Пилипишин, який перебуває під підпискою про невиїзд, почуває себе вже краще і готовий працювати зі слідством.

Щоправда, за повідомленням пресс-служб... Читати повністю

О 12-й в КПІ перевіртесь на СНІД

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 10:54

У четвер, 12 травня на території КПІ Ви можете безкоштовно перевіритись на ВІЛ та СНІД.

Організатором такої акції стали Студентська соціальна служба НТУУ «КПІ», Держслужба Украї... Читати повністю

Депутати воліють залишатися кнопкодавами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 10:50

Депутати Верховної Ради вирішили залишитися кнопкодавами і не впроваджути нову систему особистого голосування.

Внесення до порядку денного законопроекту Арсенія Яценюка щодо впровадження&nb... Читати повністю

На півмільйона пологів – 200 тисяч абортів

Маша Землянська, Свiдомо, 12 травня 2011р. 10:28

Торік в Україні народило більше півмільйона жінок. Натомість 200-от тисяч українок зробили аборт, - цитує головного акушера країни... Читати повністю

Рада послухає розповідь Пшонки про Луценка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 10:24

Верховна Рада вирішила заслухати доповідь Генерального прокурора Віктора Пшонки щодо умов утримання під вартою екс-... Читати повністю

Мерія обіцяє оболонським дитсадкам ремонт

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 10:17

Мерія обіцяє відремонтувати ряд дитячих садочків в Оболонському районі міста.

Так, за повідомленням прес-служби мерії, реконструюють цього року: № 193 (просп. Оболонський, 16-Г); № 208 (про... Читати повністю

Ввечері-вболівайте за Міку Ньютон на Євробаченні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 10:08

Сьогодні ввечері у другому півфіналі Євробачення-2011 у Дюсельдорфі виступить представниця України - молода співачка Міка Ньютон.

Початок трансляції о 22-й на Першому національному каналі.<... Читати повністю