Аварія: Лексус проломив щелепи мотоциклісту

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 квітня 2011р. 18:21

На вулиці Братиславській зіткнулися автомобіль «Лексус» та мотоцикл «Хонда», - Читати повністю

З 2012 інформатику учні вивчатимуть з 2-го класу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 17:41

З 1 вересня 2012 року учні почнуть вивчати інформатику з 2-го класу.

Таке рішення Міністерства освіти озвучив директор Департаменту загальної середньої освіти Олег Єресько.

Чиновник... Читати повністю

Мерія дала 60 квартир чорнобильцям

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 квітня 2011р. 17:09

Голова міської адміністрації Олександр Попов вручив 60 повідомлень на отримання нового житла киянам, які постраждали від аварії на ЧАЕС, - повідомляє прес-служба мерії.

Також Попов пообіцяв... Читати повністю

Бахтеєва: вакцини можуть з’явитися тільки восени

Маша Землянська, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 16:34

У київських поліклініках та пологових будинках не вистачатиме вакцин до осені. Міністерство охорони здоров'я ще не проведло жодної закупівлі імунопрепаратів, - на МОЗівській колегії заявила голова... Читати повністю

27% з фонду дитсанаторіїв – «пішли не туди»

Маша Землянська, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 16:16

Міністерство охорони здоров’я разом Міноборони та внутрішніх справ неефективно використали 38,3 мільйони гривень – що фактично 27% усіх грошей з фонду, виділених на лікування та профіла... Читати повністю

Луценко дочитав свою кримінальну справу

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 квітня 2011р. 15:50

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко повністю завершив ознайомлення з матеріалами 47 томів кримінальної справи, порушеної проти нього, - повідомляє... Читати повністю

Прокуратура:водоканал не взяв гроші за брудну воду

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 квітня 2011р. 15:05

Прокуратура Києва встановила, що ПАТ «АК «Київводоканал» не нараховувало понад двадцяти підприємствам плату за скидання до міської каналізації стічних вод, де була перевищена допу... Читати повністю

Секретарем Київради стала Герега (оновлено)

Христина Заник, (вiд читачiв), 20 квітня 2011р. 14:26

Депутати Київської міської ради обрали нового секретаря - Галину Герегу. За таке рішення проголосувало 89 із 90 присутніх на сесії. Альтернативних кандидатур не висували.

Герега - депутат в... Читати повністю

Журналісти Kyiv Post відстояли редактора

Єгор Соболєв, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 14:16

Браян Боннер, який був звільнений з посади головного редактора Kyiv Post після публікації гострого інтерв`ю з міністром і проти звільнення... Читати повністю

Дослідження: Українці все менше вірять владі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 14:12

Все менше громадян України вважають, що в країні все й де правильним шляхом і все менше з них довіряють нинішній владі.

Такий висновок соціологічного опитування Центру Разумкова.

Та... Читати повністю

До кінця квітня рух по Столичному шосе обмежено

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 13:50

З 18 по 24 квітня та з 27 квітня по 1 травня у Києві  буде обмежено рух транспорту по Столичному шосе.

Прес-служба ДАІ повідомляє, що рух обмежать через будівельно-монтажні роботи, що... Читати повністю

За рік Янукович втратив дві третини прихильників

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 13:44

За соціологічним дослідженням Центру Разумкова, довіра українців впала до всіх ключових політиків. 

Читати повністю

Прокуратура оскаржує дорозслідування смерті Індила

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 20 квітня 2011р. 13:22

Прокуратура Києва не погоджується з рішенням про додаткове розслідування обставин смерті студента Ігоря Індила в Шевченківській міліції в тр... Читати повністю

Постанова суду про дорозслідування справи Індила

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 20 квітня 2011р. 13:16

13 квітня суддя Деснянського суду Маргарита Васильєва відправила справу про загибель студента Ігоря Індила на дорозслідування в прокуратуру.

Постанову судді надав "Свідомо" адвокат батьків... Читати повністю

Стартував розіграш квитків на Євро-2012

Максим Опанасенко, Свiдомо, 20 квітня 2011р. 12:54

У середу, 20 квітня стартує розіграш квитків на Євро-2012.