Бахтеєва: вакцини можуть з’явитися тільки восени

Маша Землянська, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 16:34

У київських поліклініках та пологових будинках не вистачатиме вакцин до осені. Міністерство охорони здоров'я ще не проведло жодної закупівлі імунопрепаратів, - на МОЗівській колегії заявила голова... Читати повністю

27% з фонду дитсанаторіїв – «пішли не туди»

Маша Землянська, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 16:16

Міністерство охорони здоров’я разом Міноборони та внутрішніх справ неефективно використали 38,3 мільйони гривень – що фактично 27% усіх грошей з фонду, виділених на лікування та профіла... Читати повністю

Луценко дочитав свою кримінальну справу

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 квітня 2011р. 15:50

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повністю завершив ознайомлення з матеріалами 47 томів кримінальної справи, порушеної проти нього, - повідомляє... Читати повністю

Прокуратура:водоканал не взяв гроші за брудну воду

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 квітня 2011р. 15:05

Прокуратура Києва встановила, що ПАТ «АК «Київводоканал» не нараховувало понад двадцяти підприємствам плату за скидання до міської каналізації стічних вод, де була перевищена допу... Читати повністю

Секретарем Київради стала Герега (оновлено)

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 квітня 2011р. 14:26

Депутати Київської міської ради обрали нового секретаря - Галину Герегу. За таке рішення проголосувало 89 із 90 присутніх на сесії. Альтернативних кандидатур не висували.

Герега - депутат в... Читати повністю

Журналісти Kyiv Post відстояли редактора

Єгор Соболєв, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 14:16

Браян Боннер, який був звільнений з посади головного редактора Kyiv Post після публікації гострого інтерв`ю з міністром і проти звільнення... Читати повністю

Дослідження: Українці все менше вірять владі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 14:12

Все менше громадян України вважають, що в країні все й де правильним шляхом і все менше з них довіряють нинішній владі.

Такий висновок соціологічного опитування Центру Разумкова.

Та... Читати повністю

До кінця квітня рух по Столичному шосе обмежено

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 13:50

З 18 по 24 квітня та з 27 квітня по 1 травня у Києві  буде обмежено рух транспорту по Столичному шосе.

Прес-служба ДАІ повідомляє, що рух обмежать через будівельно-монтажні роботи, що... Читати повністю

За рік Янукович втратив дві третини прихильників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 13:44

За соціологічним дослідженням Центру Разумкова, довіра українців впала до всіх ключових політиків. 

Читати повністю

Прокуратура оскаржує дорозслідування смерті Індила

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 20 квітня 2011р. 13:22

Прокуратура Києва не погоджується з рішенням про додаткове розслідування обставин смерті студента Ігоря Індила в Шевченківській міліції в тр... Читати повністю

Постанова суду про дорозслідування справи Індила

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 20 квітня 2011р. 13:16

13 квітня суддя Деснянського суду Маргарита Васильєва відправила справу про загибель студента Ігоря Індила на дорозслідування в прокуратуру.

Постанову судді надав "Свідомо" адвокат батьків... Читати повністю

Стартував розіграш квитків на Євро-2012

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 12:54

У середу, 20 квітня стартує розіграш квитків на Євро-2012.

Всі, хто з 1 по 31 березня зареєструвався на сайті УЄФА і зробив замовлення на квитки на футбольні матчі євро чемпіонату, а це &nd... Читати повністю

Мухарський зняв мульт про Гопуню і Повійку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 12:34

Відомий телеведучий, музикант і шоумен Антін Мухарський створив мультфільм про альтернативних символів України до Євро-2012.

Читати повністю

Рада "за" перевезення чужого урану через Україну

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 12:29

Рада дозволила везти через територію України радіоактивні відходи Словаччини і Росії.

Цю ініціативу уряду підтримали 260 депутатів з Партії регіонів, Компартії і «Реформ заради майбут... Читати повністю

У Ліберії загинув український миротворець

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 12:12

У вівторок, 19 квітня у Ліберії внаслідок нещасного випадку загинув український миротворець майор В’ячеслав Сулін.

За повідомленням Міноборони, він був бортовим перекладачем вертолітн... Читати повністю