Медвін 2011: їжа,дракони,зірки та ірландський степ

Максим Опанасенко, Свiдомо, 6 квітня 2011р. 12:45

«Моєю першою книгою стала збірка мудрих грузинських казок з надзвичайними ілюстраціями. Так само і сьогодні для мене важливо, щоб книга була змістовною та мала глибинний підтекст»

... Читати повністю

В центрі напали на обмін валют

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 12:15

Сьогодні вранці, 6 квітня, о 9:35 на вулиці Руставелі, 17 чоловік в масці та камуфляжній формі здійснив напад на обмін валют, - передає прес-служба ДАІ.

... Читати повністю

Завтра метро працюватиме на годину довше

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 11:55

Завтра вночі, з 7 на 8 квітня, метро працюватиме на годину довше, - повідомляє прес-служба метрополітену.

Така зміна станеться тому, що на стадіоні "Динамо" імені Валерія Лобановського... Читати повністю

Бабусям хочуть заборонити "штучно" народжувати

Маша Землянська, Свiдомо, 6 квітня 2011р. 11:47

Українська асоціація репродуктивної медицини просить заборонити штучне запліднення жінок після 51 року. Відкритий лист з ініціативою вже направили д... Читати повністю

Влада обіцяє побороти торгівлю в метро

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 11:05

Метрополітен планує подолати стихійну торгівлю та несанкціоновану рекламу, - передає обіцянку прес-служба мерії.

В першу чергу адміністрація метрополітену вирішила розмежувати території під... Читати повністю

Один з податкових майданівців втік

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 10:41

Один із звинувачених у пошкодженні плитки на Майдані Володимир Грузинов оголошений в розшук. Він був серед 7 активістів, яких міліція назвала ор... Читати повністю

Уряд хоче виставку до 1000-ліття Софії у Франції

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 10:25

Уряд видав розпорядження підготувати і провести в Україні і Франції в штаб-квартирі ЮНЕСКО фотовиставку "Софія Київсь... Читати повністю

На 10 томів справи майданівців витратили лише добу

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 10:10

Справу про пошкодження плитки на Майдані під час протестів підприємців восени 2010 направили в Шевченківський райсуд Києва, - повідомила прес-служба київської прокуратури.

1 квітня затвердж... Читати повністю

Тривалий робочий день – загроза серцю

Маша Землянська, Свiдомо, 6 квітня 2011р. 9:56

Робочий день тривалістю близько 11-ти годин погано впливає на серце. У «трудоголіків» на 67% підвищується ризик інфаркту, від якого тільки у Києві щороку помирає по три тисячі людей.Читати повністю

Янукович зробив Герман просто радником

Христина Заник, (вiд читачiв), 6 квітня 2011р. 9:39

Президент Віктор Янукович Читати повністю

Кияни пишуть Мазурчаку про смерті бездомних собак

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 18:04

Зоозахисники звернулися до першого заступника голови міської адміністрації Олександра Мазурчака з проханням захистити бездомних собак від жорстоких вбивств. Про це волонтери Голосіївського району н... Читати повністю

Талановитим студентам дадуть по 200 гривень

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 17:16

Талановиті діти та студенти київських мистецьких навчальних закладів отримуватимуть творчі стипендії голови КМДА, - повідомляє мерія. Вже підписано відповідне розпорядження. 

Згідно... Читати повністю

"Жигулі" злетіли в річку

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 16:53

У дачному селищі Осокорки на Садовій «Жигулі» злетіли з моста прямо в річку, - повідо... Читати повністю

Експерт: ціна на бензин перетне межу 10 грн

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 16:26

Провідний експерт енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко прогнозує, що ціни на бензин зростатимуть і далі та перетнуть поріг в 10 гривень за літр.

«З 1 квітня ціна... Читати повністю