Оболонські чиновники позбавили житла пільговиків

Маша Землянська, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 16:12

Працівники Оболонської райадміністрації замість того, щоб віддати землю під будівництво пільгового житла для людей, що роками стоять на черзі, віддала її інвестору, - повідомляє прес-служба Служби... Читати повністю

Коли податкова прийматиме «звітників»

Маша Землянська, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 15:40

Податкові інспекції Києва працюватимуть довше, - повідомляє податкова адміністрації.

А відтак вони працюватимуть за новим графіком:

– 16 квітня з 9.00 до 18.00;

&ndash... Читати повністю

У вихідні розважатимуть російський рок і маньяки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 15:35

Субота - Кипелов

Я свободен

Словно птица в небесах

Я свободен

Я забыл что значит... Читати повністю

У метро побільшало охоронців

Маша Землянська, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 15:24

У зв'язку з почастішанням випадками неправдивих повідомлень про замінування у київському метро посилили охорону, - повідомляє прес-офіцер метрополітену Наталя Керн... Читати повністю

Головреда Kyivpost звільнено за інтерв`ю міністра

Маша Землянська, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 14:59

Власник газети та сайту Kyivpost Мухаммад Захур звільнив головного редактора газети Браяна Боннера через публікацію інтерв`ю з міністром сільського господарства Миколою Присяжнюком, - повідомили &l... Читати повністю

Проти екс-голови «Нафтогазу» - кримінальна справа

Маша Землянська, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 13:42

Проти колишнього очільника «Нафтогазу» Олега Дубини порушено кримінальну справу за перевищення влади і службових обов’язків, - повідомляє Інтерфакс.

«Порушено кримін... Читати повністю

Місту повернули 300 гектар на Жуковому острові

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 квітня 2011р. 13:32

Генеральна прокуратура через господарський суд Києва відібрала у кооператива "Залізничник" державні акти власності на 98 гектар землі на Жуковому острові. Разом з цією землею всього за останній час... Читати повністю

Запитайте у МОН про вступ і хабарі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 12:35

У п’ятницю, 15 квітня з 14-ї до 16-ї буде проводитись пряма телефонна лінія з заступником міністра освіти Борисом Жебровським.

Дзвонити і запитувати про освіту може будь-хто за телефо... Читати повністю

Мерія обіцяє поремонтувати ряд вулиць

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 11:42

Мерія обіцяє до кінця травня відремонтувати дороги в усіх районах Києва.

Зокрема, ремонтувати будуть на вулицях Байкова, Ягідна, Китаївська, Гришка, Горького (с. Бортничі), Світла, Лен... Читати повністю

З понеділка кияни житимуть без тепла

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 11:23

Вже з понеділка, 18 квітня, завершиться опалювальний сезон в столиці.

За повідомленням прес-служби мерії, загалом за весь період опалювального сезону зафіксовано 2 тисячі 398 аварій, з яких... Читати повністю

У суботу на Дарниці – безкоштовні лікарі

Маша Землянська, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 11:18

У суботу, 16 квітня у двох поліклініках на Дарниці провідні лікарі столиці безкоштовно перевірятимуть киян. Тут можна буде прийти на прийом до кардіогола, окуліста, терапевта, педіатра, гінеколога... Читати повністю

У четвер на Шулявці теж шукали бомбу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 10:52

У четвер, 14 квітня у Торговому центрі "Точка", що знаходиться прямо біля метро Шулявська, міліція шукала бомбу.

За повідомленням начальника прес-служби Головного управління Міністерст... Читати повністю

На метро "Університет" була імітація бомби

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 квітня 2011р. 9:58

Пакунок, через який евакуювали пасажирів з метро "Університет" вчора, 14 квітня о 17-40, виявився імітацією бомби.

Про це повідомив прес-секретар київської міліції Володимир Поліщук.

<... Читати повністю

У вихідні приходьте на хокей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 9:38

У вихідні у столичному і вже реконструйованому Палаці Спорту розпочнеться Чемпіонат світу з хокею 1 дивізіону (серед команд, які не сяють своїми досягненнями).

Чемпіонат відбуватиметься з 1... Читати повністю

Де в суботу прибиратимуть парки і сквери

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 9:04

У суботу, 16 квітня, відбудеться Всеукраїнська акція прибирання в межах акції «Зроби Україну чистою!».Читати повністю