На метро "Університет" була імітація бомби

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 15 квітня 2011р. 9:58

Пакунок, через який евакуювали пасажирів з метро "Університет" вчора, 14 квітня о 17-40, виявився імітацією бомби.

Про це повідомив прес-секретар київської міліції Володимир Поліщук.

<... Читати повністю

У вихідні приходьте на хокей

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 9:38

У вихідні у столичному і вже реконструйованому Палаці Спорту розпочнеться Чемпіонат світу з хокею 1 дивізіону (серед команд, які не сяють своїми досягненнями).

Чемпіонат відбуватиметься з 1... Читати повністю

Де в суботу прибиратимуть парки і сквери

Максим Опанасенко, Свiдомо, 15 квітня 2011р. 9:04

У суботу, 16 квітня, відбудеться Всеукраїнська акція прибирання в межах акції «Зроби Україну чистою!».Читати повністю

Сапери забрали невідомий пакунок з м. Університет

Віктор , (вiд читачiв), 14 квітня 2011р. 19:39

Згідно останньої інформації, невідомий пакунок зі станції метро "Університет" забрали сапери та повезли на полігон.

Станом на 20:00 станцію не відкрили. Працівники МНС кажуть що продовжують... Читати повністю

У м. Університет шукають бомбу

Віктор , (вiд читачiв), 14 квітня 2011р. 19:07

Зі станції. м. Університет евакуювали всіх людей та міліцейськими кордомами перегородили вхід. Міліціонери не пояснюють ситуації, а серед людей, які чекають на відкриття станції ходить інформація щ... Читати повністю

Школяри почали більше хворіти

Маша Землянська, Свiдомо, 14 квітня 2011р. 18:31

Київські школяри за останній рік почали частіше хворіти. В управління охорони здоров’я порахували: минулого року до лікарів зверталося п... Читати повністю

В Україні геї хочуть усиновлювати дітей,а не можна

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 квітня 2011р. 17:08

До Міністерства юстиції надходять численні звернення про усиновлення дітей одностатевими парами по новому законодавству, але це не можливо, - повідомляє прес-служба.

Гомосексуалісти та лесб... Читати повністю

ДАІ зреагувало на матюкливого ДАІшника (відео)

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 квітня 2011р. 16:38

Департамент ДАІ миттєво зреагував на інцидент з ДАІшником з Харцизська Донецької області, який вкрай нецензурно висловлювався і погрожував водію.

За повідомленням прес-служби, щодо нього Читати повністю

Кияни здали 184 гривні на хабар мерії

Єгор Соболєв, Свiдомо, 14 квітня 2011р. 15:47

Кияни пожертвували 184 гривні 30 копійок плюс один жетон на метро на хабар для чиновників мерії, щоб та зупинила будівництво над метро "Театральна".

Хабар в обід під міською адміністрацію з... Читати повністю

До Великодня +27 поїздів на Сімферополь, Львів і..

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 квітня 2011р. 15:22

До Великодніх свят "Укрзалізниця" призначила 27 додаткових поїздів. Про це повідомила прес-служба.

Додаткові потяги призначено на 21-25 квітня до Львова, Сіферополя, Харкова, Москви і т.д.<... Читати повністю

Киян з ліккаси обіцяють лікувати і в інших містах

Маша Землянська, Свiдомо, 14 квітня 2011р. 15:09

Киян, які пред’являть посвідчення лікарняної каси Києва, безкоштовно лікуватимуть і поза межами столиці, - обіцяють у лікарняній касі Києва.

Безкоштовну допомогу - діагностику, лікува... Читати повністю

Новини про освіту

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 квітня 2011р. 15:06

У Вас вимагають хабар за іспит, хорошу оцінку у класний журнал чи вступ до університету? Дитину у дитсадку перестали годувати чи відмовилися приймати взагалі? Не знаєте, чи платити гроші за сумнівн... Читати повністю

Секретаря Київради Довгого хочуть зняти 19 квітня

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 квітня 2011р. 14:58

Сесію Київради призначили на вівторок, 19 квітня, 10:00. Про це повідомила прес-служба.

За її інформацією, розпорядження про проведення пленарного засідання підписав секретар Київради Олесь... Читати повністю

Вчора евакуювали київський вокзал через "бомбу"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 14 квітня 2011р. 14:13

Вчора, 13 квітня о 22-13 невідомий подзвонив з мобільного телефону щодо замінування залізничної каси центрального київського вокзалу.

Про це повідомляє прес-служба Укрзалізниці.

Спі... Читати повністю

Прем'єра Generation P:Ода знеціненим цінностям

Максим Опанасенко, Свiдомо, 14 квітня 2011р. 13:38

«Если бы кокаин продавался в аптеках по двадцать копеек за грамм как средство для полоскания при зубной боли, подумал он, его нюхали бы только пан... Читати повністю