Головред ГПК: Хай Коломойський послухає Януковича

Єгор Соболєв, Свiдомо, 28 березеня 2011р. 15:49

В редакції найпопулярнішої газети про Київ - незвично тихо та малолюдно. На столі головного редактора Сергія Тихого лежить випуск "Сегодня". Головрєд підозрює: основні конкуренти різко збільшил... Читати повністю

Влада обіцяє дати 100 квартир чорнобильцям

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 15:40

Щонайменше 100 квартир повинні отримати чорнобильці до 25-их роковин Чорнобильської катастрофи – повідомляє прес-служба мерії. Ця подія має відбутися в рамках затвердженого плану заходів, пов... Читати повністю

До Великодня поїде 13 додаткових потягів

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 15:26

До Великодніх свят Укрзалізниця призначила 13 додаткових поїздів, - повідомляє її прес-служба.

«Зокрема, 7 поїздів призначила Південно-Західна залізниця; по 2 – Придніпровська т... Читати повністю

До 24 травня-ремонт ескалатора на Шулявській

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 14:45

З 29 березня по 24 травня будуть ремонтувати ескалатор №1 нижнього нахилу на станції "Шулявська", - повідомляє прес-служба метрополітену.

Натомість 25 березня на станції "Шулявська" після з... Читати повністю

В центрі Києва зіткнулися дев’ять автівок

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 14:44

Сьогодні, 28 березня, близько 9:30 на Володимирському узвозі сталася велика дорожньо-транспортна пригода: зіткнулось дев’ять автомобілів, - повідомила прес-служба київського ДАЇ.

М... Читати повністю

Замість таблеток для схуднення - наркотики

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 14:40

Міліція затримала партію ліків, які нібито допомагали худнути, але насправді містили наркотик «сібупромін», - Читати повністю

FEMEN Кучмі: «Беги, Лёня я прикрою!»

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 13:19

Вранці 28 березня під будівлею Генпрокуратури активістки жіночого руху FEMEN виступили проти національного фарсу «Кучма під слідством». «Ми бачимо цинічну спробу відбілити дикторс... Читати повністю

Хотів їсти – заліз у кіоск з випічкою

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 13:16

У вихідні на Політехнічній Державна служба охорони затримала молодого чоловіка, який розбив віконце кіоску з випічкою і заліз туди поласувати, - Читати повністю

Кучма з Мельниченком не можуть зустрітись

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 12:56

Очної ставки між екс-президентом Леонідом Кучмою та колишнім майором Держохорони Миколою Мельниченком знову не відбулося, - Читати повністю

Янукович: ніхто не позаздрить Кучмі

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 11:52

Президент Віктор Янукович вважає, що відкриття кримінальної справи стосовно колишнього президента Леоніда Кучми – цілком природній процес і потрібно нарешті отримати відповіді на всі запитанн... Читати повністю

Влада обіцяє 2 тисячі квітів (виконано?)

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 11:50

Упродовж весни влада обіцяє посадити понад 13 тисяч дерев, 25 тисяч кущів та більше 2 тисяч квітів, - повідомляє прес-служба меріїЧитати повністю

Кучма: клянусь, я не знав Гонгадзе

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 11:26

Екс-Президент Леонід Кучма клянеться. що не знав журналіста Георгія Гонгадзе, у вбивстві якого його звинувачують, - передає кореспондент... Читати повністю

Водіям:обмежений рух Столичним та Набережним шосе

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 11:11

З 1 квітня тимчасово частково обмежено рух транспорту Столичним шосе поблизу примикання проспекту Науки через будівельно-монтажні роботи, - повідомляє прес-служба мерії.

Там будують естакад... Читати повністю

На Русанівських садах згорів чоловік

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 10:53

О другій годині ночі 28 березня через пожежу в приватному будинку на вулиці Садовій, 6 загинув чолоків, - повідомляє прес-служба рятувальників.

Тіло чоловіка знайшли під уламками перекриття... Читати повністю