Жертвуйте гроші на хабар КМДА для Театральної

Єгор Соболєв, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 15:19

О четвер, 14 квітня, о 13:00, біля входу до мерії активісти Громадянської служби "Свідомо" та ініціативи "Кияни проти руйнації Києва" розпочнуть акцію протесту з вимогою негайно зупинити незаконне... Читати повністю

Суд не дізнався чому помер студент Індило

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 квітня 2011р. 14:42

Деснянський райсуд закінчив розгляд справи про загибель студента Ігоря Індила в стінах міліції. Суддя Маргарита Васильєва вранці відправила справу на дорозслідування в прокуратуру. Це рішення було... Читати повністю

Ще більше киян отримали знижки за комунпослуги

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 13:09

За інформацією прес-служби мерії у березні загальна сума знижки за вчасну оплату комунпослуг склала 14,9 мільйонів гривень, що на 1,7 мільйони більше, ніж у лютому.

Знижкою скористалися 70%... Читати повністю

Порошенко і Ложкін підтвердили купівлю Корра

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 13:02

Власник 5-го каналу Петро Порошенко і президент UMH Борис Ложкін Читати повністю

Прийдіть на презентацію книг про визвольні війни

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 11:54

Сьогодні, 13 квітня, о 17-й в Музеї Шевченка презентуватимуть історичні книги про визвольну боротьбу українців.

Зокрема, “Чорні запорожці” Петра Дяченка, “Холодний Яр&rdqu... Читати повністю

Киянам пропонують розмалювати будинки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 11:51

Оргкомітет проекту «Muralissimo», заснованого галереєю "Лавра", пропонує до 12 травня подавати пропозиції на кращі графіті на стінах будинків столиці.

Якщо Ви вправно володієте... Читати повністю

Укртелеком пропонує акційний інтернет для ноутів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 11:06

Укртелеком пропонує стати користувачем акційного мобільного інтернету, який останнім часом, через популярність ноутбуків і інтернет-планшетів, став надпопулярним.

Компанія зробила тарифи пр... Читати повністю

Уряд повернув 20% надбавки вчителям

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 10:57

Уряд повернув вчителям шкіл і вихователям дитсадочків 20%-ву надбавку до зарплатні, яку прибрали, підвищивши мінімаль... Читати повністю

Суд припинив дерибан Пирогово

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 10:54

Господарський суд столиці визнав недійсним рішення Київради про передачу 99,7 гектарів землі у Музеї архітектури Пирогово кооперативу «Житлодар».

... Читати повністю

В Organix, Hipp, Nestle і Holle для дітей - миш’як

Маша Землянська, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 10:53

В інгредієнтах дитячого харчування від Organix, Hipp, Nestle і Holle шведські вчені з відділення вивчення металів і здоров’я Королінського інституту знайшли миш`як та ще кілька таких токсични... Читати повністю

Забудова парків і спортмайданів тепер заборонена

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 10:34

Відтепер заборонено передавати земельні ділянки зелених зон і зелених насаджень, а також об’єкти фізкультури і спорту, під забудови на п’ять років.

Читати повністю

"Стоп цензурі" обрав найнецензурніші творіння

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 10:06

Рух «Стоп цензурі» обрав найкращі зразки антицензурної народної творчості - переможців інтернет-конкурсу на те... Читати повністю

МОН:Плата за колишнє навчання у виші-незаконна

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 9:51

Міносвіти вважає незаконним вимагання у випускників вишів, що вчилися на бюджеті, грошей за те, що вони не відпрацювали три роки на державн... Читати повністю

Яценюк «наїздив» на 425 грн штрафу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 9:35

Народний депутат Арсеній Яценюк сплатив штраф за порушення правил дорожнього руху.

Доказом його свідомого водійства став бланк про сплату 425 гривень за проїзд на червоне світло. Читати повністю