Суд повернув місту 302 га землі Голосієва

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 квітня 2011р. 14:28

Господарський суд столиці повернув 302 гектари землі в Голосіївському районі з приватних рук місту.

Читати повністю

Пилипишина спіймали на майні і садять за грати

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 22 квітня 2011р. 14:17

Кримінальну справу проти екс-голови Шевченківської райради Віктора Пилипишина порушили через продаж будинку.

Про це "Свідомо" повідомила прес-секретар київської міліції Мирослава Мушка.

... Читати повністю

В школах Києва відключили тепло

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 квітня 2011р. 14:00

Усі київські навчальні заклади відключені від опалення, - повідомляє прес-служба мерії.

«Як відомо, зазвичай приміщення шкіл та дитячих садочків першими підключаються до опалення. Із... Читати повністю

Луценко почав голодування

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 квітня 2011р. 13:48

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко, який зараз знаходиться під арештом, розпочав голодування як протест сьогодні, у Страсну п'ят... Читати повністю

Увечері:Митці збиратимуть гроші для хворих дітей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 22 квітня 2011р. 13:47

«Равнодушие и безразличие к собственной судьбе и к судьбе страны, наверное, самое ужасное что нас окружает. Помни… о боли людей, о безликости зла, о чувстве собственного достоинства, о... Читати повністю

Їхати до Аргентини можна буде без віз

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 квітня 2011р. 13:35

Україна та Аргентинська республіка підписали угоду про скасування віз та взаємне визнання документів про вищу освіту, - повідомляє п... Читати повністю

За ходіння коліями українці заплатили 12 тисяч

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 квітня 2011р. 13:25

З початку цього року працівники залізниці затримали 435 осіб за ходіння по залізничних коліях в невстановлених місцях. Разом вони сплатили штрафи на загальну суму 12 698 гривень, - повідомляє їх пр... Читати повністю

Ще одного українця не пустили в Білорусь

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 квітня 2011р. 12:58

Ще один український правозахисник дізнався про те, що став персоною non-grata в Республіці Білорусь. Член Громадської ради при Міністерстві внутрішніх справ Михайло Каменєв при перетині українсько-... Читати повністю

Опозиція Януковичу: забороніть червоні прапори

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 квітня 2011р. 12:34

Опозиція просить президента Віктора Януковича заветувати закон, прийнятий вчора Верховною Радою, який зобов’язує 9 травня вивішувати червоні радянські прапори поряд з державними.

Читати повністю

Чоловік перебігав дорогу з 8 смуг - насмерть

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 квітня 2011р. 12:16

На площі Великої Вітчизняної Війни загинув чоловік, який намагався перебігти вісім смуг дороги. «Фольксваген» збив його - той загинув на місці, - передає Магнолія-ТВ.

"Пост... Читати повністю

Лікарі радять не більше 200 гр м’яса після посту

Маша Землянська, Свiдомо, 22 квітня 2011р. 11:54

На Великдень тим, хто дотримувався посту лікарі не радять одразу наїдатися – не більше 200-от грамів м'яса, бажано не жирного, та одного яйця. Такі поради дієтологів з’явилися на сайті... Читати повністю

Оберіть логотип Криму

Христина Заник, (вiд читачiв), 22 квітня 2011р. 11:43

Автономна Республіка Крим обирає логотип для півострова, - повідомляє їхня прес-служба.

15 квітня закінчився I етап конкурсу з відбору кращих пропозицій на ребрендинг логотипу Автономної Ре... Читати повністю

Англійці хочуть виявляти туберкульоз через кров

Маша Землянська, Свiдомо, 22 квітня 2011р. 10:25

Флюорографія та експрес-методи діагностики туберкульозу не можуть виявити цю хворобу на ранній стадії. Через це поширюється мультирезистентна форма хвороби, тобто коли ліки на неї вже не діють - чи... Читати повністю

Кияни передусім:через допит Пилипишин в реанімації