Киянам пропонують розмалювати будинки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 11:51

Оргкомітет проекту «Muralissimo», заснованого галереєю "Лавра", пропонує до 12 травня подавати пропозиції на кращі графіті на стінах будинків столиці.

Якщо Ви вправно володієте... Читати повністю

Укртелеком пропонує акційний інтернет для ноутів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 11:06

Укртелеком пропонує стати користувачем акційного мобільного інтернету, який останнім часом, через популярність ноутбуків і інтернет-планшетів, став надпопулярним.

Компанія зробила тарифи пр... Читати повністю

Уряд повернув 20% надбавки вчителям

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 10:57

Уряд повернув вчителям шкіл і вихователям дитсадочків 20%-ву надбавку до зарплатні, яку прибрали, підвищивши мінімаль... Читати повністю

Суд припинив дерибан Пирогово

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 10:54

Господарський суд столиці визнав недійсним рішення Київради про передачу 99,7 гектарів землі у Музеї архітектури Пирогово кооперативу «Житлодар».

... Читати повністю

В Organix, Hipp, Nestle і Holle для дітей - миш’як

Маша Землянська, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 10:53

В інгредієнтах дитячого харчування від Organix, Hipp, Nestle і Holle шведські вчені з відділення вивчення металів і здоров’я Королінського інституту знайшли миш`як та ще кілька таких токсични... Читати повністю

Забудова парків і спортмайданів тепер заборонена

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 10:34

Відтепер заборонено передавати земельні ділянки зелених зон і зелених насаджень, а також об’єкти фізкультури і спорту, під забудови на п’ять років.

Читати повністю

"Стоп цензурі" обрав найнецензурніші творіння

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 10:06

Рух «Стоп цензурі» обрав найкращі зразки антицензурної народної творчості - переможців інтернет-конкурсу на те... Читати повністю

МОН:Плата за колишнє навчання у виші-незаконна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 9:51

Міносвіти вважає незаконним вимагання у випускників вишів, що вчилися на бюджеті, грошей за те, що вони не відпрацювали три роки на державн... Читати повністю

Яценюк «наїздив» на 425 грн штрафу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 9:35

Народний депутат Арсеній Яценюк сплатив штраф за порушення правил дорожнього руху.

Доказом його свідомого водійства став бланк про сплату 425 гривень за проїзд на червоне світло. Читати повністю

На Теліги чоловік крав біл-борд - зловили

Маша Землянська, Свiдомо, 12 квітня 2011р. 18:12

На вулиці Олени Теліги 50-річний крадій хотів поцупити біл-борд, - передає Магнолія-ТВ.

Але йому не пощастило: якраз в цей час їхав чоловік, який працює в рекламній компанії, що встановлює... Читати повністю

Кухаренко за 3 роки наїздив на мільйон

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 12 квітня 2011р. 18:10

«Якщо у 2010 році начальника Головного управління охорони культурної спадщини КМДА Руслана Кухаренка обвинувачували у розкраданні бюджетних грошей, - зараз його судитимуть за халатність»... Читати повністю

Міліція посилила свою службу по всій Україні

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 квітня 2011р. 17:24

Міліцію переведено на посилений варіант служби по всій Україні, - передає її прес-служба. Це пов’язано з терактом в Білорусі – вибухом в метро, який стався вчора.

В Україні відб... Читати повністю

Майданівець потрапив до лікарні і не голодує

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 12 квітня 2011р. 16:49

Олександра Місюру забрала швидка і він припинив голодування. Про це «Свідомо» розказав сам активіст. Місюра голодував під стінами Адміністрації Президента з 14 березня, вимагаючи в... Читати повністю

Водії: проїзд може подорожчати від 4.50 до 10 грн

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 12 квітня 2011р. 15:55

Останнім часом в колі водіїв почали ширитись чутки про підняття цін на проїзд у маршрутках. В медіа вже неодноразово про це писали.
 

 «Я був у шоці,... Читати повністю