На Русанівських садах згорів чоловік

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 10:53

О другій годині ночі 28 березня через пожежу в приватному будинку на вулиці Садовій, 6 загинув чолоків, - повідомляє прес-служба рятувальників.

Тіло чоловіка знайшли під уламками перекриття... Читати повністю

Сьогодні вночі горіли дві «Фори»

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 10:44

Сьогодні вночі, 29 березня, в різних районах Києва горіли одразу два магазини «Фора», - повідомляє прес-служба рятувальників.

У Дніпровському районі на бульварі Верховної Ради,... Читати повністю

Завтра футбол - метро працюватиме довше

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 10:34

Завтра, в ніч з 29 на 30 березня, метро працюватиме на півгодини довше, - повідомляє прес-служба метрополітену.

Роботу метро продовжили тому, що ввечері на стадіоні "Динамо" імені Валерія Л... Читати повністю

Реклама антиалергенних ліків Едем теж обман

Маша Землянська, Свiдомо, 28 березеня 2011р. 10:14

Антимонопольний комітет визнав оманливою рекламу антиалергенного препарату Едем і заборонив київському виробникові «Фармак» використовувати її – Читати повністю

Водій наїхав на таращанський монумент Гонгадзе

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 10:01

Вчора, 29 березня, у Київській області о 6:30 ранку поблизу міста Тараща 39-річний водій «Chery Amulet» наїхав на обеліск Георгія Гонгадзе, - повідомляє прес-служба міліції.

Міс... Читати повністю

Новий підозрюваний у вбивстві судді Зубкова

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 9:56

Правоохоронцями затримано ще одного підозрюваного у вбивстві Шевченківського судді Сергія Зубкова - повідомила прес-служба київської міліції.

Затриманий – молодий киянин, у якого вилу... Читати повністю

Знову підпал магазину

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 9:39

На проспекті Ватутіна горів взуттєвий магазин, - повідомляє Магнолія-ТВ.

Рано вра... Читати повністю

Які лекції "Свідомо" рекомендує цього тижня

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 березеня 2011р. 9:07

Кадр з фільму «Серійні вбивства на землі Путіна»

Цього тижня в столиці буде багато цікавих майстер-класів і освітніх лекцій. Команда Просвітитися.Свідомо радить Вам від... Читати повністю

Сьогодні:дайте крові,зустріньтесь з Манон Луазо...

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 9:01

10:00 – 14:00

Здати кров

Сьогодні, 28 березня, почався тиждень донора крові.

Ось місця, де можна здати кров:

- НПУ ім. Дра... Читати повністю

У будні розважатимуть блудний батько і лорди степу

Максим Опанасенко, Свiдомо, 28 березеня 2011р. 8:48

Понеділок - вистава "Блудний батько"

О, Мельпомено, Мельпомено!

Для тих хто не в курсі – вчора треба було поздоровляти всіх театралів і причетних до сценічної... Читати повністю

Нова маршрутка - Аеропорт "Київ" - Пд. вокзал

Христина Заник, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 8:23

З 27 березня почала працювати нова цілодобова маршрутка № 9 «Аеропорт «Київ» – Південний залізничний вокзал», - повідомляє прес-служба мерії.

Автобус проходити... Читати повністю

Завтра на Подолі роздаватимуть вітаміни

Христина Заник, (вiд читачiв), 25 березеня 2011р. 17:08

Завтра, 26 березня, з 12.00 до 16.00 на Подолі біля пам’ятника Сковороді відбудеться акція «Бережи здоров'я з молоду», під час якої безкоштовно можна буде отримати вітаміни, вимір... Читати повністю

Підприємець з Автомайдану: не будьте совком