Один з податкових майданівців втік

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 10:41

Один із звинувачених у пошкодженні плитки на Майдані Володимир Грузинов оголошений в розшук. Він був серед 7 активістів, яких міліція назвала ор... Читати повністю

Уряд хоче виставку до 1000-ліття Софії у Франції

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 10:25

Уряд видав розпорядження підготувати і провести в Україні і Франції в штаб-квартирі ЮНЕСКО фотовиставку "Софія Київсь... Читати повністю

На 10 томів справи майданівців витратили лише добу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 10:10

Справу про пошкодження плитки на Майдані під час протестів підприємців восени 2010 направили в Шевченківський райсуд Києва, - повідомила прес-служба київської прокуратури.

1 квітня затвердж... Читати повністю

Тривалий робочий день – загроза серцю

Маша Землянська, Свiдомо, 6 квітня 2011р. 9:56

Робочий день тривалістю близько 11-ти годин погано впливає на серце. У «трудоголіків» на 67% підвищується ризик інфаркту, від якого тільки у Києві щороку помирає по три тисячі людей.Читати повністю

Янукович зробив Герман просто радником

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 9:39

Президент Віктор Янукович Читати повністю

Кияни пишуть Мазурчаку про смерті бездомних собак

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 18:04

Зоозахисники звернулися до першого заступника голови міської адміністрації Олександра Мазурчака з проханням захистити бездомних собак від жорстоких вбивств. Про це волонтери Голосіївського району н... Читати повністю

Талановитим студентам дадуть по 200 гривень

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 17:16

Талановиті діти та студенти київських мистецьких навчальних закладів отримуватимуть творчі стипендії голови КМДА, - повідомляє мерія. Вже підписано відповідне розпорядження. 

Згідно... Читати повністю

"Жигулі" злетіли в річку

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 16:53

У дачному селищі Осокорки на Садовій «Жигулі» злетіли з моста прямо в річку, - повідо... Читати повністю

Експерт: ціна на бензин перетне межу 10 грн

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 16:26

Провідний експерт енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко прогнозує, що ціни на бензин зростатимуть і далі та перетнуть поріг в 10 гривень за літр.

«З 1 квітня ціна... Читати повністю

Мера Києва хочуть переобрати

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 16:15

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про проведення позачергових виборів мера Києва та депутатів міськради.&... Читати повністю

Губернатор Київщини розпорядився не пускати в ліс

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 15:14

Доступ людей у лісові масиви відтепер обмежено розпорядженням голови Київської облдержадміністрації Анатолія Присяжнюка, - передає УНІАН... Читати повністю

У Києві відкрилася поліклініка для молоді

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 14:33

У Дніпровському районі, на базі Центральної поліклініки відкрилася Клініка дружня до молоді, - повідомляє «likar.info». 

За інформацією КМДА, лікарі закладу безкоштовно... Читати повністю

Лірник Сашко:Всі погоджуються знімати кіно за ідею

Максим Опанасенко, Свiдомо, 5 квітня 2011р. 14:20

«Гайдамаки зателефонували і кажуть – записали  саундтрек до фільму, хочуть теж бути причетними. Я вже не маю проблем з кадрами – всім хочеться взяти участь у проекті і ні... Читати повністю

Фан-зона Євро-2012 має прийняти 90 тисяч гостей

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 13:03

У Києві планують організувати офіційну фан-зону Євро-2012, - повідомляє пресс-служба КМДА.

Вона розташується у центральній частині міста, на Майдані Незалежності та Хрещатику, в межах пі... Читати повністю

Влада обіцяє відремонтувати Залізничне шосе

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 12:41

У поточному році на Залізничному шосе у Печерському районі має розпочатися капітальний ремонт, - повідомляє прес-служба мерії. Розпорядження про це вже підписано КМДА. 

Замовник буд... Читати повністю