Увечері - відкриття виставки живопису Миколи Ге

Максим Опанасенко, Свiдомо, 8 квітня 2011р. 12:35

«Это был удивительный, чистый, нежный, гениальный старик-ребенок, весь по края полный любовью ко всем и ко всему, как те дети, подобными которым надо быть, чтобы вступить в царство небесное&r... Читати повністю

Жителі Дарниці: пропонуємо не паритись з Євро

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 квітня 2011р. 12:18

Жителі Дарниці показали, як їхній район готовий до проведення Євро-2012: фото чудового стадіону, де можна не лише у футбол пограти, а і випити пивка, вколотися, вигулювати собак, викинути сміття во... Читати повністю

За "Динамо" суддя отримав копняка (відео)

Маша Землянська, Свiдомо, 8 квітня 2011р. 11:51

По завершенню футбольного матчу «Динамо»-«Брага», який закінчився нічиєю, суперфан нашої команди Парамон дав копняка помічникові судді.

Символ київської команди не в... Читати повністю

П’яний водій збив стовп і зупинив трамваї

Христина Заник, (вiд читачiв), 8 квітня 2011р. 11:44

Вчора ввечері, 7 квітня, на повороті з Ревуцького на Ахматову «БМВ» збило кілька секцій паркану та влетіло у бетонний стовп. Удар був такої сили, що машина просто збила стовп, - Читати повністю

Активісти просять зовсім не курити в кафе

Маша Землянська, Свiдомо, 8 квітня 2011р. 11:31

Громадські активісти «Київ без тютюнового диму» просять Київраду заборонити курити в київських кафе, барах та ресторанах. Як розказал... Читати повністю

За народження дітей даватимуть більше

Маша Землянська, Свiдомо, 8 квітня 2011р. 11:03

За першу дитину щасливі батьки отримують майже 24 з половиною тисячі гривень, за другу – 50, за третю і решту дітей по 90, - Читати повністю

Біля мосту Патона на воді горів дебаркадер

Маша Землянська, Свiдомо, 8 квітня 2011р. 10:48

Ввечері 7 квітня на невеликому острівці, що на правому боці мосту Патона горів дерев`яний дебаркадер на воді.

"О 19:02 до оперативно-диспетчерської служби столи... Читати повністю

Прокуратура: поверніть гроші швидкісного трамвая

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 8 квітня 2011р. 10:27

Позавчора, 6 квітня, під час чергового судового засідання по справі розкрадання бюджетних грошей на будівництві швидкісного трамваю додався новий позов - від заступника київського прокурора. Той ви... Читати повністю

Біля "Дарниці" зносять ларьки

Маша Землянська, Свiдомо, 8 квітня 2011р. 10:18

Навколо станції метро "Дарниця" почали демонтувати ларьки.

"Вчора близько 10-ої вечора всі кіоски ще працювали, а зранку - половина вже стоїть порожніми. А деякі ларьки взагалі зникли", - р... Читати повністю

Влада обіцяє 4 вагони метро для інвалідів

Маша Землянська, Свiдомо, 8 квітня 2011р. 9:52

До кінця року метрополітен придбає чотири спеціально облаштовані для перевезення людей з обмеженими можливостями вагони метро, - передає обіцянку прес-служба мерії.

«Повідомляємо, що... Читати повністю

Сьогодні:провести ніч еротичної поезії,помалювати…

Маша Землянська, Свiдомо, 8 квітня 2011р. 9:18

10:00

Допомогти повернути житло Єсауленку

Біля міської адміністрації на Хрещатику, 36 розпочнеться безстрокова акція протесту Вадима Єсауленка прот... Читати повністю

До голодувальника проти Могильова приєдналися ще 2

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 14:30

Під Адміністрацією президента разом з Олександром Місюрою, який голодує вже 25-й день, тепер морять себе голодом ще двоє активістів "Коаліці... Читати повністю

Розробник: Спритко та Гарнюня - не дауни

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 12:55

У відповідь на розповсюджену в пресі критику нових  символів країни - Спритка і Гарнюні, їх розробники провели пояснювальну прес-конференцію.

Представники компанії "CFC Consulting"... Читати повністю

Рада хоче, щоб всі встановили лічильники на газ

Христина Заник, (вiд читачiв), 7 квітня 2011р. 10:52

Верховна Рада прийняла закон, який змушує всіх встановити лічильники для обліку газом, в іншому випадку газ відключитимуть.... Читати повністю

МОН відкрило корупційні завдання для школярів