Адвокат Пилипишина: він не винен - він економив

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 10:09

Адвокат екс-чиновника Віктора Пилипишина, якому висунені обвинувачення через продаж будинку, який спричинилв збиток Києву у 15 міл... Читати повністю

Київрада почала передачу Київенерго Ахметову:старт

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 9:43

Депутати Київради проголосували за надання у концесію об’єктів теплоенергетичного комплексу столиці, - рішення прийнято за основу. Тепер спеціальна комісія розробить умови можливої концесії.<... Читати повністю

ZN.UA:парад на День Незалежності - за 56 мільйонів

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 9:15

Уряд вирішив провести парад до 20-річчя з Дня Незалежності за 56 мільйонів гривень, як і було закладено в бюджеті Міноборони. У ході наради Кабміну було прийнято рішення не надавати дода... Читати повністю

Сьогодні – підтримати імітатора сексу під Радою

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 8:45

Сьогодні, 29 квітня, о 14:00 під будівлею Державного департаменту України  з питань виконання покарань по Мельникова, 81 активісти запрошують підтримати громадського активіста Олександра Волод... Читати повністю

Мазурчак: ЖЕКи до 10 травня розпишуть тарифи

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 квітня 2011р. 8:20

Перший заступник голови міської адміністрації Олександр Мазурчак пообіцяв, що до 10 травня ЖЕКи нададуть киянам типові договори з калькуляцією. Керівники тих підприємств, які цього не зроблять, буд... Читати повністю

Українці найбільше неправильно лікують дітей

Маша Землянська, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 20:04

67 з половиною відсотків ліків, якими у 2010-му році лікували дітей, тільки шкодили малечі, - підрахували в аналітичному центрі Моріон.

Там... Читати повністю

Апеляційний суд Києва закрив рішення від людей

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 28 квітня 2011р. 19:24

Апеляційний суд Києва вже 3 місяці не виставляє свої рішення на Єдиному державному реєстрі судових рішень. Офіційна причина - відсутність електронної... Читати повністю

Гайдамаки виступлять на марафоні "Пам'ятай"

Віра Маковій, (вiд читачiв), 28 квітня 2011р. 18:04

На концерті у рамках благодійного марафону "Пам'ятай", який присвячений Чорнобильській катастрофі виступлять "ДоМра", "Shopping Hour"&... Читати повністю

Азаров:"Ні" забудові в Жовтневій лікарні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 16:57

На території Олександрівської лікарні ніяких забудов не буде.

Це пообіцяв прем’єр-міні... Читати повністю

Суд над вбивцею Гонгадзе відклали до 26 травня

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 28 квітня 2011р. 16:37

У попередньому судовому засіданні по справі підозрюваного виконавця вбивства Георгія Гонгадзе Олексія Пукача Печерський суд оголосив перерву до 26 травня.

Про це "Свідомо" повідомила адвока... Читати повністю

"Газета по киевски" втрете відкладає вихід

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 16:31

"Газета по киевски", друк якої планували відновити сьогодні, знову не вийшла, - повідомив "Свідомо" співробітник видання. Він зауважив, що журналісти готували матеріали до номеру.

До цього... Читати повністю

З 11 тисяч членів ліккаси тисяча має посвідчення

Маша Землянська, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 16:05

У лікарняній касі Києва 11 тисяч людей. З них трохи більше тисячі киян отримали посвідчення члена каси, яке власне і дає право на безкоштовне лікування та ліки, - повідомляє столичне управління з о... Читати повністю

Олімпійський отримав лого до Євро-2012

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 16:02

НСК «Олімпійський» отримав свій логотип до Євро-2012. 

Переможцем конкурсу на кращий логотип НСК став Сергій Мельник. Він отримав фінансову винагороду в розмірі 10 000 грив... Читати повністю

Фани Євро 2012 - слідкуйте за е-мейлами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 15:37

Розсилка повідомлень про отримання квитків на довгоочікуваний Євро-2012 вже почалася і триватиме до кінця тижня.

За інформацією УЄФА, вони вже "ощасливили" частину вболівальників, які зареє... Читати повністю

У п'ятницю після зими прокинуться фонтани

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 15:33

У п’ятницю, 29 квітня, о 9:00 в столиці оживуть всі фонтани - щоправда, поки що тільки пробно.

Київводоканал перевірив всі механізми, прочистив резервуари, чаші і деталі. Ал... Читати повністю