Тимошенко прийшла до Луценка на суд

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 квітня 2011р. 15:11

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко прийшла підтримати арештованого Юрія Луценка на судове засідання.

Депутат впевнена, що утримання екс-міністра внутрішніх справ незако... Читати повністю

Мешканці Пирогова вийшли проти забудовника

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 квітня 2011р. 14:35

Мешканці будинку по вулиці Пирогова,2 вийшли на захист своєї прибудинкової території від забудови.

Про це «Свідомо» повідомив активіст ініціативи «Збережи старий Київ&raqu... Читати повністю

Рада відмовилася звітуватися перед народом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 квітня 2011р. 14:27

Верховна Рада відмовилася приймати документ, за яким політичні партії, що пройшли до парламенту, мали б що... Читати повністю

Рада спростила започаткування бізнесу

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 квітня 2011р. 14:17

Верховна Рада ухвалила закон, який спрощує започаткування власної справи. Зокрема, строк процедури реєстра... Читати повністю

У Великодню ніч метро працюватиме довше

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 квітня 2011р. 14:06

У Великодню ніч з 23 на 24 квітня столичне метро працюватиме на годину довше – приблизно до 1-ї ночі.

А вранці 24 квітня воно раніше на годину відкриється. Тобто, приблизно о 5-й вже... Читати повністю

З 2012 іноземну почнуть вивчати з 1 класу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 21 квітня 2011р. 14:03

 З 1 вересня 2012 року школярі почнуть вивчати іноземну мову з 1 класу.

Така норма прописана у новому Державному стандарті початкової загальної освіти, розробленому Міносвіти. У четвер... Читати повністю

В Лівії загинув український лікар

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 квітня 2011р. 11:34

В результаті мінометного обстрілу міста Місурата в Лівії загинуло 10 цивільних, в тому числі, - українець, - перед... Читати повністю

Активісти просять закон про громадські організації

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 квітня 2011р. 10:32

Громадськість закликає парламент ухвалити законопроект "Про громадські організації", який спрощує процед... Читати повністю

ВООЗ прогнозує спалах кору

Маша Землянська, Свiдомо, 21 квітня 2011р. 10:14

Європейське бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Читати повністю

Прокуратура підтвердила вирок Лозінському та іншим

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 квітня 2011р. 9:57

Вироком Дніпровського районного суду міста Києва від 20 квітня засуджено колишнього народного депутата від БЮТ Віктора Лозінського за умисне вбивство з хуліганських мотивів та незаконне поводж... Читати повністю

Сьогодні Чистий четвер - день очищення

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 квітня 2011р. 9:52

Сьогодні християни святкуючь Чистий четвер – останній перед Великоднем. Саме цей день Страсного тижня вважається днем очищення і на нього припадає багато обрядів та дійств.

... Читати повністю

Сьогодні проголосуйте за логотип для Олімпійського

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 квітня 2011р. 9:36

Сьогодні о 14:00 на офіційному сайті «Олімпійського» www.nsc-olymp.com  розпочнеться он-лайн голосування за кращий логотип стадіону, - повід... Читати повністю

На Великдень пожежники чергуватимуть в церквах

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 квітня 2011р. 9:23

Поки прихожани масово запалюватимуть свічки, столичні рятувальники з 23 на 24 квітня чергуватимуть у всіх церковних храмах, - повідомляє їхня прес-служба.

Пожежний нагляд перевірив протипож... Читати повністю

Сьогодні відкриють чорнобильський сквер

Христина Заник, (вiд читачiв), 21 квітня 2011р. 8:27

Сьогодні, 21 квітня, по вулиці Вербицького, 11 відкриватимуть сквер до 25-х роковин Чорнобильської трагедії, - повідомляє прес-служба мерії.

Також міська влада презентує пам’ятни... Читати повністю

ЛІГАБізнесІнформ: Лозінському дали 15 років

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 квітня 2011р. 19:08

Дніпровський районний суд Києва засудив на 15 років колишнього народного депутата з фракції БЮТ Віктора Лозінського, - повідомляє ЛІГАБіз... Читати повністю