В Японії біля Токіо знову землетрус

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 квітня 2011р. 13:11

В Японії вночі стався чильний землетрус магнітудою 5,8 балів - повідомляє російська служ... Читати повністю

В понеділок +19 тепла і весь тиждень тепло і ясно

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 квітня 2011р. 13:02

В найближчий тиждень у Києві буде тепло та ясно - повідомляє Український гідрометцентр.

В суботу, 16 квітня утримається ясна та тепла... Читати повністю

Президент у Єнакієвому-зустріч гарбузом заборонили

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 квітня 2011р. 11:56

Міськрада Єнакієвого Донецької області заборонила «Батьківщині» проводити акцію "Досить свататися" на шляху кортежу Президента Віктора Януковича

Про це повідомляє прес-служба па... Читати повністю

10 років тюрми за 300 долларів для перевіряючого

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 квітня 2011р. 11:37

Проти чиновника Держгірпромнагляду Києва порушено кримінальну справу за 300 долларів хабаря.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Справу порушила Держслужба... Читати повністю

Від Кухаренка вимагають 1,6 мільйони гривень

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 16 квітня 2011р. 11:26

Від колишнього начальника управління охорони культурної спадщини Києва Руслана Кухаренка вимагають через суд відшкодування 1,6 мільйонів гривень збитків.

Про це повідомила прес-служба проку... Читати повністю

Стройка, парк, народный депутат.... и церковь

Олег Кіселевський, (вiд читачiв), 16 квітня 2011р. 10:38

Сегодня утром посреди зелёного газона  Мариининского парка напротив гостиницы Киев рабочие выгрузили более 20 секций забора с грузовой машины. Никаких документов у рабочих нет, в т.ч. и на вре... Читати повністю

Новий Палац спорту залишився зі старими туалетами

Маша Землянська, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 20:34

Після півторарічної реконструкції, на яку витратили більше 96 мільйонів гривень, у будівлі київського Палацу спорту повністю переробили коридори, спортивні роздягальні, яких тепер шість, посеред з... Читати повністю

Справу «лікаря-мороза» передали до суду

Маша Землянська, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 16:30

Прокуратура Київської області визнала винним завідуючого терапевтичним відділенням першої лікарні Арсена Восканяна, який 11 лютого вивіз з лікарні та залишив помирати... Читати повністю

Оболонські чиновники позбавили житла пільговиків

Маша Землянська, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 16:12

Працівники Оболонської райадміністрації замість того, щоб віддати землю під будівництво пільгового житла для людей, що роками стоять на черзі, віддала її інвестору, - повідомляє прес-служба Служби... Читати повністю

Коли податкова прийматиме «звітників»

Маша Землянська, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 15:40

Податкові інспекції Києва працюватимуть довше, - повідомляє податкова адміністрації.

А відтак вони працюватимуть за новим графіком:

– 16 квітня з 9.00 до 18.00;

&ndash... Читати повністю

У вихідні розважатимуть російський рок і маньяки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 15:35

Субота - Кипелов

Я свободен

Словно птица в небесах

Я свободен

Я забыл что значит... Читати повністю

У метро побільшало охоронців

Маша Землянська, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 15:24

У зв'язку з почастішанням випадками неправдивих повідомлень про замінування у київському метро посилили охорону, - повідомляє прес-офіцер метрополітену Наталя Керн... Читати повністю

Головреда Kyivpost звільнено за інтерв`ю міністра

Маша Землянська, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 14:59

Власник газети та сайту Kyivpost Мухаммад Захур звільнив головного редактора газети Браяна Боннера через публікацію інтерв`ю з міністром сільського господарства Миколою Присяжнюком, - повідомили &l... Читати повністю

Проти екс-голови «Нафтогазу» - кримінальна справа

Маша Землянська, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 13:42

Проти колишнього очільника «Нафтогазу» Олега Дубини порушено кримінальну справу за перевищення влади і службових обов’язків, - повідомляє Інтерфакс.

«Порушено кримін... Читати повністю