МОН відкрило корупційні завдання для школярів

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 квітня 2011р. 10:39

Міністерство освіти виклало на своєму сайті завдання до контрольних робіт у 5-8 класах. Всі вони у форматі pdf, їх можна вільно закачати і роздрукуват... Читати повністю

Кур'єру стріляли в обличчя за ноутбук

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 9:07

В Подільському районі кур'єру салону "Розетка" вистрелили в обличчя гумовою кулею. Злочинець замовив по інтернету ноутбук Asus вартістю 5000 гривень, назвавши чужу адресу, - вулицю Порика і хотів в... Читати повністю

Femen просить не різати по Живому

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 8:47

Жіночий рух Femen провів акцію на підтримку Живого Журналу «Суки, не ріжте по живому!». 

Livejournal або, як його називають у перекладі, Живий Журнал все більше атакують ха... Читати повністю

Укрзалізниця обіцяє електронні квитки в 20 поїздах

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 7:00

До кінця року електронний квиток буде запроваджений ще у 20-ти поїздах, крім п’яти вагонів у тому одному, де він вже впроваджений - передає обіцянку прес-служба Укрзалізниці. 

Ос... Читати повністю

Прем'єра "Push Up 1-3" в театрі "Колесо"

Дмитро Плєшаков, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 6:47

«Я не люблю нічні зміни. Доводиться робити обхід, перевіряти усі кабінети. Я боюся, що одного разу знайду там когось повішеним. Адже буває таке. Навіть ставалося колись». Марія (Наталія... Читати повністю

Термінал D у Борисполі обіцяють в 2011

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 6:26

За словами віце-прем’єра – міністра інфраструктури Бориса Колеснікова, термінал &laq... Читати повністю

Уряд дозволив підняти ціну на бензин до 9,85 грн

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 6:14

Уряд дозволи підняти ціну на бензин марки А-95 до 9,85 гривень та та 9,35 за літр дизельного пального, - Читати повністю

Жінку вбили за еротичну фантазію

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 5:56

Близько сьомої ранку на зупинці громадського транспорту у Протасовому Яру знайшли мертву жінку, - повідомлила прес-служба міліції. Померла вона від удару у підборіддя. На зупинку жінку принесл... Читати повністю

Яндекс проводить безпечну екскурсію у Прип'ять

Максим Опанасенко, Свiдомо, 7 квітня 2011р. 5:37

Популярний інтернет-сервіс Яндекс.Панорама пропонує Вам прогулятися по... мертвому місту Прип'ять.

Прогулятися по зоні, відчути себе Сталкером і побачити зруйновані будинки і заіржавілі шма... Читати повністю

В парку Перемоги знайшли мертве немовля

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 5:19

5 квітня в парку Перемоги знайшли мертве немовля. Про це написав один з користувачів форуму для мам - Mamaforum. Прес-служба міліції підтвердила інформацію, але відмовилася розповісти про деталі.Читати повністю

Янукович пообіцяв розкрити гучні справи

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 4:35

Президент Віктор Янукович пообіцяв, що всі гучні справи, відкриті проти колишніх посадовців, будуть розкриті. Про це він заявив під час свого щорічного послання.

"Вимагаю від прав... Читати повністю

На Червоноармійській замінували авто

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 4:30

Сьогодні вночі, 7 квітня, по вулиці Червоноармійській, 102 невідомі порозставляли саморобні підпалювальні пристрої поблизу автівок, припаркованих під вікнами будинків. Міліцію викликали о 8:10... Читати повністю

Янукович назвав Україну лідером

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 3:52

«Досить жалітись і принижуватись. Настав час довести український характер.Треба довести світові, що Україна – країна-лідер!», - сказав президент Віктор Янукович у своєму щорічному... Читати повністю

Де зачаїлися ДАІ (перелік вулиць)

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 3:34

На сайті Київської міліції з’явилась інформація про дислокацію нарядів ГАІ, які виявл... Читати повністю