Фан-зона Євро-2012 має прийняти 90 тисяч гостей

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 13:03

У Києві планують організувати офіційну фан-зону Євро-2012, - повідомляє пресс-служба КМДА.

Вона розташується у центральній частині міста, на Майдані Незалежності та Хрещатику, в межах пі... Читати повністю

Влада обіцяє відремонтувати Залізничне шосе

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 12:41

У поточному році на Залізничному шосе у Печерському районі має розпочатися капітальний ремонт, - повідомляє прес-служба мерії. Розпорядження про це вже підписано КМДА. 

Замовник буд... Читати повністю

Влада хоче прибрати кіоски біля НСК «Олімпійський»

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 11:57

У Києві прибиратимуть МАФи з 1,5-км зони навколо НСК «Олімпійський», біля шкіл та виходів зі станцій метро, - повідомляє мерія. Комісія з демонтажу почала роботу відповідно до розпорядж... Читати повністю

Ще менше киян хворіють на грип

Маша Землянська, Свiдомо, 5 квітня 2011р. 11:32

Ще менше киян захворіли на грип та застуду. З симптомами цих хвороб минулого тижня до лікарень та поліклінік прийшло менше 17 тисяч пацієнтів. Тоді як за сім днів до того по допомогу лікарів зверта... Читати повністю

У Німеччині пропонують безвізовий режим з Україною

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 11:28

Призупинити дію візового режиму між ЄС та Україною на час проведення Євро-2012 пропонує виконавчий директор Східного комітету німецької економіки доктор Райнер Лінднер, - передає Читати повністю

Українці вже пливуть з Лівії

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 11:26

Громадяни України повертаються з Лівії, де тривають бойові дії, - повідомляє прес-служба президента Віктора Януковича. 

"4 кві... Читати повністю

Жителі Голосіївки в парку знайшли снаряди

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 11:18

В лісопарковій зоні по вул. Лютневій (с. Чапаївка) жителі Голосіївського району натрапили на вибухонебезпечні предмети: 5 артснарядів Д-76мм, артснаряд Д-152 мм і мінометна міна Д-82 мм – пов... Читати повністю

Суддям стане ще легше приховувати свої доходи

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 10:00

Міністерство юстиції видало наказ, у якому дозволяє суддям не відкривати свої прибутки. Згідно документу судді можуть заз... Читати повністю

Кучмі дозволили виїхати з Києва

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 9:30

Екс-президент Леонід Кучма отримав дозвіл від Генпрокуратури поїхати з Києва до Дніпропетровської області на похорон конструктора Станіслава Конюхова на сьогодні, 5 квітня, - Читати повністю

Як зносили кіоски на Дніпровському ринку

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 19:55

«Не думав, що все відбудеться так швидко. Приїхав сюди працівник комунального підприємства «Благоустрій» і каже: «Ось ми отримали папір і тепер повинні демонтувати ці МАФи&r... Читати повністю

Влада обіцяє відновити дорогу на Набережній і...

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 18:19

У 2011 році буде розроблено проектно-кошторисну документацію реконструкції транспортної розв’язки на перетині Дніпровського узвозу до Набережного шосе у Печерському районі. Роботи з реконстру... Читати повністю

Мельниченко: Кучма не розуміє української

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 16:34

Очна ставка Миколи Мельниченка і Леоніда Кучми проходила російською мовою, оскільки Кучма не розумів української, - передає слова екс-... Читати повністю

На травневі свята поїде 21 додатковий поїзд

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 16:13

На травневі свята вже призначено 21 додатковий поїзд, - передає прес-служба Укрзалізниці.

Станом на 4 квітня 2011 року 7 поїздів призначила Південно-Західна залізниця; 4  – Придн... Читати повністю

19 додаткових поїздів поїде до Великодня

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 16:04

Укрзалізниця до великодніх свят призначила 19 додаткових поїздів, - передає прес-служба залізниці.

Зокрема, 7 поїздів призначила Південно-Західна залізниця; 4  – Придніпровська;... Читати повністю

Тігіпко хоче «відбілити» зарплати українців

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 15:55

«Відбілити» зарплати українців віце-прем’єр пропонує запровадженням такого поняття як «гарантована зарплатня». Згідно з ініціативою віце-прем'єра Тігіпка, що відображе... Читати повністю