Міліція: вибухівка в Інституті - липова

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 15:09

Підозрілий предмет, схожий на бомбу, який вранці знайшли в Інституті судово-медичних експертиз на вулиці Дорогожицькій, 9 вибухотехніки евак... Читати повністю

Рада узаконила волонтерство

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 14:50

Верховна Рада прийняла закон про волонтерський рух. Раніше не було такого закону, який би визначав правові та... Читати повністю

Графік податкової змінили - чекають звітів

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 14:47

Для того, аби зменшити черги під час прийому звітів за березень 2011 року та за I квартал 2011 року подовжено графік роботи районних податкових інспекцій по Києву. 

Так, районні податк... Читати повністю

Рада хоче попереджати про наслідки самолікування

Маша Землянська, Свiдомо, 19 квітня 2011р. 14:37

Верховна Рада хоче зобов’язати фармвиробників, рекламуючи ліки чи іншу медичну продукцію, завжди попереджати про наслідки самолікування, які п... Читати повністю

Що змінюється від відставки Олеся Довгого

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 14:01

Депутати Київської міської ради відправили у відставку секретаря Олеся Довгого за його заявою за власним бажанням. За це рішення проголосувало 112 із 113 присутніх депутатів.

У своїй промов... Читати повністю

Жінка отримала сильні опіки через паління в ліжку

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 12:27

Вчора ввечері, 18 квітня, о 9:30 жителі 10-поверхового будинку на Драгоманова, 42 почули запах диму на сходах і викликали швидку та рятувальників. В квартирі була хвора жінка, яка вже отримала силь... Читати повністю

"Замінування" інституту на Дорогожицькій

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 12:11

Вранці близько 9:00 до міліції зателефонували і повідомили, що у холі Інституту судово-медичних експертиз на вулиці Дорогожицькій, 9 виявлено підозрілий предмет, - повідомляє їхня прес-служба.

... Читати повністю

На травневі свята поїде 32 додаткових потяги

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 12:02

На травневі свята Укрзалізниця вже призначила 32 додаткових поїзди. Станом на 19 квітня 2011 року Південно-Західна залізниця призначила 9 поїздів; Придніпровська — 7;  Південна &mda... Читати повністю

Довгого хочуть замінити регіоналом

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 10:40

За кілька хвилин почнеться сесія Київради, на якій мають розглядати всього два питання: про відставку секретаря Київради Олеся Довгого і при... Читати повністю

Журналістів Kyiv Post не пускають до редакції

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 квітня 2011р. 10:25

Журналістів Kyiv Post, які страйкують через звільнення головного редактора, не пускають до редакції. Про це "Свідомо" повідомив один з журна... Читати повністю

Активісти кличуть в обід давати на хабар для мерії

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 10:17

За тиждень активісти проти будівництва офісного центру над метро Театральна зібрали хабар для мерії в розмірі 244 гривні 30 копійок. Вони закликають сьогодні в обід з 13:00 прийти до входу мерії і... Читати повністю

На Троєщині - сімейний лікар

Маша Землянська, Свiдомо, 19 квітня 2011р. 10:16

Тепер сімейний лікар прийматиме і на Троєщині – на райдужному відкрили амбулаторію на десять тисяч дорослих і 1 680 дітей, - повідомляє управління з охорони здоров’я.

&laqu... Читати повністю

Ввечері:Старі Guano Apes з новим баченням музики

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 квітня 2011р. 9:57

«Guano Apes дуже класний гурт. У них завжди чудовий звук і мелодійні тексти, я знаю, вони ретельно слідкують за цим».

Так про своїх колег по німецькому цеху рок-музики говорять... Читати повністю

ZN.UA: заява Довгого про відставку

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 9:28

Олесь Довгий, секретар Київради, написав заяву про звільнення зі своєї посади, - копію документа опублікувало видання ZN.UA. 

Читати повністю

На Жилянській - пам'ятник мотоциклу

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 18:11

На вулиці Жилянській, 87/30 біля одного з байкерських клубів відкрили пам'ятник мотоциклу.

Конструкція «Байкер-невидимка» з'явилася в честь дня народження клубу. Пам'ятник зробл... Читати повністю