Зять Черновецького втік з України

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 15:08

Зять мера Леоніда Черновецького В'ячеслав Супруненко розшукується Генеральною прокуратурою в тому числі і через інтерпол.

Як розказав перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін, справа пор... Читати повністю

Порушено третю справу проти Тимошенко

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 15:03

Проти Юлі Тимошенко відкрито третю кримінальну справу за перевищення влади та службових повноважень.

Справа стосується газових контрактів 2009-го року. Збиток оцінений у суму більше півтора... Читати повністю

«Республіканський стадіон» хочуть перейменувати

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 14:38

Постійна комісія з питань культури та туризму КМДА підтримала ініціативу Метрополітену змінити назву станції метро «Республіканський стадіон», для уникнення плутанини серед гостей міста... Читати повністю

На Печерську горів автомобіль

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 13:51

На Дружби народів, 23 в ніч на вчора, 10 квітня, горів «Пежо-405», - повідомляє прес-служба рятувальників.

Через вогонь пошкоджено пофарбування кузова і сам відсік. Попередня пр... Читати повністю

Творець Кореспондента і Bigmir продав їх

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 13:42

Американець Джед Санден продав всі свої акції в ПАТ «КП Медіа», - йдеться у офіційному повідомленні Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку, Читати повністю

YouTube показуватиме прямі ефіри з усього світу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 квітня 2011р. 13:19

Популярний відеохостинг Youtube запустив можливість прямих трансляцій на своєму сайті.

Віднині за посиланням youtube.com/live можна дивит... Читати повністю

В Інтернеті з'явилася медіа енциклопедія України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 квітня 2011р. 13:14

В Інтернеті з'явилася медіа енциклопедія України. 

На сайті можна знайти все те, чим живе і пишається Україна - відео і фото братів Кличків,... Читати повністю

Новий землетрус в Японії

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 13:10

Рівно через місяць після руйнівних землетрусу та цунамі на північному сході Японії пройшов новий землетрус амплітудою у 7 балів, - пе... Читати повністю

Кучма не полетить до Москви

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 12:51

Екс-президент Леонід Кучма не полетить до Москви, куди його запросили на святкування 50-річчя першого польоту людини в космос. Про це він ск... Читати повністю

Каддафі погодився на перемир’я

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 11:45

Полковик Муаммар Каддафі прийняв план врегулювання конфлікту в Лівії. Про це повідомив президент ПАР Джейкоб Зума, який є одним з посередників в лівійському конфлікті, - Читати повністю

SIPRI: у 2010 світ витратив $1,6 трлн на армії

Єгор Соболєв, Свiдомо, 11 квітня 2011р. 11:33

Минулого року світ разом витратив на армії 1 трільйон 630 мільярдів доларів. Такою є оцінка Стокгольмського міжнародного інституту досліджень миру (SIPRI).

Порівняно з 2009 роком військові... Читати повністю

Театру Франка дали на ремонт

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 11:23

Уряд виділив 8016 тисяч гривень для ремонту театру імені Івана Франка.

У розпорядженні зазначено, що кошти п... Читати повністю

Помер адвокат Кучми

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 10:59

Помер адвокат екс-президента Леоніда Кучми Михайло Кисилевич, - повідомляють Українські новини з посиланням на іншого адвоката Куч... Читати повністю

Навчіться фотографувати і обробляти фото он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 квітня 2011р. 10:19

В Інтернеті стартував новий український проект з прозаїчною назвою Офото.

Розробники мають на меті розповідати читачам про нове в світі фото і відео техніки, вчити фотографувати і розбирати... Читати повністю