Сьогодні:зустрітись з Іздриком,книжковий Медвін...

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 2:20

10:00

Оцінити Януковича

Президент Віктор Янукович виступить у Верховній Раді зі щорічним посланням.

12:00

Читати повністю

Перед мерією піклуватимуться про здоров'я

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 18:29

У неділю, 10 квітня, перед будівлею КМДА всі охочі зможуть проконсультуватися з ендокринологом, офтальмологом, стоматологом, синологом, дієтологом, невропатологом та іншими лікарями, – повідо... Читати повністю

Майже 200 тисяч кіло фруктів - дітям Солом'янки

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 17:53

Солом’янське управління освіти придбало фруктів, ягід та горіхів на 1871500 гривень.

Про такі витрати з місцевого бюджету Читати повністю

Від переводу годинників хочуть відмовитись

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 17:39

Депутат-регіонал Олег Надоша вніс на розгляд Верховної Ради законопроект про зміну порядку обчислення часу в Україн... Читати повністю

Кабмін дав гроші на закордонні паспорти з чіпом

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 17:13

28 березня Кабмін вирішив передати 60 мільйонів гривень для введення біометричних закордонних паспортів - ті, що мают... Читати повністю

Livejournal каже що його хочуть знищити

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 17:00

Livejournal все більше атакують хакери, - про це повідомляє Reuters, з посиланням на адміністрацію інтернет-сервісу. <... Читати повністю

Київводоканалу заважають МАФи

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 15:14

ПАТ „АК „Київводоканал” повідомляє, що незаконно встановлені кіоски (малі архітектурні форми) та реклама заважають роботі водної служби.

Згідно стандартів, ширина санітарн... Читати повністю

Уряд намагається здешевити пальне

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 квітня 2011р. 14:37

Уряд пропонує Верховній Раді знизити акциз на ввіз бензину, який останні кілька Читати повністю

Рада не захотіла заборонити закриття шкіл в селі

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 14:01

Верховна Рада не захотіла проголосувати за проект закону, який забороняє закривати сільські школи, відправивши його на доопрацювання.

Читати повністю

Водіям хочуть заборонити тютюн"орального вживання"

Маша Землянська, Свiдомо, 6 квітня 2011р. 13:57

Депутати пропонують заборонити курити за кермом сигарети, а як вони це називають - тютюн "орального споживання".

Читати повністю

Медвін 2011: їжа,дракони,зірки та ірландський степ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 квітня 2011р. 12:45

«Моєю першою книгою стала збірка мудрих грузинських казок з надзвичайними ілюстраціями. Так само і сьогодні для мене важливо, щоб книга була змістовною та мала глибинний підтекст»

... Читати повністю

В центрі напали на обмін валют

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 12:15

Сьогодні вранці, 6 квітня, о 9:35 на вулиці Руставелі, 17 чоловік в масці та камуфляжній формі здійснив напад на обмін валют, - передає прес-служба ДАІ.

... Читати повністю

Завтра метро працюватиме на годину довше

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 11:55

Завтра вночі, з 7 на 8 квітня, метро працюватиме на годину довше, - повідомляє прес-служба метрополітену.

Така зміна станеться тому, що на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського... Читати повністю

Бабусям хочуть заборонити "штучно" народжувати

Маша Землянська, Свiдомо, 6 квітня 2011р. 11:47

Українська асоціація репродуктивної медицини просить заборонити штучне запліднення жінок після 51 року. Відкритий лист з ініціативою вже направили д... Читати повністю