Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 квітня 2011р. 14:47

Вівторок - як подорожувати світом дешево

Подорожувати можна дешево, весело, з комфортом і без нав’язливої д... Читати повністю

У столиці стартувала Білоруська весна-2011

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 квітня 2011р. 13:33

У понеділок, 25 квітня стартує п’ятий щорічний фестиваль «Білоруська весна – 2011». Події цьогорічного фестивалю покликані привернути увагу громадськості до репресій, я... Читати повністю

Одеса-найпіратськіше місто України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 квітня 2011р. 12:46

Комп’ютерне піратство в Україні найбільш розвинене в Одесі.

Таке дослідження зробила компанія «Майкрософт Україна».

З допомогою програми «Таємний покупець&ra... Читати повністю

У будні розважатимуть старий ловелас і ДахаБраха

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 квітня 2011р. 12:27

Понеділок – вистава Остання любов

Чого ще чекати вісімдесятидворічному старому, який пережив трьох... Читати повністю

Мерія обіцяє більше маршруток вночі та вранці

Єгор Соболєв, Свiдомо, 23 квітня 2011р. 13:52

Частина трамваїв, тролейбусів та автобусів "Київпастрансу" ходитиме до 02:00 ночі і знову поїде з 05:00 ранку 24 квітня. Про це повідомляє мерія.

Йдеться про... Читати повністю

Екс-книгарні таврують написом "вкрадено владою"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 23 квітня 2011р. 13:31

Продане приміщення книгарні "Сяйво" позначили написом "Об`єкт вкрадено владою". Так екс-орендатори книгарні разом з "Форумом порятунку Києва" відреагували на Читати повністю

У Страстну п`ятницю на Подолі горів храм

Єгор Соболєв, Свiдомо, 23 квітня 2011р. 12:02

Ввечері вчора, 23 квітня, згоріла прибудова, де зберігалися матеріали та церковний інвентар для будівництва церкви на вулиці Почайнинській, 27/44. Про це "Свідомо" повідомила київська міліція.

... Читати повністю

Євросуд визнав катування українця міліцією

Єгор Соболєв, Свiдомо, 23 квітня 2011р. 11:52

Європейський суд визнав, що хмельниччанин Іван Нечипорук зізнався у вбивстві після катувань у міліції, - повідомила "Свідомо" Харківська правозахисна група.

Суд Читати повністю

Що світить Пилипишину

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 квітня 2011р. 19:15

Проти екс-голови Шевченківської райради і претендента на пост київського мера Віктора Пилипишина прокуратура Києва порушила кримінальну справу за продаж майна на 15 мільйонів гривень. Його можуть п... Читати повністю

Суд постановив витягнути Пилипишина з реанімації

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 квітня 2011р. 16:22

Голосіївський райсуд Києва вирішив протягом 72 годин забезпечити особисту явку екс-голови Шевченківської райради Віктора Пилипишина, який зараз в реанімації.

Про це "Свідомо" повідомили в п... Читати повністю

До 3 травня Наддніпрянське шосе частково закриють

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 квітня 2011р. 15:51

До 3 травня на Наддніпрянському шосе буде обмежено рух транспорту.

За інформацією прес-служби мерії, обмеження буде у зв’язку з будівництвом залізнично-автомобільного мостового п... Читати повністю

МОН не різатиме безкоштовні місця у вишах на 42%

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 квітня 2011р. 15:34

 Міносвіти передумало скорочувати державне замовлення у вишах на 42%.

Про це «Свідомо» повідомив начальник відділу моніторингу вищої освіти МОН Микола Фоменко.

За й... Читати повністю

Сучасні протизаплідні загрожують жінкам тромбами

Маша Землянська, Свiдомо, 22 квітня 2011р. 15:26

Сучасні протизаплідні пігулки, в складі яких є синтетичний гормон дроспіреон утричі частіше провокує утворення тромбів ніж інші контрацептиви, - результати досліджень американських та британських в... Читати повністю

Мерія вкотре просить кидати сміття нарізно

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 квітня 2011р. 14:34

Мерія знову просить киян кидати різне сміття в різні контейнери і обіцяє цьому сприяти.

За словами першого заступника голови Київської держадміністрації Олександра Мазурчака, до кінця років... Читати повністю