За вихідні згоріло більше 6 га трави

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 11:50

За минулі вихідні в Києві горіли сміття та трав’яний настил. В Голосіївському та Подільському районах вигоріло понад 6 га трави, - передає прес-служба рятувальників.

Також в ніч на 2... Читати повністю

''Гринпіс'' виявив в Україні радіоактивну їжу

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 11:16

Міжнародна природоохоронна організація "Гринпіс" повідомляє, що молоко, гриби, ягоди, буряк, картопля та ще деякі продукти харчування в Україні все ще забруднені радіоактивними речовинами з Чорноби... Читати повністю

Кучма таки не хоче розмовляти з Мельниченком

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 11:07

«Мельниченко ніколи не був моїм охоронцем, я з ним не був знайомий, тобто про що нам розмовляти?» - заявив екс-президент Леонід Кучма, звинувачений у причетності до вбивства Георгія Гон... Читати повністю

У будні розважатимуть джазмени і дєвочка-студєнтка

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 квітня 2011р. 10:58

Понеділок - вистава "Игры на заднем дворе"

Слухається справа про групове згвалтування неповнолітньої дівчини. Допити, свідчення, очні ставки…

Скажете, зовсім... Читати повністю

Генпрокуратура передала справу Пукача до суду

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 квітня 2011р. 9:53

Справу Олексія Пукача, якого звинувачують у вбивстві журналіста Георгія Гонгадзе, Генеральна прокуратура передала до Печерського районного суду столиці.

Читати повністю

Жарти на 1 березня)

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 квітня 2011р. 17:07

Сьогодні, 1 квітня, в день сміху та розіграшів жартують навіть медіа, навчальні заклади та політики. 

«Свідомо» зробила огляд видань, які не забули про те, що перше квітня... Читати повністю

У вихідні-балет,бетонне світло і кайф від сексу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 1 квітня 2011р. 15:59

Субота

З чим у Вас асоціюється Ірландія? Так-так, пиво, клівер і…балет!

Балет The Lord of The... Читати повністю

Заклики міняти водійські права - брехливі

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 квітня 2011р. 15:40

Заклики щодо зміни водійських прав з квітня цього року усім водіям або тим, хто виїжджає за кордон, брехливі. Міняти права не потрібно нікому.

Ініціатива щодо зміни прав Читати повністю

Ларьки продовжують продавати пиво попри заборону

Маша Землянська, Свiдомо, 1 квітня 2011р. 15:32

Маленькі кіоски та ларьочки продовжують продавати пиво, "слабоалкоголку" та сигарети. Хоча з 1-го квітня для них Читати повністю

Нові правила для феєрверків: дозволи, обмеження

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 квітня 2011р. 12:22

Тепер для проведення професійних феєрверків потрібен письмовий дозвіл першого заступника голови міської адміністрації, погоджений з правоохоронцями і територіальним управлінням Держгірпромнагляду.<... Читати повністю

В пам’ять Чорнобиля заспівають Скрипка,Гайдамаки..

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 квітня 2011р. 11:43

З 22 по 28 квітня в пам’ять про Чорнобиль пройде культурний марафон «Пам’ятай». Під час нього відбудуться концерти відомих українських виконавців, покази фільмів та вис... Читати повністю

Голодуючому майданівцю возять воду безкоштовно

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 квітня 2011р. 11:14

Майданівцю, який голодує під адміністрацією президента з вимогою відставки Анатолія Могильова, підприємці возять воду безкоштовно. Він вживає лише мінеральну воду і палить - більше йому нічого не... Читати повністю

Кіоски продовжують продавати пиво та сигарети

Маша Землянська, Свiдомо, 1 квітня 2011р. 11:08

Попри заборону київським кіоскам та ларькам з 1-го квітня продавати пиво, "слабоалку" та сигарети, вони ці товари все ще продають.

Читати повністю

СБУ затримала Довгого, Черновецького та Супруненка

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 квітня 2011р. 10:10

Служба безпеки України затримала секретаря Київради Олеся Довгого, мера міста Леоніда Черновецького та його зятя, депутата Київради В’ячеслава Супруненка, за незаконні махінації з продажем зе... Читати повністю