"Жигулі" злетіли в річку

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 16:53

У дачному селищі Осокорки на Садовій «Жигулі» злетіли з моста прямо в річку, - повідо... Читати повністю

Експерт: ціна на бензин перетне межу 10 грн

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 16:26

Провідний експерт енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко прогнозує, що ціни на бензин зростатимуть і далі та перетнуть поріг в 10 гривень за літр.

«З 1 квітня ціна... Читати повністю

Мера Києва хочуть переобрати

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 16:15

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про проведення позачергових виборів мера Києва та депутатів міськради.&... Читати повністю

Губернатор Київщини розпорядився не пускати в ліс

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 15:14

Доступ людей у лісові масиви відтепер обмежено розпорядженням голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка, - передає УНІАН... Читати повністю

У Києві відкрилася поліклініка для молоді

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 14:33

У Дніпровському районі, на базі Центральної поліклініки відкрилася Клініка дружня до молоді, - повідомляє «likar.info». 

За інформацією КМДА, лікарі закладу безкоштовно... Читати повністю

Лірник Сашко:Всі погоджуються знімати кіно за ідею

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 квітня 2011р. 14:20

«Гайдамаки зателефонували і кажуть – записали  саундтрек до фільму, хочуть теж бути причетними. Я вже не маю проблем з кадрами – всім хочеться взяти участь у проекті і ні... Читати повністю

Фан-зона Євро-2012 має прийняти 90 тисяч гостей

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 13:03

У Києві планують організувати офіційну фан-зону Євро-2012, - повідомляє пресс-служба КМДА.

Вона розташується у центральній частині міста, на Майдані Незалежності та Хрещатику, в межах пі... Читати повністю

Влада обіцяє відремонтувати Залізничне шосе

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 12:41

У поточному році на Залізничному шосе у Печерському районі має розпочатися капітальний ремонт, - повідомляє прес-служба мерії. Розпорядження про це вже підписано КМДА. 

Замовник буд... Читати повністю

Влада хоче прибрати кіоски біля НСК «Олімпійський»

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 11:57

У Києві прибиратимуть МАФи з 1,5-км зони навколо НСК «Олімпійський», біля шкіл та виходів зі станцій метро, - повідомляє мерія. Комісія з демонтажу почала роботу відповідно до розпорядж... Читати повністю

Ще менше киян хворіють на грип

Маша Землянська, Свiдомо, 5 квітня 2011р. 11:32

Ще менше киян захворіли на грип та застуду. З симптомами цих хвороб минулого тижня до лікарень та поліклінік прийшло менше 17 тисяч пацієнтів. Тоді як за сім днів до того по допомогу лікарів зверта... Читати повністю

У Німеччині пропонують безвізовий режим з Україною

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 11:28

Призупинити дію візового режиму між ЄС та Україною на час проведення Євро-2012 пропонує виконавчий директор Східного комітету німецької економіки доктор Райнер Лінднер, - передає Читати повністю

Українці вже пливуть з Лівії

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 11:26

Громадяни України повертаються з Лівії, де тривають бойові дії, - повідомляє прес-служба президента Віктора Януковича. 

"4 кві... Читати повністю

Жителі Голосіївки в парку знайшли снаряди

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 11:18

В лісопарковій зоні по вул. Лютневій (с. Чапаївка) жителі Голосіївського району натрапили на вибухонебезпечні предмети: 5 артснарядів Д-76мм, артснаряд Д-152 мм і мінометна міна Д-82 мм – пов... Читати повністю

Суддям стане ще легше приховувати свої доходи