Кучма проситься в Москву

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 10:18

Адвокати екс-президента Леоніда Кучми подали клопотання на дозвіл виїхати з Києва до Москви завтра, 12 квітня, - Читати повністю

У будні розважатимуть Носков і Generation Пі

Максим Опанасенко, Свiдомо, 11 квітня 2011р. 10:09

Понеділок - Микола Носков

Среди подлости и предательства
И суда на расправу скорого
Есть приятное обстоятельство
Я люблю тебя - это здорово…

<... Читати повністю

Влада перепрошує за дороги і затори

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 10:06

«Київавтодор» перепрошує за тимчасові незручності, що склалися на дорогах міста через реконструкцію важливих транспортних об’єктів, - передає вибачення прес-служба мерії.

... Читати повністю

Через рак британським дітям заборонили солярії

Маша Землянська, Свiдомо, 11 квітня 2011р. 9:57

Британським підліткам, яким ще не виповнилося 18-ти років заборонили засмагати в соляріях. Салонам краси, спа, готелям, спортзалам та іншим закладам, які пускатимуть дітей, загрожує штраф у 20 тися... Читати повністю

Сьогодні:дивитись екомоду,пригадати політ Гагаріна

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 9:37

14:00

Зустрітися з  Лоранс Абе

Якщо вам цікава журналістика чи аналітика, якщо ви хочете навчитися мислити чітко і зрозуміло викладати свої ду... Читати повністю

На Театральній почався демонтаж...баштового крану

Наталія Мусієнко, (вiд читачiв), 9 квітня 2011р. 20:32

Над станцією метро „Театральна” почався демонтаж баштового крану, бо він вже заважає подальшому спорудженню торговельно-офісного центру. За логікою судових рішень і обіцянок в... Читати повністю

Затриманий топ-гравець команди Черновецького

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 8 квітня 2011р. 22:14

Голову "Блоку Черновецького" у Київраді Дениса Комарницького затримала Генеральна прокуратура. Це "Свідомо" підтвердив прес-секретар прокуратури Юрій Бойченко.

У якій справі його затримано,... Читати повністю

У вихідні на Хрещатику - змагання з авторалі

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 квітня 2011р. 17:14

9 та 10 квітня на Хрещатику відбудуться змагання з авторалі «Столиця», це вже в 14 раз, - повідомляє прес-служба мерії.

"Головною метою заходу є пропаганда здорового способу жит... Читати повністю

На Майдані зривають плитку-не речовий доказ

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 8 квітня 2011р. 17:01

Комунальні служби знову почали демонтувати плитку на Майдані, через пошкодження якої можуть сісти активісти осінніх протестів проти податкового кодексу-2010.

 Читати повністю

Забудова над Театральною росте попри заборону

Єгор Соболєв, Свiдомо, 8 квітня 2011р. 16:53

Будівельники швидко зводять торгівельно-офісний центр над метро "Театральна" попри втрату землі та медійні "качки" про початок демонтажу.

Ці кадри "Свідомо" зняло о 08:20 ранку.

<... Читати повністю

Влада обіцяє дорогу до проспекту Ватутіна

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 8 квітня 2011р. 16:52

До 2012 року від Подільського мостового переходу до проспекту Ватутіна планують побудувати нову дорогу, - повідомляє прес-служба мерії. 

Нова дорога дозволить ввести в експлуатацію... Читати повністю

У суботу прибирання гори Щекавиці!

Євген Карась, (вiд читачiв), 8 квітня 2011р. 16:52

У суботу, 9 квітня, о 12:00 Громадська ініціатива «Збережи старий Київ» ініціює прибирання території гори Щекавиця, а також акцію супротиву проти будівництва.

Читати повністю

Сімейний лікар тепер і на Дарниці

Маша Землянська, Свiдомо, 8 квітня 2011р. 16:23

На Урлівській, 13 відкрили першу у Дарницькому районі амбулаторію, де прийматимуть сімейні лікарі, - повідомила «Свідомо» прес-служба мерії.

Як і в інших двох амбулаторіях &ndas... Читати повністю

На вихідних – дощ і холод

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 квітня 2011р. 16:20

В суботу та неділю дощитиме і температура буде коливатися від 4 до 9 градусів тепла вдень та 4-5 вище нуля вночі, - прогнозує Гідрометцентр.Читати повністю

1250 киян владі:розслідуйте роздачу Голосіївського