Прокуратура: Луценко здоровий аж до крепатури

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 6 травня 2011р. 22:09

Юрія Луценка, який голодує вже 15 днів з 22 квітня, не будуть годувати через трубку, бо його здоров'я в нормі. Такий висновок зробив комісійний огляд екс-міністра в його камері в СІЗО, - повідомляє... Читати повністю

Адвокат Луценка:йому хочуть заливати суміш шлангом

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 6 травня 2011р. 15:27

З сьогоднішнього дня Юрій Луценко відмовився від вживання поживної суміші для голодуючих, яка хоч якось підтримувала його слабке здоров'я в СІЗО.

Про це "Свідомо" заявив його... Читати повністю

Киянин натрапив на авіабомбу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 15:06

У п'ятницю, 6 травня киянин на будмайданчику в Солом'янському районі знайшов бомбу часів Другої Світової.

Скоро територію оточили міліція, пожежні і сапери і приступили до роботи. Читати повністю

Укрзалізниця:На травневі є вільні квитки у Крим

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 15:03

Укрзалізниця інформує - є купа вільних місць на кримські поїзди на 9-10 травня.

Зокрема, 6 травня 2011 станом на 13.15 року за даними автоматизованої системи продажу квитків у вільному прод... Читати повністю

Янукович доручив розібратися з Луценко

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 15:01

Президент Віктор Янукович наказав Генпрокуратурі розібратися зі справою екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

Причиною такої реакції став лист дружини Луценка і його адвоката до Януко... Читати повністю

Черновецький погодився контролювати дерибан землі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 14:11

Мер Леонід Чернівецький підписав рішення Київради про створення комісії, що слідкуватиме за дотриманням порядку в питаннях ор... Читати повністю

В "Є" розповіли про те, що любив Йоан Павло II

Анатолій Буравін, (вiд читачiв), 6 травня 2011р. 14:03

                В книгарні «Є» відбулася презентація українського видання книги «Вівторки він любив найб... Читати повністю

Мерія підмарафетила фасади будинків до Євро-2012

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 13:57

Мерія звітує - завершено роботи з капітального ремонту фасадів по вулиці Червоноармійській, 12, Костьольній, 3, Малій Житомирській, 3/4.

Також у цьому ж, Шевченківському... Читати повністю

Янукович хоче форум газет в Україні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 12:55

Президент України Віктор Янукович пропонує керівництву Всесвітньої асоціації видавців газет та новин провести Всесвітній газетний конгрес і Всесвітній форум редакторів у 2012 році в Києві.

... Читати повністю

Тимошенко хоче потрапити в кожну квартиру

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 11:54

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявляє, що її політична сила планує поквартирний обхід для об'єднання людей.

За повідомленням прес-служби політика, про це вона заявила сього... Читати повністю

У суботу приходьте саджати чиновників біля озера

Єгор Соболєв, Свiдомо, 6 травня 2011р. 11:27

В суботу, 7 травня, об 11:00 активісти громадських організацій «Видибай», «Зелена варта» та «Громадянська служба «Свідомо» саджатимуть дуби навколо Видубец... Читати повністю

Табачник напряму причетний до сайту osvita.com

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 11:17

Міністр освіти Дмитро Табачник, попри його ж заперечення з цього приводу, має пряме відношення до створення і функціонування сайту www.osvit... Читати повністю

9 травня "Майдан Незалежності" закриють

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 11:04

В День Перемоги метро "Майдан Незалежності" не працюватиме.

За повідомленням прес-служби столичного метрополітену, станція метро буде працювати тільки як пересадочний вузол з лінії на лінію... Читати повністю

Оболонь-кращий район 2010 року

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 11:01

Мерія визнала Оболонський район найкраще облаштованим і найкращим за громадським порядком.

Район вже вдруге поспіль визнають кращим. Всім тим, хто облаштовував благоустрій району - місцевим... Читати повністю

Обіцяна виставка квітів поки відміняється - дощ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 травня 2011р. 10:09

Обіцяне мерією відкриття фестивалю квітів на Співочому полі переноситься.

За повідомленням прес-служби мерії, сталося це через погану погоду.

Коли відбудеться відкриття поки невідом... Читати повністю