На Теліги чоловік крав біл-борд - зловили

Маша Землянська, Свiдомо, 12 квітня 2011р. 18:12

На вулиці Олени Теліги 50-річний крадій хотів поцупити біл-борд, - передає Магнолія-ТВ.

Але йому не пощастило: якраз в цей час їхав чоловік, який працює в рекламній компанії, що встановлює... Читати повністю

Кухаренко за 3 роки наїздив на мільйон

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 12 квітня 2011р. 18:10

«Якщо у 2010 році начальника Головного управління охорони культурної спадщини КМДА Руслана Кухаренка обвинувачували у розкраданні бюджетних грошей, - зараз його судитимуть за халатність»... Читати повністю

Міліція посилила свою службу по всій Україні

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 квітня 2011р. 17:24

Міліцію переведено на посилений варіант служби по всій Україні, - передає її прес-служба. Це пов’язано з терактом в Білорусі – вибухом в метро, який стався вчора.

В Україні відб... Читати повністю

Майданівець потрапив до лікарні і не голодує

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 12 квітня 2011р. 16:49

Олександра Місюру забрала швидка і він припинив голодування. Про це «Свідомо» розказав сам активіст. Місюра голодував під стінами Адміністрації Президента з 14 березня, вимагаючи в... Читати повністю

Водії: проїзд може подорожчати від 4.50 до 10 грн

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 12 квітня 2011р. 15:55

Останнім часом в колі водіїв почали ширитись чутки про підняття цін на проїзд у маршрутках. В медіа вже неодноразово про це писали.
 

 «Я був у шоці,... Читати повністю

Влада обіцяє перемити все метро

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 квітня 2011р. 15:52

Адміністрація метро обіцяє очистити та промити поверхню стін підземних переходів станцій загальною площею 955 квадратних метрів, - передає обіцянку прес-служба мерії.

В місті проходить весн... Читати повністю

Кияни стали довше жити

Маша Землянська, Свiдомо, 12 квітня 2011р. 15:47

За останній рік середня тривалість життя киян виросла на півтора роки. Тепер мешканці столиці живуть до 73-ох років, що майже на три з половиною роки більше ніж для пересічного українця.

За... Читати повністю

За два роки хабарництво у ВНЗ зросло на 50%

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 квітня 2011р. 14:30

Дві третини українських студентів (66%) стикалися з корупцією у вищих навчальних закладах, решта 34% студентів стверджують, що не були втягнуті у корупційні відносини.

Про це свідчать дані... Читати повністю

На документацію для Олімпійського витратять 11 млн

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 квітня 2011р. 13:49

На науково-технічний супровід для Національного спортивного комплексу «Олімпійський» влада витратить 11997600 гривень. Дані про такі закупівлі за державні кошти розміщені на офіцій... Читати повністю

Електроенергетики урізали свою відповідальність

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 квітня 2011р. 12:42

З 2012 року енергопостачальні компанії та НЕК „Укренерго” не нестимуть відповідальність за перебої з електрикою, якщо вирішать, що вони сталися з вини споживача, бо схема живлення не ві... Читати повністю

МОН радить школам і вишам встановити відеокамери

Максим Опанасенко, Свiдомо, 12 квітня 2011р. 12:25

Міносвіти радить школам та університетам встановити в своїх приміщеннях та біля них камери спостереження.

Таким чином Міністерство планує боротися... Читати повністю

У Києві хочуть оперувати електрозваркою

Маша Землянська, Свiдомо, 12 квітня 2011р. 11:49

У київській лікарні №1, що на Харківському шосе, хочуть відкрити Центр нових хірургічних технологій, де пацієнтів після операцій не зашиватимуть, а зварюватимуть спеціальною електрозваркою, - повід... Читати повністю

Талону до посвідчення водія вже не треба

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 квітня 2011р. 11:04

Талон до посвідчення водія скасовано, - закон підписав президент Віктор Янукович. 

Ініціатори таких змін - деп... Читати повністю

У 2010-ому контрактників в армії знову поменшало

Єгор Соболєв, Свiдомо, 12 квітня 2011р. 11:01

Минулого року солдатів та сержантів, що служать за контрактом, у Збройних Силах стало менше на 1 451 чоловік. Такі дані "Свідомо" надало Міністерство оборони.

За рік 5 446 військових уклали... Читати повністю

Підозрювані вбивці собак: кажіть нам про трупи

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 квітня 2011р. 10:45

Якщо ви стали свідком отруєння тварини або знайшли її труп, у жодному разі не чіпайте його, - закликає комунальне підприємство «Центр ідентифікації тварин», - передає прес-служба мерії.... Читати повністю