ГПУ:Тимошенко зірвала слідчі дії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 9:57

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко зірвала слідчі дії по своїх справах.

За повідомленням Генпрокуратури, замість приходу у прокуратуру на 11-у ранку вчора, 27 квітня, для... Читати повністю

Київводоканал просить карати «забруднювачів» води

Маша Землянська, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 9:46

Київводоканал просить прокуратуру штрафувати підприємства, що скидають шкідливі викиди у воду, - повідомляє прес-служба підприємства.

Зараз Київводоканал постійно контролю концентрацію забр... Читати повністю

Сегодня:Луценко не починав голодування

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 9:23

Екс-міністр внутрішніх справ, що нині перебуває під арештом у Лук’янівському СІЗО, не починав обіцяне голодування.

Про це пише газе... Читати повністю

Интервью с Игорем Гаркавенко (видео)

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 28 квітня 2011р. 8:38

Читати повністю

У п'ятницю прийдіть на суд над майданівцями

Володимир Лесик, (вiд читачiв), 28 квітня 2011р. 8:24

В пятницу, 29 апреля, в Шевченковском районном суде, города Киева, в 9 00 утра, пройдет первое слушание, по делу Налогового Майдана.
Все подсудимые, многие из которых, познакомились только б... Читати повністю

Гогольfest - свято відміняється

Віра Маковій, (вiд читачiв), 27 квітня 2011р. 19:57

Гогольfest, який чотири роки поспіль проходив у вересні, більше не буде. Про це «Свідомо» розказав президент Міжнародного фестивалю Влад Троїцький.

«У мен... Читати повністю

Симоненко планує референдум по СОТ і російській

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 квітня 2011р. 18:16

Комуністична партія України з першого травня оголошує про всенародний протест і готує референдум.

Н... Читати повністю

Дружину обраного ректора ДонНУ можуть посадити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 квітня 2011р. 18:07

Дружина обраного ректора Донецького національного університету Юрія Лисенка, який так і не приступив до своїх обов’язків через судову тяганину з рештою кандидатів на посаду, тепер знаходиться... Читати повністю

Укрзалізниця обіцяє 3G інтернет в поїздах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 квітня 2011р. 17:23

Укрзалізниця шукає генерального партнера для впровадженнямобільного  зв’язку стандарту 3G на напрямках руху Львів-Здолбунів-Шепетівка-Козятин-Київ-Полтава-Харків та Пол... Читати повністю

Тестування в школах «розбомбило» іспити

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 квітня 2011р. 16:17

Тестуванню в школах довіряють 46% українців.

Такі результати дослідження фонду Демократичні ініціативи.

За більш як два роки ця цифра збільшилася – у грудні 2008-го тестування... Читати повністю

На проспекті Перемоги "померло" 6 МАФів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 квітня 2011р. 15:48

Столична мерія продовжує "хресну ходу" проти кіосків на вулицях.

Зокрема, на проспекті Перемоги, біля пам'ятника танку Т-34 на Шулявці прибрали 6 кіосків.

Як повідомило адміністраці... Читати повністю

Твіттер защебетав російською

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 квітня 2011р. 15:07

Популярний сервіс мікроблогів Твіттер відтепер «заговорив» російською.

Змінити англійську на мову наших сусідів можна в налаштуваннях профілю.

Після цього весь інтерфейс... Читати повністю

До травнених свят Укрзалізниця дала більше поїздів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 квітня 2011р. 14:57

Укрзалізниця запустила 38 додаткових поїздів до травневих свят.

Зокрема, 11 поїздів призначила Південно-Західна залізниця; 9 - Придніпровська, 6 - Одеська, 7 - Південна, 2 - Львівська і 3 -... Читати повністю

Старі радянські фільми тепер на YouTube

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 квітня 2011р. 14:52

На відео-сервісі YouTube відкрилася власна сторінка «Мосфильму».

Тут можна цілком легально і без довгих нудних пошуків подивитися в... Читати повністю

ПР втратила більше 60% виборців за рік

Максим Опанасенко, Свiдомо, 27 квітня 2011р. 14:37

Партія регіонів за рік - з червня 2010-го по квітень 2011-го - втратила більше 60% своїх виборців.

Про це свідчить дослідження Київського міжнародного інституту соціології.

Якби виб... Читати повністю