На відео в суді побачили: майданівець не винен

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 17:00

В судовому засіданні по справі Сергія Костакова, якого звинувачують в пошкодженні авто під час протестів восени 2010, дивились відео з тих подій.

Про це "Свідомо" повідомила дружина звинува... Читати повністю

Зятя мера Києва Супруненка на Інтерполі немає

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 16:37

На сайті "Інтерполу" принаймні поки що Читати повністю

У центрі водій зніс зупинку:загинула студентка

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 16:06

Біля бізнес-центру "Парус" на вулиці Мечникова автомобіль "Дачіа" на великій швидкості в’їхав на зупинку з людьми. Там стояли дві дівчини-студентки, одна з якиї загинула, друга з серйозною че... Читати повністю

Новий головред KyivPost готовий слухатися власника

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 квітня 2011р. 16:00

Джім Девіс, якого призначено новим головним редактором KyivPost, заявив журналістам, що зняв би матеріал, якби його про це попросив власник видання. Про це "Свідомо" повідомила одна з учасниць зуст... Читати повністю

Кіоски по Сосюри масово "мінують"

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 15:29

Вдень близько 13:00 надійшло повідомлення про замінування ряду комерційних кіосків по вулиці Сосюри до Ленінградської площі, - повідомляє прес-служба міліції.

«Встановлено, що це пові... Читати повністю

Гармонізувати стосунки тепер можна он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 квітня 2011р. 15:12

Навчитися поважати свою другу половинку, жити з нею в любові і гармонії тепер можна за допомогою інтернет-кур... Читати повністю

Міліція: вибухівка в Інституті - липова

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 15:09

Підозрілий предмет, схожий на бомбу, який вранці знайшли в Інституті судово-медичних експертиз на вулиці Дорогожицькій, 9 вибухотехніки евак... Читати повністю

Рада узаконила волонтерство

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 14:50

Верховна Рада прийняла закон про волонтерський рух. Раніше не було такого закону, який би визначав правові та... Читати повністю

Графік податкової змінили - чекають звітів

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 14:47

Для того, аби зменшити черги під час прийому звітів за березень 2011 року та за I квартал 2011 року подовжено графік роботи районних податкових інспекцій по Києву. 

Так, районні податк... Читати повністю

Рада хоче попереджати про наслідки самолікування

Маша Землянська, Свiдомо, 19 квітня 2011р. 14:37

Верховна Рада хоче зобов’язати фармвиробників, рекламуючи ліки чи іншу медичну продукцію, завжди попереджати про наслідки самолікування, які п... Читати повністю

Що змінюється від відставки Олеся Довгого

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 14:01

Депутати Київської міської ради відправили у відставку секретаря Олеся Довгого за його заявою за власним бажанням. За це рішення проголосувало 112 із 113 присутніх депутатів.

У своїй промов... Читати повністю

Жінка отримала сильні опіки через паління в ліжку

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 12:27

Вчора ввечері, 18 квітня, о 9:30 жителі 10-поверхового будинку на Драгоманова, 42 почули запах диму на сходах і викликали швидку та рятувальників. В квартирі була хвора жінка, яка вже отримала силь... Читати повністю

"Замінування" інституту на Дорогожицькій

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 12:11

Вранці близько 9:00 до міліції зателефонували і повідомили, що у холі Інституту судово-медичних експертиз на вулиці Дорогожицькій, 9 виявлено підозрілий предмет, - повідомляє їхня прес-служба.

... Читати повністю

На травневі свята поїде 32 додаткових потяги

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 12:02

На травневі свята Укрзалізниця вже призначила 32 додаткових поїзди. Станом на 19 квітня 2011 року Південно-Західна залізниця призначила 9 поїздів; Придніпровська — 7;  Південна &mda... Читати повністю

Довгого хочуть замінити регіоналом