Рівень небезпеки «Фукусіми» сягнув чорнобильського

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 12 квітня 2011р. 10:24

Рівень небезпеки на японській АЕС «Фукусіма-1» підвищено до максимального – сьомого, - повідомляється на сайті М... Читати повністю

Кияни стали на півтора роки довше жити

Маша Землянська, Свiдомо, 12 квітня 2011р. 10:11

Середня тривалість життя киян 73 роки, тоді як торік цей же показник був на півтора роки меншим - 71,5, - підрахували в столичному управлінні охорони здоров’я.

Пересічні українці живу... Читати повністю

Сьогодні:багато космосу, книга Ірен Роздобудько...

Христина Заник, (вiд читачiв), 12 квітня 2011р. 9:57

11:00

Створити квітковий настрій

Помилуватись квітами, дизайнерськими ландшафтними витворами, створити настрій природи можна буде в Міжнародному ви... Читати повністю

Чим займався і куди втік зять Черновецького

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 22:31

Генпрокуратура підняла кримінальну справу 6-річної давнини проти зятя мера Леоніда Черновецького В'ячеслава Супруненка і тепер розшукує його. Про цю справу повідомив в обід заступник Генерального п... Читати повністю

П’яний киянин хотів зарубати міліціонера

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 17:51

Близько 13 години, молодий киянин зайшовши до приміщення Оболонського райуправління намагався вдарити чергового сокирою по голові, - повідомляє міліція. 

Чоловік був напідпитку: від... Читати повністю

За 2010 рік Льовочкін заробив 147 мільйонів

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 17:40

Глава адміністрації президента Сергій Льовочкін оприлюднив свою декларацію про доходи на сайті президента: за 2010 рік він заробив 147 мі... Читати повністю

Минулоріч Янукович заробив майже мільйон

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 17:26

Сукупний дохід Президента України у 2010 році склав 920 268 гривень. Декларація про доходи Віктора Януковича була оприлюднена на президентс... Читати повністю

За останній рік кияни побіднішали

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 16:10

73,9% киян за останній рік стали біднішими, - повідомляє УНІАН, посилаючись на опитування «Українського демократичного кола»... Читати повністю

Кучму відпустили в Росію

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 15:15

Екс-президенту Леоніду Кумчі Генеральна прокуратура таки дозволила відвідати 12-го квітня Росію і взяти участь в святкуваннях до Дня космонавтики.

Заступник генерального прокурора Ренат Куз... Читати повністю

Від Ющенка вимагають кров п'ятирічної давнини

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 15:11

У екс-президента Віктора Ющенко зберігається пробірка з його кров'ю п'ятирічної давнини, - заявив перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін.

Якщо у найближчий час Ющенко не відд... Читати повністю

Зять Черновецького втік з України

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 15:08

Зять мера Леоніда Черновецького В'ячеслав Супруненко розшукується Генеральною прокуратурою в тому числі і через інтерпол.

Як розказав перший заступник генпрокурора Ренат Кузьмін, справа пор... Читати повністю

Порушено третю справу проти Тимошенко

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 15:03

Проти Юлі Тимошенко відкрито третю кримінальну справу за перевищення влади та службових повноважень.

Справа стосується газових контрактів 2009-го року. Збиток оцінений у суму більше півтора... Читати повністю

«Республіканський стадіон» хочуть перейменувати

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 14:38

Постійна комісія з питань культури та туризму КМДА підтримала ініціативу Метрополітену змінити назву станції метро «Республіканський стадіон», для уникнення плутанини серед гостей міста... Читати повністю

На Печерську горів автомобіль

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 13:51

На Дружби народів, 23 в ніч на вчора, 10 квітня, горів «Пежо-405», - повідомляє прес-служба рятувальників.

Через вогонь пошкоджено пофарбування кузова і сам відсік. Попередня пр... Читати повністю

Творець Кореспондента і Bigmir продав їх

Христина Заник, (вiд читачiв), 11 квітня 2011р. 13:42

Американець Джед Санден продав всі свої акції в ПАТ «КП Медіа», - йдеться у офіційному повідомленні Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку, Читати повністю