Динамо «зробило» Шахтар в рейтингу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 13:02

Столичне Динамо випередило донецький Шахтар у світовому рейтингу футбольних клубів.

За дослідже... Читати повністю

Засновник Вконтакте-адмін антибандерівської групи

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 12:42

Засновник популярної соціальної мережі Вконтакті Павло Дуров став одним з адміністраторів спільноти в своїй мережі, що має назву Антибандеровский фронт.Читати повністю

Мерія:Київ вже не Донецьк, але далеко й не Прага

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 12:34

Київ за рівнем життя кращий в Україні, але в порівнянні з європейськими столицями один з найгірших.

Такого висновку дійшли експерти, які разом з мерією розробляють Стратегію розвитку міста... Читати повністю

У четвер прийдіть на суд майданівця

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 11:52

Адвокат Микола Бірюк:

Справа Костакова – перевірка українського правосуддя на людську та професійну гідність

5-го травня у Печерсько... Читати повністю

Пластик шкодить диханню немовлят

Маша Землянська, Свiдомо, 4 травня 2011р. 11:48

Майбутні матері, на ранніх строках вагітності в крові який підвищений рівень бісфенолу А, мають в два рази більше шансів народили дитину з проблемами органів дихання – пошкодженням легенів, а... Читати повністю

Луценко доголодувався до карцера

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 11:42

Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка, що нині знаходиться під арештом, перевели в карцер.

За повідомленням прес-служби "Народної Самооборони", в одномісну камеру Луценко потрапив ще у... Читати повністю

ГПУ взялася за колишніх керівників Арсеналу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 10:58

Генпрокуратура порушила кримінальну справу проти колишньої адміністрації «Мистецького арсеналу».

За повідомленням прес-служби прокуратури, під час реконструкції музею, що почала... Читати повністю

Суд над учасником Податкового майдану

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 10:33

 

АНОНС

 

5-го травня, о 14.00, у Печерському районному суді м. Києва, (вул. М. Гайцана, 4)  відбуд... Читати повністю

В Європі заборонили неліцензовані фітопрепарати

Маша Землянська, Свiдомо, 4 травня 2011р. 10:22

Країни Євросоюзу заборонили аптекам продавати фітопрепарати та лікувальні трави, які виготовлені на основі неліцензованих рослин, - повідомляє прес-служба Єв... Читати повністю

Параду на 9 травня не буде

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 9:49

9 травня параду на Хрещатику не буде.

За повідомленням Департаменту преси та зв’язків зі ЗМІ Міноборони у восьми містах – Київ, Одеса, Севастополь, Керч, Львів, Вінниця, Дніпроп... Читати повністю

Донеччанин вигадав упаковку для молока

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 9:30

Житель Макіївки Олексій Токмаков "вигадав" упаковку для молока.

В державному реєстрі патентів його винахід має назву "спосіб виготовлення пакета для пакування молочних продуктів". Насправді... Читати повністю

У п’ятницю ветеранів вітатимуть футболом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 9:16

У п’ятницю, 6 травня на столичному стадіоні «Старт» ветеранів вітатимуть футбольним матчем.

За повідомленням ініціативної групи «Я, ти, Київ», організувати свя... Читати повністю

Генпрокуратура погрожує Тимошенко арештом

Маша Землянська, Свiдомо, 3 травня 2011р. 16:46

У Генеральній прокуратурі переконані, те що Юлія Тимошенко відмовляється від послуг адвокатів, наполягаючи дозволити захищати її нардепу Сергію Власенку, ніщо інше, як спроба уникнути відповідально... Читати повністю

Мерія обіцяє по 100 гривень ветеранам