Джерело: справа Кучми - порятунок людини Ахметова

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 березеня 2011р. 17:02

Кримінальна справа проти екс-президента Леоніда Кучми по вбивству Георгія Гонгадзе з'явилась через суперечки в Генеральній прокуратурі, - повідомляє джерело "Свідомо".

Справу ініціював близ... Читати повністю

Грип поступово залишає киян

Маша Землянська, Свiдомо, 29 березеня 2011р. 16:43

Хворих на грип киян суттєво поменшало. Минулого тижня з симптомами грипу та застуди до столичних лікарень звернулося трохи більше 18-ти з половиною тисяч людей, тоді як перед тим кількість пацієнті... Читати повністю

Кияни вшанували вбитого суддю Зубкова

Єгор Соболєв, Свiдомо, 29 березеня 2011р. 15:59

Півсотні киян зібралися під судом Шевченківського району вшанувати пам`ять вбитого судді Сергія Зубкова.

Присутні обговорювали справ... Читати повністю

Завтра вночі та вранці – туман

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 березеня 2011р. 15:44

Завтра, 30 березня, вночі та вранці місцями туман по всій території нашої країни, - передає прес-служба Українського гідрометцентру.

Ви... Читати повністю

З 1 квітня – тисячі тюльпанів на Співочому полі

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 березеня 2011р. 15:30

З 1 квітня на Співочому полі впродовж п’яти тижнів цвістимуть 200 тисяч тюльпанів, гіацинтів, ірисів, нарцисів та крокусів, - повідомляє прес-служба мерії.

«Цибулини майбутніх б... Читати повністю

Влада обіцяє Центр інфекційних хвороб

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 29 березеня 2011р. 15:06

Зведення Центру інфекційних хвороб Олександрівської клінічної лікарні планують завершити до кінця 2011 року, - повідомляє мерія, з посиланням на заяву голови міськадміністрації Олександра Попова.Читати повністю

Під холодильним причепом згоріла людина

Христина Заник, (вiд читачiв), 29 березеня 2011р. 15:01

Сьогодні, 29 березня, близько першої ночі на вулиці Калачівській на огородженому майданчику згорів старий причеп-рефрежератор, а з-під нього витягли обгоріле тіло, - Читати повністю

Екс-заступник начальника метро - під слідством

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 29 березеня 2011р. 13:54

Колишній заступник начальника КП «Київський метрополітен», перевищуючи службові повноваження, уклав договір з ТОВ «Укррослізинг» про збільшення вартості фінансових лізингови... Читати повністю

Попов пообіцяв не дозволити забудовувати Жовтневу

Маша Землянська, Свiдомо, 29 березеня 2011р. 12:27

Голова міськадміністрації Олександр Попов пообіцяв, що будинку, який «Житлобуд» збирався спорудити на Кловському схилі прямо на території Олександріївської лікарні – не буде. Комп... Читати повністю

Рух на дорогах Києва пожвавішав

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 29 березеня 2011р. 12:24

З приходом весни на київських дорогах підвищилася інтенсивність руху - повідомляє мерія з посиланням на Міністерство інфраструктури.

Збільшилася кількість пішоходів, особливо дітей - у житл... Читати повністю

Екс-чиновника мерії засуджено до 5 років за хабар

Ігор Котелянець, (вiд читачiв), 29 березеня 2011р. 11:21

25 березня Шевченківський районний суд визнав винним в отриманні хабаря колишнього начальника відділу міського управління архітектури та дизайну київської мерії, - Читати повністю

Увечері - залізобетонна реальність Жанни Кадирової

Максим Опанасенко, Свiдомо, 29 березеня 2011р. 10:24

Ви заходите в темну кімнату. Довго шарудите рукою по стіні в пошуку вимикача. Клац! І замість яскравого світла з усіх плафонів на Вас ллється густий і важкий бетон…

Саме так собі уяв... Читати повністю

Суд забрав у Алієва землю на Театральній

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 29 березеня 2011р. 10:23

Земля над метро "Театральна", де на місці скверу з 2003 року будують офісний центр, більше не належить забудовнику.

Таке рішення прийняв Київський апеляційний господарський суд вчора, 28 бе... Читати повністю

Міліціонер: перед смертю студент казав "Зашибись!"

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 28 березеня 2011р. 17:50

Студента Ігоря Індила не поклали в лікарню і не надали йому допомогу, бо на питання "Як почуваєшся?" він відповів "Мне зашибись!" Принаймні так заявив суду начальник штабу Шевченківської міліції Ол... Читати повністю

СNN відкриває Україну для світу