Реклама антиалергенних ліків Едем теж обман

Маша Землянська, Свiдомо, 28 березеня 2011р. 10:14

Антимонопольний комітет визнав оманливою рекламу антиалергенного препарату Едем і заборонив київському виробникові «Фармак» використовувати її – Читати повністю

Водій наїхав на таращанський монумент Гонгадзе

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 10:01

Вчора, 29 березня, у Київській області о 6:30 ранку поблизу міста Тараща 39-річний водій «Chery Amulet» наїхав на обеліск Георгія Гонгадзе, - повідомляє прес-служба міліції.

Міс... Читати повністю

Новий підозрюваний у вбивстві судді Зубкова

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 9:56

Правоохоронцями затримано ще одного підозрюваного у вбивстві Шевченківського судді Сергія Зубкова - повідомила прес-служба київської міліції.

Затриманий – молодий киянин, у якого вилу... Читати повністю

Знову підпал магазину

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 9:39

На проспекті Ватутіна горів взуттєвий магазин, - повідомляє Магнолія-ТВ.

Рано вра... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 березеня 2011р. 9:07

Кадр з фільму «Серійні вбивства на землі Путіна»

Цього тижня в столиці буде багато цікавих майстер-класів і освітніх лекцій. Команда Просвітитися.Свідомо радить Вам від... Читати повністю

Сьогодні:дайте крові,зустріньтесь з Манон Луазо...

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 9:01

10:00 – 14:00

Здати кров

Сьогодні, 28 березня, почався тиждень донора крові.

Ось місця, де можна здати кров:

- НПУ ім. Дра... Читати повністю

У будні розважатимуть блудний батько і лорди степу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 березеня 2011р. 8:48

Понеділок - вистава "Блудний батько"

О, Мельпомено, Мельпомено!

Для тих хто не в курсі – вчора треба було поздоровляти всіх театралів і причетних до сценічної... Читати повністю

Нова маршрутка - Аеропорт "Київ" - Пд. вокзал

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 8:23

З 27 березня почала працювати нова цілодобова маршрутка № 9 «Аеропорт «Київ» – Південний залізничний вокзал», - повідомляє прес-служба мерії.

Автобус проходити... Читати повністю

Завтра на Подолі роздаватимуть вітаміни

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 березеня 2011р. 17:08

Завтра, 26 березня, з 12.00 до 16.00 на Подолі біля пам’ятника Сковороді відбудеться акція «Бережи здоров'я з молоду», під час якої безкоштовно можна буде отримати вітаміни, вимір... Читати повністю

Підприємець з Автомайдану: не будьте совком

Єгор Соболєв, Свiдомо, 25 березеня 2011р. 17:00

Вдень до Києва в`їхали дві колони машин з налипками типу "Влада - це я. Чиновник - мій наймайний працівник". Підприємці, які п`ять днів тому розпочали з Луганська та Львова автопробіг проти Податко... Читати повністю

Android зробить Вас... котом

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 березеня 2011р. 16:14

Інтернет-умільці написали спеціально під операційну систему Андроїд, де Ви зможете відчути себе трохи… котом.

Читати повністю

У вівторок - хвилина пам'яті за вбитим суддею

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 березеня 2011р. 15:50

У вівторок, 29 березня, о 13:00 біля стін Шевченківського районного суду пройде хвилина мовчання в пам’ять про суддю Сергія Зубкова, якого... Читати повністю

У вихідні:шахтарі,пісні фюрера і жіночі посиденьки

Максим Опанасенко, Свiдомо, 25 березеня 2011р. 15:25

П'ятниця-неділя - Docudays

«Шахтар – чемпіон!». Розкішний чемпіон… Розкішний у плані грошей, які витрачаються на облаштування команди. А ними можна... Читати повністю

Влада обіцяє дороги до 1 травня

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 березеня 2011р. 15:17

До 1 травня у столиці відновлять благоустрій після розриттів на інженерних мережах, - повідомляє про обіцянку голови міської адміністрації Олександра Попова прес-служба мерії.

«Станом... Читати повністю