"Ангели" провели Ньютон у фінал Євробачення

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 травня 2011р. 8:46

Українська співачка Міка Ньютон, що представляє Україну на пісенному конкурсі Євробачення в Дюсельдорфі, пройшла у фінал конкурсу з піснею "Ангели".

З другого півфіналу до фіналу пройли й:<... Читати повністю

Активістка: комісія з забудов дала слово громаді

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 19:13

Комісія, яка сьогодні, 12 травня, зібралася, аби винести рішення щодо законності забудов у центрі Києва, хотіла однобоко вивчати справу стос... Читати повністю

Рада вирішила пустити чужі війська в Україну

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 18:40

Верховна Рада України прийняла закон, який дозволяє допускати підрозділи збройних сил інших держав на територію України у 2011 році для участі у багатонаціональних військових навчаннях.

Іні... Читати повністю

Рада хоче змусити батька забирати дитину з роддому

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 18:11

Верховна Рада прийняла закон, який змусить батька забрати дитину з пологового будинку, якщо мати її залишила там.Читати повністю

Рада вирішила зменшити військових на 6 тисяч

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 17:55

Верховна Рада затвердила чисельність Збройних Сил України. До 31 грудня  2011 року разом всіх військовослужбов... Читати повністю

Як переписують посібники з історії

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 травня 2011р. 17:52

Після приходу на посаду міністра освіти у березні 2010-го, Дмитро Табачник висловився за зміни у підручниках з історії України і одразу розпочав роботу в цьому напрямі.

«Потрібно віді... Читати повністю

Чоловіки віддають перевагу пишкам

Маша Землянська, Свiдомо, 12 травня 2011р. 17:37

«І що ж коїться… Невже їх і справді це заводить?! Це ж ступні! Звичайнісінькі ступні. Ну що там такого сексуального», - Рітка розглядала свої ноги.

Вчора, ко... Читати повністю

Активісти прорвалися на засідання про забудови

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 17:27

Місцеві мешканці, що вже довгий час воюють з владою через незаконні забудови над метро Театральна, під Софією та на Пирогова, таки потрапили на Читати повністю

Майданівцю не дали передати торт на 40-річчя

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 17:01

Підсудному Сергію Костакову конвой не дозволив передати торт на його 40-річчя після судового засідання. Суд прийшовся на його день народження.

Костаков знаходиться за гратами з 1 грудня 201... Читати повністю

Київводоканал: аварійні труби ремонтуємо

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 16:33

Впродовж останніх вихідних 7-9 травня кілька разів ставалися аварії водопровідних труб, - Читати повністю

Вчора відбулася «Ніч літератури»

Анатолій Буравін, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 16:16

В книгарні «Є» під егідою Чеського культурного центру відбулося щорічне читання творів класичної європейської літератури відомими українськими письменниками. Взагалі, організація цього... Читати повністю

Суд відклав справу майданівця: не було свідків

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 16:00

Печерський районний суд вже всьоме переніс засідання по справі одного з податкових майданівців. Таке рішення суддя прийняла через неявку свідків зі сторони обвинувачення – це мали бути м... Читати повністю

КП: знову полюють на собак - розстрілюють

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 15:01

У Києві знову почали знаходити трупи безпритульних тварин, причому собак, за словами зоозахисників, не тільки труять, але і розстрілюють серед білого дня, - Читати повністю

Три додаткові поїзди на 13 травня з Києва

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 14:53

Південно-Західна залізниця на 13 травня призначила курсування трьох додаткових пасажирських поїздів, - повідомляє прес-служба залізниці. Потяги:

- №269 Київ – Івано-Франківськ, з відп... Читати повністю

На Перемоги пограбували банк

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 травня 2011р. 14:49

На проспекті Перемоги, після обіду пограбували «Кредобанк», - повідомляє Магнолія-ТВ.

... Читати повністю