Азаров:"Ні" забудові в Жовтневій лікарні

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 16:57

На території Олександрівської лікарні ніяких забудов не буде.

Це пообіцяв прем’єр-міні... Читати повністю

Суд над вбивцею Гонгадзе відклали до 26 травня

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 28 квітня 2011р. 16:37

У попередньому судовому засіданні по справі підозрюваного виконавця вбивства Георгія Гонгадзе Олексія Пукача Печерський суд оголосив перерву до 26 травня.

Про це "Свідомо" повідомила адвока... Читати повністю

"Газета по киевски" втрете відкладає вихід

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 16:31

"Газета по киевски", друк якої планували відновити сьогодні, знову не вийшла, - повідомив "Свідомо" співробітник видання. Він зауважив, що журналісти готували матеріали до номеру.

До цього... Читати повністю

З 11 тисяч членів ліккаси тисяча має посвідчення

Маша Землянська, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 16:05

У лікарняній касі Києва 11 тисяч людей. З них трохи більше тисячі киян отримали посвідчення члена каси, яке власне і дає право на безкоштовне лікування та ліки, - повідомляє столичне управління з о... Читати повністю

Олімпійський отримав лого до Євро-2012

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 16:02

НСК «Олімпійський» отримав свій логотип до Євро-2012. 

Переможцем конкурсу на кращий логотип НСК став Сергій Мельник. Він отримав фінансову винагороду в розмірі 10 000 грив... Читати повністю

Фани Євро 2012 - слідкуйте за е-мейлами

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 15:37

Розсилка повідомлень про отримання квитків на довгоочікуваний Євро-2012 вже почалася і триватиме до кінця тижня.

За інформацією УЄФА, вони вже "ощасливили" частину вболівальників, які зареє... Читати повністю

У п'ятницю після зими прокинуться фонтани

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 15:33

У п’ятницю, 29 квітня, о 9:00 в столиці оживуть всі фонтани - щоправда, поки що тільки пробно.

Київводоканал перевірив всі механізми, прочистив резервуари, чаші і деталі. Ал... Читати повністю

62 кіоски позбавили ліцензії за пиво та сигарети

Маша Землянська, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 15:28

З 1-го по 4-е квітня, поки прокуратура не призупинила рішення Київради щодо заборони продавати пиво та сигарети, за порушення цієї вимоги ліцензії лишили 62 кіоски... Читати повністю

Київрада знову намагається взятися за дитсадки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 15:25

Депутати Київради створили тимчасову слідчу комісію, яка займеться відновленням роботи дошкільних навчальних закладів столиці, що не функціонують.

Робиться це через те, що для Києва залишаю... Читати повністю

Київрада "начаклувала" ще 120млн надбавок вчителям

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 15:09

Київрада знайшла ще 120 мільйонів гривень для виплати надбавок для вчителів і медиків столиці.

У лютому на надбавки, без яких зарплатні бюджетників виходять меншими за мінімальні, Київрада... Читати повністю

Прокуратура "взяла" директора Голосіївського парку

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 14:50

Столична прокуратура порушила кримінальну справу проти директора однієї з найбільших зелених зон столиці Голосіївського природного парку.

Андрія Заліського звинувачують в тому, що він уклав... Читати повністю

БЮТівець пропонує безкоштовну другу вищу освіту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 14:42

Депутат від Блоку Юлії Тимошенко Володимир Яворівський пропонує зробити другу вищу освіту безкоштовною.

Відповідний законопроект нардеп Читати повністю

Apple відхрестилося від шпигунства

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 14:04

Компанія Apple, котру журналісти звинуватили в тому, що їхній знаменитий Iphone записує місцезнаходження свого власника і «зливає» його в Інтернет, відхрещується від шпигунства за корис... Читати повністю

Ще восьмистам МАФам настане гаплик

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 13:45

Найближчим часом зі столиці щезнуть ще 800 МАФів.

Це пообіцяв зробити перший заступник Голови столичної адміністрації Олександр Мазурчак.

За його словами, зараз в місті близько 15&n... Читати повністю

ГПУ пригрозила Тимошенко арештом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 квітня 2011р. 13:34

Генпрокуратура натякнула лідеру партії "Батьківщина" Юлії Тимошенко, що підписку про невиїзд їй можуть замінити іншим запобіжним заходом.

Сталося це після того, як Тимошенко зірвала слідчі... Читати повністю