Біля Академмістечка згорів будинок

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 16:43

У Києві близько 4 ранку, на вулиці Осінній, палав будинок, - передає Магнолія-ТВ.

«Під ч... Читати повністю

"Газету по-київськи" біля Януковича пускали в небо

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 16:23

"Дайте свободу, інше - заробимо", - з відчаєм і від душі волав в мегафон журналіст "Газети по-київськи" біля Адміністрації Віктора Януковича. Більше 250 журналістів та прихильників газети вимагали... Читати повністю

Як чоловіка на зупинці біля Майдану вбила цегла

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 15:59

"Я завжди тут чекаю свій тролейбус і стою на тому самому місці – не під "дашком" зупинки, а так – поруч. І цього разу щось мене ніби підштовхнуло: відійди", - пенсіонерка в синьом... Читати повністю

МВС: суддю Зубкова вбив виселений з квартири

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 15:07

Міліція затримала підозрюваного у вбивстві Шевченківського судді Зубкова, який мав мотив помсти через його виселення з житла.

Про це... Читати повністю

Кучмі висунули обвинувачення

Маша Землянська, Свiдомо, 24 березеня 2011р. 15:03

Генеральна прокуратура висунула Леоніду Кучмі обвинувачення. Про це одразу по завершенню слідчих дій заявив сам екс-президент, - передає<... Читати повністю

Хто ще хотів розібратись з убитим суддею Зубковим

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 14:30

Якби вбивця планував демонстративно вбити суддю, чи він робив би при цьому прес-конференцію?

Міністр внутрішніх справ вважає, що так. Сьогодні він оголосив, що затримали підозрюваного у вби... Читати повністю

Данилюк:за відставку Януковича підписались 250 000

Олександра Веснич, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 11:57

За відставку президента Януковича вже зібрали 250 тисяч підписів по всіх регіонах України, - стверджує координатор руху проти влади, активіст Майдану підприємців Олександр Данилюк.

Восени м... Читати повністю

Біля готелю "Козацького" стіна вбила людину

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 11:53

Сьогодні в самому центрі міста о 10:00 по вулиці Михайлівська, 1 в готелі "Козацький" між восьмим та дев'ятим поверхом обвалилася стіна. Вона вбила чоловіка, що їшов по тротуарі повз готель, - пові... Читати повністю

Червона шапка 2011:Без шапки, але з сексом і роком

Максим Опанасенко, Свiдомо, 24 березеня 2011р. 11:53

 «Вдень він перетворюється на людину… Вовк… Він вбиватиме ще… І він – з нашого селища…»

Це не американська страшилка і не фантастичний три... Читати повністю

Завтра підприємці блокують Адміністрацію Януковича

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 11:35

Завтра, 25 березня, учасники автопробігу, які виїхали з Львова та Луганська до Києва блокуватимуть Адміністрацію президента, - повідомляє прес-служба організаторів.

Колону автопробігу під г... Читати повністю

Кучма погодиться на очну ставку з Мельниченком

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 10:16

Екс-президент Леонід Кучма погодиться на очну ставку з екс-майором Держохорони Миколою Мельниченком, - передає кореспондент Українськ... Читати повністю

29 березня – влада продає землю

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 9:56

29 березня в приміщенні Київської агропромислової біржі відбудеться перший за кілька останніх років земельний аукціон, - повідомляє прес-служба мерії.

Для продажу на цих торгах підготовлено... Читати повністю

Двоє японських АЕСників у лікарні з опроміненням

Маша Землянська, Свiдомо, 24 березеня 2011р. 9:44

Двоє працівників японської атомної електростанції Фукусіма-1, які ліквідовували наслідки аварії на АЕС, потрапили до лікарні з опроміненням – передає ВВС.

Стосовно самої станції, то н... Читати повністю

Жінка вбила свого чоловіка ножем

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 9:34

Молода жінка вбила чоловіка, з яким разом жила близько року, ножем, коли захищалася від його нападу, - повідомляє прес-служба міліції.

Потім вона подзвонила на 102 та повідомила, що чоловік... Читати повністю

На Льва Толстого встановлять дошку Глазовому

Христина Заник, (вiд читачiв), 24 березеня 2011р. 9:25

У Києві буде встановлено 28 меморіальних та анотаційних дощок, меморіальних плит та плит з пояснювальним текстом, - повідомила прес-служба мерії.

Цікаво, що витрати, пов’язані з їхнім... Читати повністю