Творець Кореспондента і Bigmir продав їх

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 13:42

Американець Джед Санден продав всі свої акції в ПАТ «КП Медіа», - йдеться у офіційному повідомленні Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку, Читати повністю

YouTube показуватиме прямі ефіри з усього світу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 квітня 2011р. 13:19

Популярний відеохостинг Youtube запустив можливість прямих трансляцій на своєму сайті.

Віднині за посиланням youtube.com/live можна дивит... Читати повністю

В Інтернеті з'явилася медіа енциклопедія України

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 квітня 2011р. 13:14

В Інтернеті з'явилася медіа енциклопедія України. 

На сайті можна знайти все те, чим живе і пишається Україна - відео і фото братів Кличків,... Читати повністю

Новий землетрус в Японії

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 13:10

Рівно через місяць після руйнівних землетрусу та цунамі на північному сході Японії пройшов новий землетрус амплітудою у 7 балів, - пе... Читати повністю

Кучма не полетить до Москви

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 12:51

Екс-президент Леонід Кучма не полетить до Москви, куди його запросили на святкування 50-річчя першого польоту людини в космос. Про це він ск... Читати повністю

Каддафі погодився на перемир’я

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 11:45

Полковик Муаммар Каддафі прийняв план врегулювання конфлікту в Лівії. Про це повідомив президент ПАР Джейкоб Зума, який є одним з посередників в лівійському конфлікті, - Читати повністю

SIPRI: у 2010 світ витратив $1,6 трлн на армії

Єгор Соболєв, Свiдомо, 11 квітня 2011р. 11:33

Минулого року світ разом витратив на армії 1 трільйон 630 мільярдів доларів. Такою є оцінка Стокгольмського міжнародного інституту досліджень миру (SIPRI).

Порівняно з 2009 роком військові... Читати повністю

Театру Франка дали на ремонт

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 11:23

Уряд виділив 8016 тисяч гривень для ремонту театру імені Івана Франка.

У розпорядженні зазначено, що кошти п... Читати повністю

Помер адвокат Кучми

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 10:59

Помер адвокат екс-президента Леоніда Кучми Михайло Кисилевич, - повідомляють Українські новини з посиланням на іншого адвоката Куч... Читати повністю

Навчіться фотографувати і обробляти фото он-лайн

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 квітня 2011р. 10:19

В Інтернеті стартував новий український проект з прозаїчною назвою Офото.

Розробники мають на меті розповідати читачам про нове в світі фото і відео техніки, вчити фотографувати і розбирати... Читати повністю

Кучма проситься в Москву

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 10:18

Адвокати екс-президента Леоніда Кучми подали клопотання на дозвіл виїхати з Києва до Москви завтра, 12 квітня, - Читати повністю

У будні розважатимуть Носков і Generation Пі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 квітня 2011р. 10:09

Понеділок - Микола Носков

Среди подлости и предательства
И суда на расправу скорого
Есть приятное обстоятельство
Я люблю тебя - это здорово…

<... Читати повністю

Влада перепрошує за дороги і затори

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 10:06

«Київавтодор» перепрошує за тимчасові незручності, що склалися на дорогах міста через реконструкцію важливих транспортних об’єктів, - передає вибачення прес-служба мерії.

... Читати повністю

Через рак британським дітям заборонили солярії

Маша Землянська, Свiдомо, 11 квітня 2011р. 9:57

Британським підліткам, яким ще не виповнилося 18-ти років заборонили засмагати в соляріях. Салонам краси, спа, готелям, спортзалам та іншим закладам, які пускатимуть дітей, загрожує штраф у 20 тися... Читати повністю