Правозахисника звільнили в Білорусі - він в Києві

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 травня 2011р. 11:04

Правозахисника Володимира Чемериса звільнили в Білорусі, - повідомляє прес-служба міністерства закордонних справ.

Чемериса Читати повністю

Галерею «Грифон» виселили з приміщення

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 травня 2011р. 10:44

Галерею «Грифон» на вулиці Костьольній, 6 виселили з приміщення. Про це «Свідомо» повідомив директор галереї Микола Овчінніков.

Він називає це силовим рейдерським за... Читати повністю

Як святкуватимуть 9 травня

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 травня 2011р. 10:15

Сьогодні, 5 та 9 травня у Києві відбудуться такі події:

5 травня:

Урочисті збори, масове  театралізоване дійство та святковий концерт  ветеранів війни та праці і громадськ... Читати повністю

Події до 9 травня у районах міста

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 травня 2011р. 10:10

5 та 9 травня, окрім загальноміських заходів з нагоди святкування річниці дня Перемоги, по всьому місту відбудуться урочисті заходи районного рівня, - повідомляє прес-служба мерії.

Програма... Читати повністю

Міліція: квартири обкрадають з 9 до 15 дня

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 травня 2011р. 9:48

Переважна  більшість крадіжок відбувається саме в денний час: з 9-ї  до 15-ї години, - Читати повністю

За пиво у кіосках - ще й Костенко та Стретович

Маша Землянська, Свiдомо, 5 травня 2011р. 9:42

Протест київської прокуратури, який фактично зупинив рішення Київради про заборону прод... Читати повністю

BBC: США називають законним вбивство бен Ладена

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 травня 2011р. 9:14

Американський генереальний прокурор Ерік Голдер назвав вбивство афганського терориста Осаму Бен Ладена національною самообороною, оскільки в... Читати повністю

Українського правозахисника затримали в Білорусі

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 травня 2011р. 8:41

Громадського діяча, члена Української Гельсинської спілки з прав людини Володимира Чемериса затримали у Білорусі. Про це він повідомив... Читати повністю

Адвокати просять звільнити Луценка

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 травня 2011р. 8:29

Захисники екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка Ігор Фомін, Володимир Орлов та Ірина Луценко звернулись до генпрокуратури з клопотанням, де заявляють про відмову від свого права на ознайомленн... Читати повністю

Янукович з горілкою: "Показую!" (відео)

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 19:07

Президент Віктор Янукович продемонстрував, як він п'є горілку на зустрічі з ветеранами на Київщині. Відео розмістив в мережі Youtube канал СТБ. 

Піднімаючи бокал за ветенанів, Янукович... Читати повністю

Адвокат Луценка: його примусово годують сумішами

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 18:40

Екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка примусово годують спецзасобами. Це можна розцінювати як катування, - повідомляє його адвокат Ігор Фомін.

"Якщо людина має бажання їсти, чи буде во... Читати повністю

На сигаретах просять писати про миш’як та бензол

Анатолій Буравін, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 17:28

Робоча група Всесвітньої організації охорони здоров’я з дослідження тютюну (Tobacco Laboratory Network) просять українських виробників сигарет разом з вмістом нікотину та смол, на пачках писа... Читати повністю

Як МОН придумало чергову схему заробітку на вишах

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 травня 2011р. 17:23

«Щоб твій університет з’явився на цьому сайті, треба віддати кілька тисяч гривень на рік. Якщо взяти загальну кількість університетів, то можна тільки уявити, які гроші за цим стоять&ra... Читати повністю

Прокуратура підтвердила справу проти зоодиректора

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 15:58

Прокуратурою міста Києва порушено кримінальну справу відносно колишнього директора Київського зоопарку за фактом зловживання службовим становищем та розтрати коштів на суму 375 тисяч гривень, - Читати повністю

Генпрокуратура: Тимошенко пишуть на відео

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 травня 2011р. 15:34

Після того як екс-прем'єрка Юлія Тимошенко постійно перекручує те, що відбувалося на слідстві, усі дії з нею фіксуються на відео, - повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Слідчий в особливо... Читати повністю