Ввечері:Старі Guano Apes з новим баченням музики

Максим Опанасенко, Свiдомо, 19 квітня 2011р. 9:57

«Guano Apes дуже класний гурт. У них завжди чудовий звук і мелодійні тексти, я знаю, вони ретельно слідкують за цим».

Так про своїх колег по німецькому цеху рок-музики говорять... Читати повністю

ZN.UA: заява Довгого про відставку

Христина Заник, (вiд читачiв), 19 квітня 2011р. 9:28

Олесь Довгий, секретар Київради, написав заяву про звільнення зі своєї посади, - копію документа опублікувало видання ZN.UA. 

Читати повністю

На Жилянській - пам'ятник мотоциклу

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 18:11

На вулиці Жилянській, 87/30 біля одного з байкерських клубів відкрили пам'ятник мотоциклу.

Конструкція «Байкер-невидимка» з'явилася в честь дня народження клубу. Пам'ятник зробл... Читати повністю

Уряд вирішив продавати "Київенерго"

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 18:03

Уряд затвердив перелік енергопостачальних підприємств, акції яких продаватимуть.

Серед переліку поряд з іншим... Читати повністю

Відпущені "тризубівці": всіх нас жорстоко катували

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 17:39

Активісти організації "Тризуб", які опинилися на волі, на прес-конференції розповіли про тортури, тиск та умови їх тримання в міліції та СБУ.

Жовтневий районний суд Запоріжжя звільнив їх 13... Читати повністю

До Великодня поїде 30 додаткових поїздів

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 17:24

Станом на 18 квітня Укрзалізниця призначила 30 додаткових поїздів. 

Зокрема, 10 поїздів призначила Південно-Західна залізниця; 6 – Придніпровська; 5— Одеська, 4 — Пів... Читати повністю

Адвокат Комарницького:суд не назвав причину арешту

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 16:58

Апеляційний суд не пояснив причину свого рішення про залишення під арештом до 9 червня голови фракції Блоку Черновецького в Київраді Даниса... Читати повністю

Стадіон Динамо просять позбавити від курців

Маша Землянська, Свiдомо, 18 квітня 2011р. 16:58

Активісти «Київ без тютюнового диму» просять заборонити курити на стадіоні Динамо імені Лобановського. Про лист-прохання до керівництва футбольного клубу Динамо Київ «Свідомо&raqu... Читати повністю

Завтра рух в центрі перекриватимуть тричі

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 15:38

Завтра, 19 квітня, через прибуття до Києва міжнародних офіційних делегацій з 12:00 до 14:00 можливі обмеження в русі на автодорозі Київ – Харків: від міської смуги до Харківської площі і далі... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 квітня 2011р. 15:05

Понеділок – презентація книги Олександра Зінченка «Година папуги»

«Година папуги» О... Читати повністю

У будні розважатимуть Брегович і Guano Apes

Максим Опанасенко, Свiдомо, 18 квітня 2011р. 14:03

Понеділок - фільм "Землетрус"

Понеділок день тяжкий і невдячний. Тому і фільм подивитися сьогодні пропонуєм... Читати повністю

Влада обіцяє школи, садки та поліклініки...

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 13:49

До Дня міста влада обіцяє відкрити дитячий садок на 170 місць по вулиці Академіка Вільямса, 11 на Голосіївці, поновити роботу дитячої поліклініки №1 на вулиці Лайоша Гавро, 26 на Оболоні після капі... Читати повністю

Комарницького залишили під арештом

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 13:05

Голову фракції Блоку Черновецького в Київраді Даниса Комарницького залишили і далі під арештом до 9 червня, - повідомив представник його адвоката Андрія Федура.

Таке рішення прийняв Апеляці... Читати повністю

Журналістам "Газеты по киевски" віддають зарплату

Єгор Соболєв, Свiдомо, 18 квітня 2011р. 11:34

Журналістам "Газеты по киевски", яким з початку року не виплачували платню, а друк якою зупинено, із суботи почали виплачувати борги. Про це "Свідомо" повідомив журналіст видання.

За його... Читати повністю

Влада обіцяє алею "Героїв Чорнобиля"

Христина Заник, (вiд читачiв), 18 квітня 2011р. 11:21

До 25-тих роковин аварії на Чорнобильській АЕС у Києві відкриють декілька пам’ятних знаків та алею «Героїв Чорнобиля», - повідомляє прес-служба мерії.

Міська влада обіцяє... Читати повністю