На Троєщині - сімейний лікар

Маша Землянська, Свiдомо, 19 квітня 2011р. 10:16

Тепер сімейний лікар прийматиме і на Троєщині – на райдужному відкрили амбулаторію на десять тисяч дорослих і 1 680 дітей, - повідомляє управління з охорони здоров’я.

&laqu... Читати повністю

Ввечері:Старі Guano Apes з новим баченням музики

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 квітня 2011р. 9:57

«Guano Apes дуже класний гурт. У них завжди чудовий звук і мелодійні тексти, я знаю, вони ретельно слідкують за цим».

Так про своїх колег по німецькому цеху рок-музики говорять... Читати повністю

ZN.UA: заява Довгого про відставку

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 9:28

Олесь Довгий, секретар Київради, написав заяву про звільнення зі своєї посади, - копію документа опублікувало видання ZN.UA. 

Читати повністю

На Жилянській - пам'ятник мотоциклу

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 18:11

На вулиці Жилянській, 87/30 біля одного з байкерських клубів відкрили пам'ятник мотоциклу.

Конструкція «Байкер-невидимка» з'явилася в честь дня народження клубу. Пам'ятник зробл... Читати повністю

Уряд вирішив продавати "Київенерго"

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 18:03

Уряд затвердив перелік енергопостачальних підприємств, акції яких продаватимуть.

Серед переліку поряд з іншим... Читати повністю

Відпущені "тризубівці": всіх нас жорстоко катували

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 17:39

Активісти організації "Тризуб", які опинилися на волі, на прес-конференції розповіли про тортури, тиск та умови їх тримання в міліції та СБУ.

Жовтневий районний суд Запоріжжя звільнив їх 13... Читати повністю

До Великодня поїде 30 додаткових поїздів

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 17:24

Станом на 18 квітня Укрзалізниця призначила 30 додаткових поїздів. 

Зокрема, 10 поїздів призначила Південно-Західна залізниця; 6 – Придніпровська; 5— Одеська, 4 — Пів... Читати повністю

Адвокат Комарницького:суд не назвав причину арешту

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 16:58

Апеляційний суд не пояснив причину свого рішення про залишення під арештом до 9 червня голови фракції Блоку Черновецького в Київраді Даниса... Читати повністю

Стадіон Динамо просять позбавити від курців

Маша Землянська, Свiдомо, 18 квітня 2011р. 16:58

Активісти «Київ без тютюнового диму» просять заборонити курити на стадіоні Динамо імені Лобановського. Про лист-прохання до керівництва футбольного клубу Динамо Київ «Свідомо&raqu... Читати повністю

Завтра рух в центрі перекриватимуть тричі

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 15:38

Завтра, 19 квітня, через прибуття до Києва міжнародних офіційних делегацій з 12:00 до 14:00 можливі обмеження в русі на автодорозі Київ – Харків: від міської смуги до Харківської площі і далі... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 квітня 2011р. 15:05

Понеділок – презентація книги Олександра Зінченка «Година папуги»

«Година папуги» О... Читати повністю

У будні розважатимуть Брегович і Guano Apes

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 квітня 2011р. 14:03

Понеділок - фільм "Землетрус"

Понеділок день тяжкий і невдячний. Тому і фільм подивитися сьогодні пропонуєм... Читати повністю

Влада обіцяє школи, садки та поліклініки...

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 13:49

До Дня міста влада обіцяє відкрити дитячий садок на 170 місць по вулиці Академіка Вільямса, 11 на Голосіївці, поновити роботу дитячої поліклініки №1 на вулиці Лайоша Гавро, 26 на Оболоні після капі... Читати повністю

Комарницького залишили під арештом

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 13:05

Голову фракції Блоку Черновецького в Київраді Даниса Комарницького залишили і далі під арештом до 9 червня, - повідомив представник його адвоката Андрія Федура.

Таке рішення прийняв Апеляці... Читати повністю

Журналістам "Газеты по киевски" віддають зарплату

Єгор Соболєв, Свiдомо, 18 квітня 2011р. 11:34

Журналістам "Газеты по киевски", яким з початку року не виплачували платню, а друк якою зупинено, із суботи почали виплачувати борги. Про це "Свідомо" повідомив журналіст видання.

За його... Читати повністю