Суддям стане ще легше приховувати свої доходи

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 10:00

Міністерство юстиції видало наказ, у якому дозволяє суддям не відкривати свої прибутки. Згідно документу судді можуть заз... Читати повністю

Кучмі дозволили виїхати з Києва

Христина Заник, (вiд читачiв), 5 квітня 2011р. 9:30

Екс-президент Леонід Кучма отримав дозвіл від Генпрокуратури поїхати з Києва до Дніпропетровської області на похорон конструктора Станіслава Конюхова на сьогодні, 5 квітня, - Читати повністю

Як зносили кіоски на Дніпровському ринку

Марина Васильєва, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 19:55

«Не думав, що все відбудеться так швидко. Приїхав сюди працівник комунального підприємства «Благоустрій» і каже: «Ось ми отримали папір і тепер повинні демонтувати ці МАФи&r... Читати повністю

Влада обіцяє відновити дорогу на Набережній і...

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 18:19

У 2011 році буде розроблено проектно-кошторисну документацію реконструкції транспортної розв’язки на перетині Дніпровського узвозу до Набережного шосе у Печерському районі. Роботи з реконстру... Читати повністю

Мельниченко: Кучма не розуміє української

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 16:34

Очна ставка Миколи Мельниченка і Леоніда Кучми проходила російською мовою, оскільки Кучма не розумів української, - передає слова екс-... Читати повністю

На травневі свята поїде 21 додатковий поїзд

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 16:13

На травневі свята вже призначено 21 додатковий поїзд, - передає прес-служба Укрзалізниці.

Станом на 4 квітня 2011 року 7 поїздів призначила Південно-Західна залізниця; 4  – Придн... Читати повністю

19 додаткових поїздів поїде до Великодня

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 16:04

Укрзалізниця до великодніх свят призначила 19 додаткових поїздів, - передає прес-служба залізниці.

Зокрема, 7 поїздів призначила Південно-Західна залізниця; 4  – Придніпровська;... Читати повністю

Тігіпко хоче «відбілити» зарплати українців

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 15:55

«Відбілити» зарплати українців віце-прем’єр пропонує запровадженням такого поняття як «гарантована зарплатня». Згідно з ініціативою віце-прем'єра Тігіпка, що відображе... Читати повністю

Кучма з Мельниченком вже поспілкувались

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 15:41

Щойно завершилась очна ставка екс-президента Леоніда Кучми та екс-майора держохорони Миколи Мельниченка, - передає «Українська п... Читати повністю

Як економити електроенергію

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 14:24

З 1 квітня тарифи на електроенергію зросли на 15%. Отже, настав час вчитися економити.

«Свідомо»  пропонує корисні... Читати повністю

Біля Контрактової зійшов з колії трамвай

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 13:51

Сьогодні, 4 квітня,  близько восьмої ранку на вулиці Глибочицькій, неподалік станції метро «Контрактова площа», зійшов з колії трамвай №14, який рухався у напрямку Нижнього Валу за... Читати повністю

Святкування Дня Києва – 28-29 травня

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 13:25

Цього року святкування Дня Києва відбудуться 28-29 травня, - повідомляє прес-служба мерії про розпорядження, підписане головою міської адміністрації Олександром Поповим.

Але перші заходи, п... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 4 квітня 2011р. 12:00

Понеділок

Ханне Северінсен — викладач, магістр історії та політології. Працювала на Гельсінкський комітет і... Читати повністю

За вихідні згоріло більше 6 га трави

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 11:50

За минулі вихідні в Києві горіли сміття та трав’яний настил. В Голосіївському та Подільському районах вигоріло понад 6 га трави, - передає прес-служба рятувальників.

Також в ніч на 2... Читати повністю

''Гринпіс'' виявив в Україні радіоактивну їжу

Христина Заник, (вiд читачiв), 4 квітня 2011р. 11:16

Міжнародна природоохоронна організація "Гринпіс" повідомляє, що молоко, гриби, ягоди, буряк, картопля та ще деякі продукти харчування в Україні все ще забруднені радіоактивними речовинами з Чорноби... Читати повністю