В центрі Києва зіткнулися дев’ять автівок

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 14:44

Сьогодні, 28 березня, близько 9:30 на Володимирському узвозі сталася велика дорожньо-транспортна пригода: зіткнулось дев’ять автомобілів, - повідомила прес-служба київського ДАЇ.

М... Читати повністю

Замість таблеток для схуднення - наркотики

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 14:40

Міліція затримала партію ліків, які нібито допомагали худнути, але насправді містили наркотик «сібупромін», - Читати повністю

FEMEN Кучмі: «Беги, Лёня я прикрою!»

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 13:19

Вранці 28 березня під будівлею Генпрокуратури активістки жіночого руху FEMEN виступили проти національного фарсу «Кучма під слідством». «Ми бачимо цинічну спробу відбілити дикторс... Читати повністю

Хотів їсти – заліз у кіоск з випічкою

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 13:16

У вихідні на Політехнічній Державна служба охорони затримала молодого чоловіка, який розбив віконце кіоску з випічкою і заліз туди поласувати, - Читати повністю

Кучма з Мельниченком не можуть зустрітись

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 12:56

Очної ставки між екс-президентом Леонідом Кучмою та колишнім майором Держохорони Миколою Мельниченком знову не відбулося, - Читати повністю

Янукович: ніхто не позаздрить Кучмі

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 11:52

Президент Віктор Янукович вважає, що відкриття кримінальної справи стосовно колишнього президента Леоніда Кучми – цілком природній процес і потрібно нарешті отримати відповіді на всі запитанн... Читати повністю

Влада обіцяє 2 тисячі квітів (виконано?)

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 11:50

Упродовж весни влада обіцяє посадити понад 13 тисяч дерев, 25 тисяч кущів та більше 2 тисяч квітів, - повідомляє прес-служба меріїЧитати повністю

Кучма: клянусь, я не знав Гонгадзе

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 11:26

Екс-Президент Леонід Кучма клянеться. що не знав журналіста Георгія Гонгадзе, у вбивстві якого його звинувачують, - передає кореспондент... Читати повністю

Водіям:обмежений рух Столичним та Набережним шосе

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 11:11

З 1 квітня тимчасово частково обмежено рух транспорту Столичним шосе поблизу примикання проспекту Науки через будівельно-монтажні роботи, - повідомляє прес-служба мерії.

Там будують естакад... Читати повністю

На Русанівських садах згорів чоловік

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 10:53

О другій годині ночі 28 березня через пожежу в приватному будинку на вулиці Садовій, 6 загинув чолоків, - повідомляє прес-служба рятувальників.

Тіло чоловіка знайшли під уламками перекриття... Читати повністю

Сьогодні вночі горіли дві «Фори»

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 10:44

Сьогодні вночі, 29 березня, в різних районах Києва горіли одразу два магазини «Фора», - повідомляє прес-служба рятувальників.

У Дніпровському районі на бульварі Верховної Ради,... Читати повністю

Завтра футбол - метро працюватиме довше

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 10:34

Завтра, в ніч з 29 на 30 березня, метро працюватиме на півгодини довше, - повідомляє прес-служба метрополітену.

Роботу метро продовжили тому, що ввечері на стадіоні "Динамо" імені Валерія Л... Читати повністю

Реклама антиалергенних ліків Едем теж обман

Маша Землянська, Свiдомо, 28 березеня 2011р. 10:14

Антимонопольний комітет визнав оманливою рекламу антиалергенного препарату Едем і заборонив київському виробникові «Фармак» використовувати її – Читати повністю

Водій наїхав на таращанський монумент Гонгадзе

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 10:01

Вчора, 29 березня, у Київській області о 6:30 ранку поблизу міста Тараща 39-річний водій «Chery Amulet» наїхав на обеліск Георгія Гонгадзе, - повідомляє прес-служба міліції.

Міс... Читати повністю