"Замінування" інституту на Дорогожицькій

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 12:11

Вранці близько 9:00 до міліції зателефонували і повідомили, що у холі Інституту судово-медичних експертиз на вулиці Дорогожицькій, 9 виявлено підозрілий предмет, - повідомляє їхня прес-служба.

... Читати повністю

На травневі свята поїде 32 додаткових потяги

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 12:02

На травневі свята Укрзалізниця вже призначила 32 додаткових поїзди. Станом на 19 квітня 2011 року Південно-Західна залізниця призначила 9 поїздів; Придніпровська — 7;  Південна &mda... Читати повністю

Довгого хочуть замінити регіоналом

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 10:40

За кілька хвилин почнеться сесія Київради, на якій мають розглядати всього два питання: про відставку секретаря Київради Олеся Довгого і при... Читати повністю

Журналістів Kyiv Post не пускають до редакції

Єгор Соболєв, Свiдомо, 19 квітня 2011р. 10:25

Журналістів Kyiv Post, які страйкують через звільнення головного редактора, не пускають до редакції. Про це "Свідомо" повідомив один з журна... Читати повністю

Активісти кличуть в обід давати на хабар для мерії

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 10:17

За тиждень активісти проти будівництва офісного центру над метро Театральна зібрали хабар для мерії в розмірі 244 гривні 30 копійок. Вони закликають сьогодні в обід з 13:00 прийти до входу мерії і... Читати повністю

На Троєщині - сімейний лікар

Маша Землянська, Свiдомо, 19 квітня 2011р. 10:16

Тепер сімейний лікар прийматиме і на Троєщині – на райдужному відкрили амбулаторію на десять тисяч дорослих і 1 680 дітей, - повідомляє управління з охорони здоров’я.

&laqu... Читати повністю

Ввечері:Старі Guano Apes з новим баченням музики

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 квітня 2011р. 9:57

«Guano Apes дуже класний гурт. У них завжди чудовий звук і мелодійні тексти, я знаю, вони ретельно слідкують за цим».

Так про своїх колег по німецькому цеху рок-музики говорять... Читати повністю

ZN.UA: заява Довгого про відставку

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 9:28

Олесь Довгий, секретар Київради, написав заяву про звільнення зі своєї посади, - копію документа опублікувало видання ZN.UA. 

Читати повністю

На Жилянській - пам'ятник мотоциклу

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 18:11

На вулиці Жилянській, 87/30 біля одного з байкерських клубів відкрили пам'ятник мотоциклу.

Конструкція «Байкер-невидимка» з'явилася в честь дня народження клубу. Пам'ятник зробл... Читати повністю

Уряд вирішив продавати "Київенерго"

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 18:03

Уряд затвердив перелік енергопостачальних підприємств, акції яких продаватимуть.

Серед переліку поряд з іншим... Читати повністю

Відпущені "тризубівці": всіх нас жорстоко катували

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 17:39

Активісти організації "Тризуб", які опинилися на волі, на прес-конференції розповіли про тортури, тиск та умови їх тримання в міліції та СБУ.

Жовтневий районний суд Запоріжжя звільнив їх 13... Читати повністю

До Великодня поїде 30 додаткових поїздів

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 17:24

Станом на 18 квітня Укрзалізниця призначила 30 додаткових поїздів. 

Зокрема, 10 поїздів призначила Південно-Західна залізниця; 6 – Придніпровська; 5— Одеська, 4 — Пів... Читати повністю

Адвокат Комарницького:суд не назвав причину арешту

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 16:58

Апеляційний суд не пояснив причину свого рішення про залишення під арештом до 9 червня голови фракції Блоку Черновецького в Київраді Даниса... Читати повністю

Стадіон Динамо просять позбавити від курців