1 квітня Янукович пересяде на велосипед

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 30 березеня 2011р. 15:45

У п’ятницю, 1 квітня, велосипедисти Києва вимагатимуть від президента Віктора Януковича та його команди облаштування велосипедної інфраструктури в Києві та Україні, - повідомляє Асоціація вел... Читати повністю

Аварія на Гідропарку: розбилися дві автівки

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 30 березеня 2011р. 15:21

Сьогодні, 30 березня, близько полудня на Броварському проспекті розбилися «ВАЗ» і «Фольксваген», - Читати повністю

Femen бореться з Facebook

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 30 березеня 2011р. 14:14

У відповідь на закриття адміністрацією соціальної мережі Facebook доступу до сторінки жіночого руху Femen, його прихильники створюють нові акаунти, - повідомляє прес-служба руху.

Зокрем... Читати повністю

Нова книга з історії:Інший кут зору на старі теми

Максим Опанасенко, Свiдомо, 30 березеня 2011р. 13:42

«Нас перевдягали в УПА-шну форму і кидали на Західну Україну. Там ми мали щось вкрасти, когось зґвалтувати, когось побити. Інколи наказували когось застрелити» - розповідає Володимир См... Читати повністю

Адвокат Кучми: "Я прокуратурі не зручний"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 30 березеня 2011р. 12:39

Адвокат екс-президента Леоніда Кучми Ігор Фомін не згодний з його відстороненням від справи як захисника, вважає його безграмотним і не виключає продовження своєї роботи з Кучмою - повідомив він "С... Читати повністю

У Comfy на кожну другу дрібну техніку -50%

Маша Землянська, Свiдомо, 30 березеня 2011р. 11:53

Щодня у магазинах побутової техніки Comfy діє акція – кожен другий товар у чеку за півціни. Щоправда стосуються знижки тільки дрібної техніки, як то... Читати повністю

Сьогодні:зупинити будову, побачити Фото Життя і...

Христина Заник, (вiд читачiв), 30 березеня 2011р. 10:44

12:00

Створити власний мультик

В салоні кухонь Merx (Бесарабська площа, 7-А) відбудеться Дегустація «Книжкового світу-2011», де кожен... Читати повністю

До Брунею тепер – без віз

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 30 березеня 2011р. 9:48

Україна та Бруней домовились про скасування віз, - про це повідомляє прес-служба президента Віктора Януковича.

Відповідну угоду... Читати повністю

Скандальна Льодова арена з’їсть 10 мільйонів

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 березеня 2011р. 18:25

До Льодової арени, яку спорудили на місці дитячого стадіону, проведуть комунікації за 10 мільйонів гривень.

Інформацію про результати... Читати повністю

У суботу в Києві - сільськогосподарські ярмарки

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 29 березеня 2011р. 17:59

У суботу, 2 квітня відбудуться 10 сільськогосподарських ярмарків у всіх районах міста, - повідомляє мерія.

Ціни на сільського... Читати повністю

Вулицям Києва вирішили повернути старі назви

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 29 березеня 2011р. 17:40

Сьогодні, 29 березня, комісія Київради з питань культури та туризму схвалила рішення повернути дев’ятьом вулицям Києва історичні назви, - повідомив голова комісії Олександр Бригинець
Читати повністю

Джерело: справа Кучми - порятунок людини Ахметова

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 березеня 2011р. 17:02

Кримінальна справа проти екс-президента Леоніда Кучми по вбивству Георгія Гонгадзе з'явилась через суперечки в Генеральній прокуратурі, - повідомляє джерело "Свідомо".

Справу ініціював близ... Читати повністю

Грип поступово залишає киян

Маша Землянська, Свiдомо, 29 березеня 2011р. 16:43

Хворих на грип киян суттєво поменшало. Минулого тижня з симптомами грипу та застуди до столичних лікарень звернулося трохи більше 18-ти з половиною тисяч людей, тоді як перед тим кількість пацієнті... Читати повністю

Кияни вшанували вбитого суддю Зубкова

Єгор Соболєв, Свiдомо, 29 березеня 2011р. 15:59

Півсотні киян зібралися під судом Шевченківського району вшанувати пам`ять вбитого судді Сергія Зубкова.

Присутні обговорювали справ... Читати повністю

Завтра вночі та вранці – туман

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 березеня 2011р. 15:44

Завтра, 30 березня, вночі та вранці місцями туман по всій території нашої країни, - передає прес-служба Українського гідрометцентру.

Ви... Читати повністю