Нові правила для феєрверків: дозволи, обмеження

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 квітня 2011р. 12:22

Тепер для проведення професійних феєрверків потрібен письмовий дозвіл першого заступника голови міської адміністрації, погоджений з правоохоронцями і територіальним управлінням Держгірпромнагляду.<... Читати повністю

В пам’ять Чорнобиля заспівають Скрипка,Гайдамаки..

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 квітня 2011р. 11:43

З 22 по 28 квітня в пам’ять про Чорнобиль пройде культурний марафон «Пам’ятай». Під час нього відбудуться концерти відомих українських виконавців, покази фільмів та вис... Читати повністю

Голодуючому майданівцю возять воду безкоштовно

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 1 квітня 2011р. 11:14

Майданівцю, який голодує під адміністрацією президента з вимогою відставки Анатолія Могильова, підприємці возять воду безкоштовно. Він вживає лише мінеральну воду і палить - більше йому нічого не... Читати повністю

Кіоски продовжують продавати пиво та сигарети

Маша Землянська, Свiдомо, 1 квітня 2011р. 11:08

Попри заборону київським кіоскам та ларькам з 1-го квітня продавати пиво, "слабоалку" та сигарети, вони ці товари все ще продають.

Читати повністю

СБУ затримала Довгого, Черновецького та Супруненка

Христина Заник, (вiд читачiв), 1 квітня 2011р. 10:10

Служба безпеки України затримала секретаря Київради Олеся Довгого, мера міста Леоніда Черновецького та його зятя, депутата Київради В’ячеслава Супруненка, за незаконні махінації з продажем зе... Читати повністю

Кіоски мають припинити продавати пиво та сигарети

Маша Землянська, Свiдомо, 31 березеня 2011р. 22:29

Пиво, «слабоалкоголка» та сигарети тепер для київських кіосків та ларьків – табу.

З 1-го квітня почала діяти заборона на продаж цих товарів в магазинчиках менших за 40 мет... Читати повністю

9 ЛЕТ ДОЛГОСТРОЯ ЖИТЛОБУДА НА КЛОВСКОМ СПУСКЕ 7А

, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 19:59

     Девять лет жизни искалечил мне моей семье и моим внукам строитель бизнесмен  - Бютовец Куровский И. И. Подразумевается, что стройка это явление временное. Но уже девят... Читати повністю

Двоє чоловіків намагалися згвалтувати школярку

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 18:02

Сьогодні, 31 березня, близько 14.30 двоє зловмисників віком 30-40 років затягнули 16-річну дівчинку, що поверталася зі школи, до підвалу одного з будинків по вулиці Сабурова, та намагалися зґвалтув... Читати повністю

Директор ботанічного саду – під слідством

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 17:06

Вчора, 30 березня, під час перевірки прокуратурою Національного ботанічного саду ім. М. Гришка, співробітники виявили забруднення земельної ділянки: державі спричинено збиток на суму біля 3,5 мільй... Читати повністю

Секс-розвідки секретарки Ріти і Facebook

Марта Первая, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 16:30

«Тільки уяви, у кожній п’ятій заяві про розлучення вони цитують Facebook», - Рітка другу годину не злазила з телефону.

А тим часом, її шеф - популярний київсь... Читати повністю

Двох посадовців викрито у хабарництві

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 16:18

В одному з київських ресторанів, під час отримання хабара був затриманий 35-річний інженер-інспектор відділу контролю та експлуатації нежилих будівель КП «Київжитлоспецексплуатація», -... Читати повністю

"Житло-Буд" таки відмовився від Жовтневої

Маша Землянська, Свiдомо, 31 березеня 2011р. 15:14

Будівельна компанія "Житло-Буд" таки відмовилася від земельної ділянки на Кловському схилі, що прямісінько на території Олександріївської лікарні.

Таку відповідь отримало "Свідомо" на офіці... Читати повністю

Вчора горів гуртожиток КНУБА

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 15:01

Вчора, 30 березня, ввечері в гуртожитку №6 Київського національного університету будівництва та архітектури (вул.Кривоноса, 4) виникла пожежа, - повідомляє прес-служба головного управління МНС.&nbs... Читати повністю

Києву обіцяють електронний облік поховань

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 14:31

Найближчим часом у Києві планують провести інвентаризацію поховань на цвинтарях, та занести дані до електроної бази, - повідомляє міська мерія.

Це дозволить киянам одержувати інформацію... Читати повністю

Довгий запропонував себе звільнити

Христина Заник, (вiд читачiв), 31 березеня 2011р. 14:30

На сесії Київради під час обговорення звіту голови міськадміністрації Олександра Попова, в якому він розповів про незаконний розпродаж землі командою Леоніда Черновецького, депутати неодноразово пр... Читати повністю