Цікавить тестування в школах - дзвоніть

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 квітня 2011р. 14:11

В Українському центрі оцінювання якості освіти запрацювала гаряча лінія щодо тестування в школах.

Якщо Вам щось не зрозуміло, Ви не знаєте, де Ваш пункт тестування, як... Читати повністю

На Пасху палав Труханів в десятках місць

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 квітня 2011р. 13:39

Під час пасхальних днів на Трухановому острові загорілося десятки місць, - повідомила прес-служба громадської організації "Національний екологічний центр України".

«Протягом пасхальни... Читати повністю

МОН узаконило побори з батьків

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 квітня 2011р. 13:20

Міносвіти узаконило побори з батьків вихованців шкіл і дитсадочків.

Це випливає з нового Положення про батьківські комітети, опублікованого на сайт... Читати повністю

В суботу – обстежити серце і отримати консультацію

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 квітня 2011р. 12:45

В суботу, 30 квітня, у Голосіївському районі відбудеться «День здоров’я», - повідомляє прес-служба мерії. Під час акції можна буде пройти безкоштовну меддіагностику.

З 9:0... Читати повністю

Хто "рятує" пиво та сигарети в кіосках

Маша Землянська, Свiдомо, 27 квітня 2011р. 12:09

"Дві пляшки пива. Ні, краще давайте два "Шейки". Або ні - одне пиво і один "Шейк", - пофарбована білявка простягає через малесеньке віконце 20 гривень.

Попри те, що Читати повністю

Влада обіцяє три сімейні амбулаторії в травні

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 квітня 2011р. 12:02

Протягом травня в Оболонському районі Києва відкриються 3 амбулаторії сімейної медицини, - повідомляє прес-служба мерії.

Адреси амбулаторій:

- вул. Північна, 4-А;

- вул. Виш... Читати повністю

Троїцький: Гогольфесту більше не буде

Віра Маковій, (вiд читачiв), 27 квітня 2011р. 11:35

Міжнародного фестивалю, який чотири роки поспіль проходив у вересні, більше не буде, - повідомив «Свідомо» президент Гогольфесту Влад Троїцький.

«У мене вже немає сил на в... Читати повністю

В 2011-13 побудують електричку до Борисполя

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 квітня 2011р. 10:53

Уряд погодив будівництво електрички з Києва до Борисполя, - повідомляє прес-служба Кабміну.

... Читати повністю

"Защитники" сдачи Крыма России уже под ВР

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 27 квітня 2011р. 10:12

Более 5000 преимущественно молодых людей без всякой партийной атрибутики с 8 утра сформировывали колонны по 4 человека в ряду в Мариининском парке.

Читати повністю

Завтра – суд активістів проти забудови під Софією

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 квітня 2011р. 10:04

Завтра, 28 квітня, о 9:30 відбудеться суд над активістами, що виступають проти забудови на Гончара, - повідомила «Свідомо» місцева мешканка Ірина Нікіфорова.

Справа за позовом Т... Читати повністю

Сьогодні - три протести проти Харківських угод

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 квітня 2011р. 9:41

Сьогодні в Києві пройдуть три різні акції протестів проти «Харківських угод» з нагоди річниці ратифікації Харківського договору про базування російських військ на території України до 2... Читати повністю

ООН критикує Сирію за танки

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 квітня 2011р. 9:03

Генеральний секретар ООН Бан Кі Мун засудив Сирію через використання танків і бойових снарядів проти демонстрантів, - Читати повністю

На Бальзака забрали МАФи

Христина Заник, (вiд читачiв), 27 квітня 2011р. 8:26

Територію навколо новозбудованого Меморіального комплексу «Героям Чорнобиля» на вулиці Бальзака звільнено від незаконних МАФ, - повідомляє прес-служба мерії.

«Прокуратурою... Читати повністю

Пилипишину заборонено виїжджати

Христина Заник, (вiд читачiв), 26 квітня 2011р. 18:54

Колишньому голові Шевченківської районної держдміністрації Віктору Пилипишину обрано міру запобіжного заходу – підписка про невиїзд, - Читати повністю

Справи Діденка і Макаренка повернули в прокуратуру