УНІАН: Справу Кучми передають до суду

Маша Землянська, Свiдомо, 26 квітня 2011р. 10:25

Генеральна прокуратура завершила розслідування кримінальної справи стосовно екс-президента Леоніда Кучми, якого підозрюють у перевищенні влади, наданні незаконних розпоряджень керівництву Міністерс... Читати повністю

На трасі Київ-Одеса – аварія і витік аміаку

Маша Землянська, Свiдомо, 26 квітня 2011р. 10:13

Вчора, 25 квітня о восьмій вечора на 195-му кілометрі траси Київ-Одеса вантажівка врізалася в мікроавтобус «Magirus-Iveco», в якому перевозили аміак. Через аварію ємкість, де зберігався... Читати повністю

Через роковини ЧАЕС - затори по Києву

Маша Землянська, Свiдомо, 26 квітня 2011р. 9:59

На 25-ті роковини аварії на Чорнобильській атомній електростанції до Києва приїде президент Росії Дмитро Медвєдєв. Він разом з нашим головою країни Віктором Януковичем проїдуться меморіальними місц... Читати повністю

Мерія обіцяє по 200 грн "чорнобильцям"

Маша Землянська, Свiдомо, 26 квітня 2011р. 9:29

Мерія обіцяє по 200 гривень матеріальної допомоги дітям-інвалідам Чорнобиля, дітям-сиротам, вдовам та вдівцям потерпілих і учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електроста... Читати повністю

Холоди в столицю не повернуться

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 квітня 2011р. 15:12

Тепла погода, яку можна спостерігати зараз за вікном, більше нас не залишить.

Такі прогнози сервісу Sinoptik.ua.

Щоправд... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 квітня 2011р. 14:47

Вівторок - як подорожувати світом дешево

Подорожувати можна дешево, весело, з комфортом і без нав’язливої д... Читати повністю

У столиці стартувала Білоруська весна-2011

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 квітня 2011р. 13:33

У понеділок, 25 квітня стартує п’ятий щорічний фестиваль «Білоруська весна – 2011». Події цьогорічного фестивалю покликані привернути увагу громадськості до репресій, я... Читати повністю

Одеса-найпіратськіше місто України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 квітня 2011р. 12:46

Комп’ютерне піратство в Україні найбільш розвинене в Одесі.

Таке дослідження зробила компанія «Майкрософт Україна».

З допомогою програми «Таємний покупець&ra... Читати повністю

У будні розважатимуть старий ловелас і ДахаБраха

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 квітня 2011р. 12:27

Понеділок – вистава Остання любов

Чого ще чекати вісімдесятидворічному старому, який пережив трьох... Читати повністю

Мерія обіцяє більше маршруток вночі та вранці

Єгор Соболєв, Свiдомо, 23 квітня 2011р. 13:52

Частина трамваїв, тролейбусів та автобусів "Київпастрансу" ходитиме до 02:00 ночі і знову поїде з 05:00 ранку 24 квітня. Про це повідомляє мерія.

Йдеться про... Читати повністю

Екс-книгарні таврують написом "вкрадено владою"

Єгор Соболєв, Свiдомо, 23 квітня 2011р. 13:31

Продане приміщення книгарні "Сяйво" позначили написом "Об`єкт вкрадено владою". Так екс-орендатори книгарні разом з "Форумом порятунку Києва" відреагували на Читати повністю

У Страстну п`ятницю на Подолі горів храм

Єгор Соболєв, Свiдомо, 23 квітня 2011р. 12:02

Ввечері вчора, 23 квітня, згоріла прибудова, де зберігалися матеріали та церковний інвентар для будівництва церкви на вулиці Почайнинській, 27/44. Про це "Свідомо" повідомила київська міліція.

... Читати повністю

Євросуд визнав катування українця міліцією

Єгор Соболєв, Свiдомо, 23 квітня 2011р. 11:52

Європейський суд визнав, що хмельниччанин Іван Нечипорук зізнався у вбивстві після катувань у міліції, - повідомила "Свідомо" Харківська правозахисна група.

Суд Читати повністю

Що світить Пилипишину

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 квітня 2011р. 19:15

Проти екс-голови Шевченківської райради і претендента на пост київського мера Віктора Пилипишина прокуратура Києва порушила кримінальну справу за продаж майна на 15 мільйонів гривень. Його можуть п... Читати повністю

Суд постановив витягнути Пилипишина з реанімації

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 квітня 2011р. 16:22

Голосіївський райсуд Києва вирішив протягом 72 годин забезпечити особисту явку екс-голови Шевченківської райради Віктора Пилипишина, який зараз в реанімації.

Про це "Свідомо" повідомили в п... Читати повністю