Журналіст садив грядку біля Кабміну для Азарова

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 квітня 2011р. 18:22

Журналіст, фотограф, громадський активіст Тарас Довгий самотужки провів акцію біля Кабміну, намагаючись скопати грядку на газоні біля Кабміну, щоб таким чином підтримати ініціативу Миколи Азарова п... Читати повністю

Уряд визнав загрозу майбутньої прикордонної війни

Єгор Соболєв, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 18:21

Уряд затвердив Воєнну доктрину, де визнається можливість воєнного конфлікту у майбутньому. Про це "Свідомо" повідомила прес-служба Міністерства оборони.

"Зроблено висновок, що збройна агрес... Читати повністю

Прокуратура порушила справу по фірмі Буряків з БЮТ

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 квітня 2011р. 16:34

Головне управління військових прокуратур Генпрокуратури 8 квітня порушило кримінальну справу по історії з передачею будівель війського містечка у Конча-Заспі фірмам, що за нашою інформацією мають с... Читати повністю

Мерія: чого б маршруткам дорожчати?

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 квітня 2011р. 16:23

Немає жодних підстав для подорожчання проїзду в маршрутному таксі, - передає прес-служба мерії слова начальника управління транспорту Євгена Водовозова.

"Щодо приватних перевізників, то згі... Читати повністю

Оприлюднені декларації Попова та його чиновників

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 квітня 2011р. 16:07

Редакція газети "Сегодня" отримала податкові декларації голови Київської адміністрації Олександра Попова та його чиновників.

За інфор... Читати повністю

Відомі лікарі захищають поліклініку «водників»

Маша Землянська, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 15:44

З поліклініки Київської центральної басейнової лікарні, яка більш відома як поліклініка «водників», що з 1948 року знаходиться на Подолі, вимагають 170 тисяч гривень на місяць за аренду... Читати повністю

Жертвуйте гроші на хабар КМДА для Театральної

Єгор Соболєв, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 15:19

О четвер, 14 квітня, о 13:00, біля входу до мерії активісти Громадянської служби "Свідомо" та ініціативи "Кияни проти руйнації Києва" розпочнуть акцію протесту з вимогою негайно зупинити незаконне... Читати повністю

Суд не дізнався чому помер студент Індило

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 13 квітня 2011р. 14:42

Деснянський райсуд закінчив розгляд справи про загибель студента Ігоря Індила в стінах міліції. Суддя Маргарита Васильєва вранці відправила справу на дорозслідування в прокуратуру. Це рішення було... Читати повністю

Ще більше киян отримали знижки за комунпослуги

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 13:09

За інформацією прес-служби мерії у березні загальна сума знижки за вчасну оплату комунпослуг склала 14,9 мільйонів гривень, що на 1,7 мільйони більше, ніж у лютому.

Знижкою скористалися 70%... Читати повністю

Порошенко і Ложкін підтвердили купівлю Корра

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 13:02

Власник 5-го каналу Петро Порошенко і президент UMH Борис Ложкін Читати повністю

Прийдіть на презентацію книг про визвольні війни

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 11:54

Сьогодні, 13 квітня, о 17-й в Музеї Шевченка презентуватимуть історичні книги про визвольну боротьбу українців.

Зокрема, “Чорні запорожці” Петра Дяченка, “Холодний Яр&rdqu... Читати повністю

Киянам пропонують розмалювати будинки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 11:51

Оргкомітет проекту «Muralissimo», заснованого галереєю "Лавра", пропонує до 12 травня подавати пропозиції на кращі графіті на стінах будинків столиці.

Якщо Ви вправно володієте... Читати повністю

Укртелеком пропонує акційний інтернет для ноутів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 11:06

Укртелеком пропонує стати користувачем акційного мобільного інтернету, який останнім часом, через популярність ноутбуків і інтернет-планшетів, став надпопулярним.

Компанія зробила тарифи пр... Читати повністю

Уряд повернув 20% надбавки вчителям

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 10:57

Уряд повернув вчителям шкіл і вихователям дитсадочків 20%-ву надбавку до зарплатні, яку прибрали, підвищивши мінімаль... Читати повністю

Суд припинив дерибан Пирогово

Максим Опанасенко, Свiдомо, 13 квітня 2011р. 10:54

Господарський суд столиці визнав недійсним рішення Київради про передачу 99,7 гектарів землі у Музеї архітектури Пирогово кооперативу «Житлодар».

... Читати повністю